Ugrás a tartalomhoz

Nehezen beszerezhető márkák egy boltban

Az Ön országában nehezen beszerezhető márkák – egy boltban

Súgó és kapcsolat
  • Magyarország (HUF Ft)
Medpak
Fiók Kosár
  • Vitaminok & Étrend-kiegészítők
    • Vitaminok & Étrend-kiegészítők
    • Aminosavak
      • L-arginin
      • L-karnitin
      • L-karnosin
      • L-citrullin
      • L-glutation
      • L-glutamin
      • L-lizin
      • L-prolin
      • L-teanin
      • L-triptofán
      • L-tirozin
      • N-acetil-cisztein (NAC)
    • N-acetil-cisztein (NAC)
      • Alfa-liponsav
      • Asztaxantin
      • Koenzim Q10 (CoQ10)
      • Lutein és zeaxantin
      • Kvercetin
      • Resveratrol
    • Gyógynövények
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Macskaköröm (Uña de Gato)
      • Kurkumin és kurkuma
      • Pitypanggyökér
      • Ördögkarom
      • Echinacea
      • Fokhagyma
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Fűrészpálma
      • Vörös lóhere
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Ásványok
      • Króm
      • Kalcium
      • Jód
      • Vas
      • Magnézium
      • Kálium
      • Szelén
      • Szilícium-dioxid
      • Cink
    • Vitaminok
      • A-vitamin
      • B-vitamin
      • C-vitamin
      • D-vitamin
      • E-vitamin
      • K-vitamin
      • Multivitaminok
    • Halolaj és omega-zsírsavak (EPA, DHA)
    • Kollagén
    • Probiotikumok
    • Melatonin
    • Zöld élelmiszerek és szuperélelmiszerek
  • Egészségcélok
    • Egészségcélok
    • Agy és kognitív funkciók
    • Csontok, ízületek és porcok
    • Szív- és érrendszer
    • Méregtelenítés és tisztítás
    • Emésztőrendszer
    • Energia
    • Szem és látás
    • Haj, bőr és köröm
    • Immunrendszer
    • Vese és húgyutak
    • Légzőrendszer
    • Alvás
    • Fogyás
    • Férfiak egészsége
    • Nők egészsége
    Összes termék: Egészségcélok →
  • Sport
    • Sport
    • Szénhidrátok

      Szénhidrátok

      Összes termék: Szénhidrátok →
      • Carbo
      • Energia gélek
      • Izotóniás italok
    • Kreatin

      Kreatin

      Összes termék: Kreatin →
      • Kreatin-malát
      • Kreatin-monohidrát
    • Edzés előtti

      Edzés előtti

      Összes termék: Edzés előtti →
      • Edzés előtti stimulánsok
      • Edzés előtti pumpálás
      • Edzés előtti italok
      • Stimulánsok
    • Fehérje porok

      Fehérje porok

      Összes termék: Fehérje porok →
      • Növényi fehérje
      • Tejsavófehérje keverékek
      • Tejsavófehérje-koncentrátum (WPC)
      • Tejfehérje-izolátum (WPI)
    • Súlygyarapodók

      Súlygyarapodók

      Összes termék: Súlygyarapodók →
      • Nyereség
    • Zsíégetők
    • Regeneráció
    • Tesztoszteron-növelők
    Összes termék: Sport →
  • Szépség
    • Szépség
    • Fürdő és zuhany
      • Fürdőszoba kiegészítők
      • Fürdőbombák és sók
      • Testradírozók
      • Zuhanyzós gél
      • Szappanok
    • Testápoló kozmetikumok
      • Dezodorok és izzadásgátlók
      • Testápolók, vajok, krémek és testolajok
    • Arcápoló kozmetikumok
      • Szemkrémek
      • Arc krémek
      • Arcápoló savak, olajok és szérumok
      • Arc tisztítás
      • Arc tisztítás
      • Maszkok és agyagok
    • Kezek és lábak
      • Kukorica, bőrkeményedés és bütyök kezelése
      • Lábápolás
      • Kéz ápolás
    • Kéz ápolás
      • Fejmosó szerek
      • Hajfestés
      • Hajpakolások
      • Hajolajok, szérumok és spray-k
      • Samponok
    • Intim higiénia
      • Gél és szappanok
      • Betétek, bugyibélések, tamponok
    • Szájápolás
      • Szájvizek
      • Fogkefék
      • Fogkrémek
      • Cserélhető kefefejek
    • Napvédelem
      • Naptej, testápoló krémek
  • Smink
    • Smink
    • Arc smink

      Arc smink

      Összes termék: Arc smink →
      • BB és CC krémek
      • Alapítványok
      • Párna alapok
      • Egyéb arcfestékek
    • Ajak smink

      Ajak smink

      Összes termék: Ajak smink →
      • Rúzsok
      • Ajakfestékek és szájfények
      • Ajakápolás
    • Szemfesték

      Szemfesték

      Összes termék: Szemfesték →
      • Mascaras
    • Sminkeszközök és kiegészítők
    Összes termék: Smink →
  • Anya és baba
    • Anya és baba
    • Várandósság és anyaság

      Várandósság és anyaság

      Összes termék: Várandósság és anyaság →
      • Családtervezés és tesztek
      • Ápolás a várandósság alatt
      • Egészség a várandósság alatt
      • Szoptatás
      • Bőr- és testápolás
    • Etetés

      Etetés

      Összes termék: Etetés →
      • Etetőcumik
      • Cumisüvegek
      • Itatópoharak
      • Etetési kiegészítők
      • Ételtárolás
    • Gyermekegészség
    • Gyermekhigiénia
    • Gyermektáplálkozás
    • Cumik
    Összes termék: Anya és baba →
  • Otthon
    • Otthon
    • Aromaterápia

      Aromaterápia

      Összes termék: Aromaterápia →
      • Diffúzorok és porlasztók
      • Illóolaj-készletek
      • Illóolajok
      • Illatolajok
      • Füstölő pálcikák
    • Hallásvédelem

      Hallásvédelem

      Összes termék: Hallásvédelem →
      • Fülvédő
      • Fülvédő kiegészítők
      • Fülvédők
    • Otthoni gondozás és takarítás

      Otthoni gondozás és takarítás

      Összes termék: Otthoni gondozás és takarítás →
      • Fürdőszoba tisztítószerek
      • Ökozóna 🍃
      • Konyhai tisztítószerek
      • Mosószerek
      • Többcélú tisztítószerek
      • Szag semlegesítők
    • Rovar- és kullancsvédelem

      Rovar- és kullancsvédelem

      Összes termék: Rovar- és kullancsvédelem →
      • Elektronikus kullancsriasztók
      • Rovarriasztók
    • Háziállatok

      Háziállatok

      Összes termék: Háziállatok →
      • Kisállat-kiegészítők
      • Állateledel és jutalomfalatok
      • Állatok ápolása és higiénia
      • Állat-kiegészítők
      • Kullancs- és bolhák elleni védelem
    • Szauna kiegészítők

      Szauna kiegészítők

      Összes termék: Szauna kiegészítők →
      • Szauna illóolaj
      • Szauna eszközök és felszerelések
    • Vízszűrés és palackok

      Vízszűrés és palackok

      Összes termék: Vízszűrés és palackok →
      • Vízpalackok
      • Vízszűrők
    Összes termék: Otthon →
  • Egészség
    • Egészség
    • Egészséges ételek és táplálkozás

      Egészséges ételek és táplálkozás

      Összes termék: Egészséges ételek és táplálkozás →
      • Italok és italkeverékek
      • Reggeli és gabonapelyhek
      • Kávé és tea
      • Főzőolajok és ecetek
      • Egészséges italok és gyümölcslevek
      • Egészséges snackek
      • Fűszernövények és fűszerek
      • Lekvárok, méz és édes kenhető krémek
      • Mogyoróvaj
      • Tészta és tészták
      • Mártások és fűszerek
      • Sporttáplálkozás
      • Cukorhelyettesítők
      • Összes termék: Egészséges ételek és táplálkozás →
    • Szexuális egészség és jóllét

      Szexuális egészség és jóllét

      Összes termék: Szexuális egészség és jóllét →
      • Óvszer
      • Kenőanyagok és intim ápolás
      • Felnőtt wellness termékek
    • Orvosi ellátás és vizsgálatok
    Összes termék: Egészség →
  • Márkák
    • Márkák
    • Márkáink
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Legnépszerűbb márkák
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Új márkák
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Összes termék: Márkák →

    Márkák

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Akció
  • Immunrendszer szezonja
  1. Főoldal
  2. Sport

Sport

(676 termék)
  • Szénhidrátok
  • Kreatin
  • Edzés előtti
  • Fehérje porok
  • Súlygyarapodók
  • Zsíégetők
  • Regeneráció
  • Tesztoszteron-növelők
  • Legrelevánsabb
  • Legnépszerűbb termékek
  • Betűrend: A–Z
  • Betűrend: Z–A
  • Ár: alacsony > magas
  • Ár: magas > alacsony
  • Dátum: régi > új
  • Dátum: új > régi
Megjelenítés

  • Now Foods Creatine Monohydrate Powder - 227 g Now Foods Creatine Monohydrate Powder - 227 g Now Foods Creatine Monohydrate Powder - 227 g

    Now Foods

    Now Foods Kreatin-monohidrát por – 227 g

    No reviews
    Eredeti ár 5.409 Ft
    Egységár23.828 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Now Foods L-Lysine 500 mg - 250 Tablets

    Now Foods

    Now Foods L-lizin 500 mg – 250 tabletta

    1 review
    Eredeti ár 5.809 Ft
    Egységár23 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • Olimp Gold-Vit C 1000 Sport Edition - 60 Capsules
    5% kedvezmény

    Olimp

    Olimp Gold-Vit C 1000 Sport Edition - 60 kapszula

    No reviews
    Akciós ár 4.435 Ft Eredeti ár 4.679 Ft
    Egységár74 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • Trec Sleep-ER, Tropical - Orange - 225 g

    Trec Nutrition

    Trec Sleep-ER, Tropical - Narancs - 225 g

    No reviews
    Eredeti ár 8.419 Ft
    Egységár37.418 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Trec Crea Xtreme Powder Creatine Complex, Tropical - 180 g

    Trec Nutrition

    Trec Crea Xtreme por kreatin komplex, Tropical - 180 g

    1 review
    Eredeti ár 4.469 Ft
    Egységár24.828 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Trec Collagen Max - 180 Capsules Trec Collagen Max - 180 Capsules

    Trec Nutrition

    Trec Collagen Max - 180 kapszula

    No reviews
    Eredeti ár 7.639 Ft
    Egységár42 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • Olimp Pro Whey Shake, Chocolate - 700 g Olimp Pro Whey Shake, Chocolate - 700 g
    Elfogyott

    Olimp

    Olimp Pro Whey Shake, Csokoládé - 700 g

    No reviews
    Eredeti ár 7.319 Ft
    Egységár10.456 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Nutrend Unisport Hypotonic Drink, Mojito - 1000 ml

    Nutrend

    Nutrend Unisport hipotonikus ital, Mojito - 1000 ml

    No reviews
    Eredeti ár 5.939 Ft
    Egységár5.939 Ft /l
    Részletek megtekintése
  • Wellbear Magnesium 100 mg + Potassium 150 mg + Vitamin B6 10 mg - 60 Capsules Wellbear Magnesium 100 mg + Potassium 150 mg + Vitamin B6 10 mg - 60 Capsules
    Elfogyott

    Wellbear

    Wellbear Magnézium 100 mg + Kálium 150 mg + B6-vitamin 10 mg - 60 kapszula

    1 review
    Eredeti ár 4.469 Ft
    Egységár74 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • PowerBar PowerGel Shots Gums, Raspberry - 60 g
    Elfogyott

    PowerBar

    PowerBar PowerGel Shots Gums, Málna - 60 g

    No reviews
    Eredeti ár 809 Ft
    Egységár1.348 Ft /100g
    Részletek megtekintése
  • 6PAK Boom Tropical Pre-Workout - 240 g 6PAK Boom Tropical Pre-Workout - 240 g 6PAK Boom Tropical Pre-Workout - 240 g
    Elfogyott

    6PAK

    6PAK Boom Tropical Pre-Workout - 240 g

    1 review
    Eredeti ár 5.669 Ft
    Egységár2.362 Ft /100g
    Részletek megtekintése
  • 6PAK Soy Protein, Vanilla Ice Cream Flavour - 700 g
    Elfogyott

    6PAK

    6PAK Szójafehérje, Vanília fagylalt ízű - 700 g

    No reviews
    Eredeti ár 5.689 Ft
    Egységár8.127 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • BioTech USA Protein Power, Chocolate Flavoured - 1000 g
    25% kedvezmény

    BioTech USA

    BioTech USA Protein Power, csokoládé ízű - 1000 g

    No reviews
    Akciós ár 10.067 Ft Eredeti ár 13.449 Ft
    Egységár10.067 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • BioTech USA Black Blood NOX+, Tropical Fruit Flavoured - 330 g
    30% kedvezmény

    BioTech USA

    BioTech USA Black Blood NOX+, trópusi gyümölcs ízű - 330 g

    1 review
    Akciós ár 11.337 Ft Eredeti ár 16.219 Ft
    Egységár34.355 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • BeKeto Keto Whey Isolate MCT Powder, Fresh Strawberry - 300 g

    BeKeto

    BeKeto Keto Whey Isolate MCT por, Friss eper - 300 g

    No reviews
    Eredeti ár 11.259 Ft
    Egységár37.530 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Sunwarrior Collagen Building Protein Peptides Churro - 500 g Sunwarrior Collagen Building Protein Peptides Churro - 500 g Sunwarrior Collagen Building Protein Peptides Churro - 500 g Sunwarrior Collagen Building Protein Peptides Churro - 500 g Sunwarrior Collagen Building Protein Peptides Churro - 500 g

    Sunwarrior

    Sunwarrior Kollagénépítő fehérje peptidek Churro - 500 g

    1 review
    Eredeti ár 14.629 Ft
    Egységár29.258 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • SiS GO Energy Gel with Electrolytes, Raspberry - 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SiS GO Energy Gel elektrolitokkal, Málna - 60 ml

    2 reviews
    Eredeti ár 769 Ft
    Egységár12.817 Ft /l
    Részletek megtekintése
  • Sunwarrior Collagen Building Protein Peptides, Tahitian Vanilla - 500 g

    Sunwarrior

    Sunwarrior Kollagénépítő fehérje peptidek, Tahiti vanília - 500 g

    1 review
    Eredeti ár 20.239 Ft
    Egységár40.478 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Now Foods Creatine Monohydrate Powder - 600 g

    Now Foods

    Now Foods Kreatin-monohidrát por - 600 g

    No reviews
    Eredeti ár 12.069 Ft
    Egységár20.115 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Olimp COLLAGEN Bar, Chocolate - 25 Pieces

    Olimp

    Olimp COLLAGEN Bar, Csokoládé - 25 darab

    1 review
    Eredeti ár 13.249 Ft
    Egységár530 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • Vitargo Carbohydrate Gel with Caffeine, Lemon - 45 g

    Vitargo

    Vitargo szénhidrát gél koffeinnel, Citrom - 45 g

    No reviews
    Eredeti ár 769 Ft
    Egységár1.709 Ft /100g
    Részletek megtekintése
  • Vitargo Carbohydrate Gel with Caffeine, Orange - 45 g

    Vitargo

    Vitargo szénhidrát gél koffeinnel, Narancs - 45 g

    1 review
    Eredeti ár 769 Ft
    Egységár17.089 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Activlab EAA Extra, Orange - 500 g

    Activlab

    Activlab EAA Extra, Narancs - 500 g

    1 review
    Eredeti ár 7.319 Ft
    Egységár14.638 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Trec Endurance Energy Gel, Multivitamin - 40 g

    Trec Nutrition

    Trec Endurance Energy Gel, Multivitamin - 40 g

    No reviews
    Eredeti ár 689 Ft
    Egységár17.225 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Előző
  • 13. oldal / 29
  • 1
  • …
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • …
  • 29
  • Következő

Sport és fitnesz kiegészítők a csúcsteljesítményért

Növelje sportteljesítményét a Medpak átfogó sport- és fitneszkiegészítői segítségével. Akár profi sportoló, akár fitneszrajongó , gondosan kiválasztott termékeinket úgy terveztük, hogy támogassák testének megnövekedett igényeit intenzív fizikai tevékenységek során.

A rendszeres testmozgás és a kemény edzések a testünket a határainak végsőkig feszítik. Míg a mozgás elengedhetetlen az általános egészséghez , , az izmokat , ízületeket , és állóképességet megterhelő, nagy intenzitású edzések speciális táplálkozási támogatást igényelnek . Sport- és fitneszkiegészítőink túlmutatnak az alapvető vitaminokon és ásványi anyagokon, és célzott összetevőket tartalmaznak a teljesítmény fokozása, a gyorsulás és az ízületek optimális egészségének fenntartása érdekében.

Alapvető kiegészítők sportolóknak

A kiegyensúlyozott sportolói étrendnek gazdag antioxidánsokban kell lennie, hogy leküzdje a testmozgás által kiváltott szabad gyököket. Kínálatunkban olyan erős antioxidánsok találhatók, mint a C-vitamin, az A-vitamin és az E-vitamin, amelyek nemcsak az általános testfunkciókat támogatják, hanem az egészséges, ragyogó bőrhez is hozzájárulnak. Azok számára, akik stressz hormon szintjét emelő megterhelő tevékenységeket végeznek ,, természetes növényi kiegészítőket kínálunk, amelyek fokozzák az energiát és az állóképességet az edzések során ,, mint például Ashwagandha ( indiai ginseng ) .

Erő- és állóképességi sportolóknak készült termékek

Az erőnléti edzés és az állóképességi sportok egyedi követelményeket támasztanak a testtel szemben. Ezért kínálunk széles választékot fehérje , szénhidrát , és aminosav-kiegészítőkből, amelyek támogatják az intenzív edzésprogramokat . Fehérjeporaink az izomnövekedés és -helyreállítás alapját képezik , könnyen keverhetők vízzel vagy kedvenc turmixával. Az állóképességi sportolók számára , szénhidrát-kiegészítőink gyors és lassú felszívódású szénhidrátok keverékét kínálják, hogy hosszabb ideig biztosítsák a teljesítményt.

Az aminosavak ,, különösen a kreatin ,, döntő szerepet játszanak az izomtömeg felépítésében, valamint az izomerő és az állóképesség javításában. Ezek a kiegészítők elengedhetetlenek azoknak a sportolóknak, akik maximális edzéseredményeket szeretnének elérni és fitnesz céljaikat megvalósítani.

Átfogó támogatás a sportolói sikerhez

Fitneszprogramjának kiegészítése sporttáplálkozási termékeinkkel hatékony módja annak, hogy kielégítse testének megnövekedett táplálkozási és energiaigényét. Számos kiegészítőnk sokoldalú előnyökkel jár ,, nemcsak az izomnövekedést támogatja, hanem a zsírégetést és az általános testösszetétel javítását is segíti.

A Medpak , elkötelezett amellett, hogy kiváló minőségű sport- és fitneszkiegészítőket kínáljon, amelyek kielégítik a sportolók és a fitneszrajongók sokféle igényét. Fedezze fel termékeinket, és emelje teljesítményét egy új szintre!

Medpak

Fedezze fel a Medpakot – 2014 óta a prémium egészségügyi és wellness termékek megbízható forrását. Gondosan kiválasztott kiegészítőket, fitneszkiegészítőket, és kozmetikumokat kínálunk Krakkóból, Lengyelországból Európa-szerte.

  • Facebook
  • Instagram
  • Magyarország (HUF Ft)

Információ

  • Adatvédelmi irányelvek
  • Visszatérítési szabályzat
  • Szolgáltatási feltételek
  • Elállás
  • Termék javaslása

Ügyfélszolgálat

  • Rólunk
  • Fizetési információk
  • Szállítási információk
  • Visszaküldés és csere
  • Jogi nyilatkozat
  • Blog
  • Nagykereskedelmi weboldalunk
  • Kapcsolat

Kapcsolat

Telefon: +48 12 446 64 99

E-mail: info@medpak.shop

Hétfő-péntek: 08:00-16:00

Vegye fel velünk a kapcsolatot

© 2026 Medpak.
Elfogadott fizetési módok
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Változat kiválasztása

A termék a kosárba került.

Kosár megtekintése