Ugrás a tartalomhoz

Nehezen beszerezhető márkák egy boltban

Az Ön országában nehezen beszerezhető márkák – egy boltban

Súgó és kapcsolat
  • Magyarország (HUF Ft)
Medpak
Fiók Kosár
  • Vitaminok & Étrend-kiegészítők
    • Vitaminok & Étrend-kiegészítők
    • Aminosavak
      • L-arginin
      • L-karnitin
      • L-karnosin
      • L-citrullin
      • L-glutation
      • L-glutamin
      • L-lizin
      • L-prolin
      • L-teanin
      • L-triptofán
      • L-tirozin
      • N-acetil-cisztein (NAC)
    • N-acetil-cisztein (NAC)
      • Alfa-liponsav
      • Asztaxantin
      • Koenzim Q10 (CoQ10)
      • Lutein és zeaxantin
      • Kvercetin
      • Resveratrol
    • Gyógynövények
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Macskaköröm (Uña de Gato)
      • Kurkumin és kurkuma
      • Pitypanggyökér
      • Ördögkarom
      • Echinacea
      • Fokhagyma
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Fűrészpálma
      • Vörös lóhere
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Ásványok
      • Króm
      • Kalcium
      • Jód
      • Vas
      • Magnézium
      • Kálium
      • Szelén
      • Szilícium-dioxid
      • Cink
    • Vitaminok
      • A-vitamin
      • B-vitamin
      • C-vitamin
      • D-vitamin
      • E-vitamin
      • K-vitamin
      • Multivitaminok
    • Halolaj és omega-zsírsavak (EPA, DHA)
    • Kollagén
    • Probiotikumok
    • Melatonin
    • Zöld élelmiszerek és szuperélelmiszerek
  • Egészségcélok
    • Egészségcélok
    • Agy és kognitív funkciók
    • Csontok, ízületek és porcok
    • Szív- és érrendszer
    • Méregtelenítés és tisztítás
    • Emésztőrendszer
    • Energia
    • Szem és látás
    • Haj, bőr és köröm
    • Immunrendszer
    • Vese és húgyutak
    • Légzőrendszer
    • Alvás
    • Fogyás
    • Férfiak egészsége
    • Nők egészsége
    Összes termék: Egészségcélok →
  • Sport
    • Sport
    • Szénhidrátok

      Szénhidrátok

      Összes termék: Szénhidrátok →
      • Carbo
      • Energia gélek
      • Izotóniás italok
    • Kreatin

      Kreatin

      Összes termék: Kreatin →
      • Kreatin-malát
      • Kreatin-monohidrát
    • Edzés előtti

      Edzés előtti

      Összes termék: Edzés előtti →
      • Edzés előtti stimulánsok
      • Edzés előtti pumpálás
      • Edzés előtti italok
      • Stimulánsok
    • Fehérje porok

      Fehérje porok

      Összes termék: Fehérje porok →
      • Növényi fehérje
      • Tejsavófehérje keverékek
      • Tejsavófehérje-koncentrátum (WPC)
      • Tejfehérje-izolátum (WPI)
    • Súlygyarapodók

      Súlygyarapodók

      Összes termék: Súlygyarapodók →
      • Nyereség
    • Zsíégetők
    • Regeneráció
    • Tesztoszteron-növelők
    Összes termék: Sport →
  • Szépség
    • Szépség
    • Fürdő és zuhany
      • Fürdőszoba kiegészítők
      • Fürdőbombák és sók
      • Testradírozók
      • Zuhanyzós gél
      • Szappanok
    • Testápoló kozmetikumok
      • Dezodorok és izzadásgátlók
      • Testápolók, vajok, krémek és testolajok
    • Arcápoló kozmetikumok
      • Szemkrémek
      • Arc krémek
      • Arcápoló savak, olajok és szérumok
      • Arc tisztítás
      • Arc tisztítás
      • Maszkok és agyagok
    • Kezek és lábak
      • Kukorica, bőrkeményedés és bütyök kezelése
      • Lábápolás
      • Kéz ápolás
    • Kéz ápolás
      • Fejmosó szerek
      • Hajfestés
      • Hajpakolások
      • Hajolajok, szérumok és spray-k
      • Samponok
    • Intim higiénia
      • Gél és szappanok
      • Betétek, bugyibélések, tamponok
    • Szájápolás
      • Szájvizek
      • Fogkefék
      • Fogkrémek
      • Cserélhető kefefejek
    • Napvédelem
      • Naptej, testápoló krémek
  • Smink
    • Smink
    • Arc smink

      Arc smink

      Összes termék: Arc smink →
      • BB és CC krémek
      • Alapítványok
      • Párna alapok
      • Egyéb arcfestékek
    • Ajak smink

      Ajak smink

      Összes termék: Ajak smink →
      • Rúzsok
      • Ajakfestékek és szájfények
      • Ajakápolás
    • Szemfesték

      Szemfesték

      Összes termék: Szemfesték →
      • Mascaras
    • Sminkeszközök és kiegészítők
    Összes termék: Smink →
  • Anya és baba
    • Anya és baba
    • Várandósság és anyaság

      Várandósság és anyaság

      Összes termék: Várandósság és anyaság →
      • Családtervezés és tesztek
      • Ápolás a várandósság alatt
      • Egészség a várandósság alatt
      • Szoptatás
      • Bőr- és testápolás
    • Etetés

      Etetés

      Összes termék: Etetés →
      • Etetőcumik
      • Cumisüvegek
      • Itatópoharak
      • Etetési kiegészítők
      • Ételtárolás
    • Gyermekegészség
    • Gyermekhigiénia
    • Gyermektáplálkozás
    • Cumik
    Összes termék: Anya és baba →
  • Otthon
    • Otthon
    • Aromaterápia

      Aromaterápia

      Összes termék: Aromaterápia →
      • Diffúzorok és porlasztók
      • Illóolaj-készletek
      • Illóolajok
      • Illatolajok
      • Füstölő pálcikák
    • Hallásvédelem

      Hallásvédelem

      Összes termék: Hallásvédelem →
      • Fülvédő
      • Fülvédő kiegészítők
      • Fülvédők
    • Otthoni gondozás és takarítás

      Otthoni gondozás és takarítás

      Összes termék: Otthoni gondozás és takarítás →
      • Fürdőszoba tisztítószerek
      • Ökozóna 🍃
      • Konyhai tisztítószerek
      • Mosószerek
      • Többcélú tisztítószerek
      • Szag semlegesítők
    • Rovar- és kullancsvédelem

      Rovar- és kullancsvédelem

      Összes termék: Rovar- és kullancsvédelem →
      • Elektronikus kullancsriasztók
      • Rovarriasztók
    • Háziállatok

      Háziállatok

      Összes termék: Háziállatok →
      • Kisállat-kiegészítők
      • Állateledel és jutalomfalatok
      • Állatok ápolása és higiénia
      • Állat-kiegészítők
      • Kullancs- és bolhák elleni védelem
    • Szauna kiegészítők

      Szauna kiegészítők

      Összes termék: Szauna kiegészítők →
      • Szauna illóolaj
      • Szauna eszközök és felszerelések
    • Vízszűrés és palackok

      Vízszűrés és palackok

      Összes termék: Vízszűrés és palackok →
      • Vízpalackok
      • Vízszűrők
    Összes termék: Otthon →
  • Egészség
    • Egészség
    • Egészséges ételek és táplálkozás

      Egészséges ételek és táplálkozás

      Összes termék: Egészséges ételek és táplálkozás →
      • Italok és italkeverékek
      • Reggeli és gabonapelyhek
      • Kávé és tea
      • Főzőolajok és ecetek
      • Egészséges italok és gyümölcslevek
      • Egészséges snackek
      • Fűszernövények és fűszerek
      • Lekvárok, méz és édes kenhető krémek
      • Mogyoróvaj
      • Tészta és tészták
      • Mártások és fűszerek
      • Sporttáplálkozás
      • Cukorhelyettesítők
      • Összes termék: Egészséges ételek és táplálkozás →
    • Szexuális egészség és jóllét

      Szexuális egészség és jóllét

      Összes termék: Szexuális egészség és jóllét →
      • Óvszer
      • Kenőanyagok és intim ápolás
      • Felnőtt wellness termékek
    • Orvosi ellátás és vizsgálatok
    Összes termék: Egészség →
  • Márkák
    • Márkák
    • Márkáink
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Legnépszerűbb márkák
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Új márkák
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Összes termék: Márkák →

    Márkák

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Akció
  • Immunrendszer szezonja
  1. Főoldal
  2. Szépségápolás
  3. Testápoló kozmetikumok
  4. Testápolók , Vajak , Krémek és testolajok

Testápolók , Vajak , Krémek és testolajok

(236 termék)
  • Dezodorok és izzadásgátlók
  • Testápolók, vajok, krémek és testolajok
  • Legrelevánsabb
  • Legnépszerűbb termékek
  • Betűrend: A–Z
  • Betűrend: Z–A
  • Ár: alacsony > magas
  • Ár: magas > alacsony
  • Dátum: régi > új
  • Dátum: új > régi
Megjelenítés

  • vitaminok, ásványi anyagok, probiotikumok és őszi bőrápolás


    Most megtekinthető
  • Cannaderm Thermolka EXTRA Warming Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Thermolka EXTRA Warming Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Thermolka EXTRA Warming Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Thermolka EXTRA Warming Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Thermolka EXTRA Warming Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Thermolka EXTRA Warming Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml

    Cannaderm

    Cannaderm Thermolka EXTRA melegítő gél izom- és ízületi fájdalmakra – 150 ml

    59 reviews
    Eredeti ár 4.349 Ft
    Egységár2.899 Ft /100ml
    Részletek megtekintése
  • LLoyd Alpenkrauter Alpine Green Emulsion - 200 ml LLoyd Alpenkrauter Alpine Green Emulsion - 200 ml LLoyd Alpenkrauter Alpine Green Emulsion - 200 ml LLoyd Alpenkrauter Alpine Green Emulsion - 200 ml

    LLoyd

    LLOYD Alpenkrauter Alpine Zöld emulzió - 200 ml

    34 reviews
    Eredeti ár 1.659 Ft
    Egységár8.295 Ft /l
    Részletek megtekintése
  • Cannaderm Mentholka EXTRA Cooling Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Mentholka EXTRA Cooling Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Mentholka EXTRA Cooling Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Mentholka EXTRA Cooling Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Mentholka EXTRA Cooling Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Mentholka EXTRA Cooling Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Mentholka EXTRA Cooling Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml

    Cannaderm

    Cannaderm Mentholka EXTRA hűsítő gél izom- és ízületi fájdalmakra – 150 ml

    24 reviews
    Eredeti ár 3.849 Ft
    Egységár25.660 Ft /l
    Részletek megtekintése
  • ChemWorld DMSO 70% Gel with Aloe Vera - 120 ml

    Emspit

    ChemWorld DMSO 70% gél aloe verával - 120 ml

    9 reviews
    Eredeti ár 6.199 Ft
    Egységár51.658 Ft /l
    Részletek megtekintése
  • Astron Live Bone Oil with Gentian - 100 ml Astron Live Bone Oil with Gentian - 100 ml Astron Live Bone Oil with Gentian - 100 ml Astron Live Bone Oil with Gentian - 100 ml

    Astron

    Astron Live Bone Oil with Gentian - 100 ml

    10 reviews
    Eredeti ár 1.539 Ft
    Egységár1.539 Ft /100ml
    Részletek megtekintése
  • ChemWorld DMSO 90% Gel with Aloe Vera - 120 ml

    Emspit

    ChemWorld DMSO 90% gél aloe verával - 120 ml

    12 reviews
    Eredeti ár 6.549 Ft
    Egységár54.575 Ft /l
    Részletek megtekintése
  • ChemWorld DMSO CZDA 99,9% - 1000 ml

    Emspit

    ChemWorld DMSO CZDA 99,9% - 1000 ml

    18 reviews
    Eredeti ár 14.139 Ft
    Egységár14.139 Ft /l
    Részletek megtekintése
  • ChemWorld DMSO CZDA 99,9% - 500 ml

    Emspit

    ChemWorld DMSO CZDA 99,9% - 500 ml

    16 reviews
    Eredeti ár 7.589 Ft
    Egységár15.178 Ft /l
    Részletek megtekintése
  • ChemWorld DMSO CZDA 99,9% - 100 ml

    Emspit

    ChemWorld DMSO CZDA 99,9% - 100 ml

    9 reviews
    Eredeti ár 2.159 Ft
    Egységár21.590 Ft /l
    Részletek megtekintése
  • Herbamedicus Calendula Balm - 250 ml Herbamedicus Calendula Balm - 250 ml Herbamedicus Calendula Balm - 250 ml Herbamedicus Calendula Balm - 250 ml Herbamedicus Calendula Balm - 250 ml
    Elfogyott

    Herbamedicus

    Herbamedicus Calendula balzsam - 250 ml

    9 reviews
    Eredeti ár 889 Ft
    Egységár3.556 Ft /l
    Részletek megtekintése
  • Himalaya Multipurpose Cream - 20 ml Himalaya Multipurpose Cream - 20 ml

    Himalaya

    Himalaya Többcélú krém – 20 ml

    10 reviews
    Eredeti ár 1.309 Ft
    Egységár655 Ft /10ml
    Részletek megtekintése
  • Herbamedicus Aloe Vera Gel 50% for Dry Skin - 250 ml Herbamedicus Aloe Vera Gel 50% for Dry Skin - 250 ml Herbamedicus Aloe Vera Gel 50% for Dry Skin - 250 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Aloe Vera gél 50% száraz bőrre - 250 ml

    7 reviews
    Eredeti ár 889 Ft
    Egységár3.556 Ft /l
    Részletek megtekintése
  • ChemWorld DMSO 50% Gel with Aloe Vera - 120 ml

    Emspit

    ChemWorld DMSO 50% gél aloe verával - 120 ml

    3 reviews
    Eredeti ár 5.779 Ft
    Egységár48.158 Ft /l
    Részletek megtekintése
  • Rose of Bulgaria Hand Cream with Co-enzyme Q10 - 50 ml

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Kézkrém koenzim Q10-zel - 50 ml

    12 reviews
    Eredeti ár 769 Ft
    Egységár1.538 Ft /100ml
    Részletek megtekintése
  • ChemWorld DMSO CZDA 99,9% - 250 ml

    Emspit

    ChemWorld DMSO CZDA 99,9% - 250 ml

    9 reviews
    Eredeti ár 4.619 Ft
    Egységár18.476 Ft /l
    Részletek megtekintése
  • ChemWorld DMSO 50% Gel with Aloe Vera - 190 ml
    Elfogyott

    Emspit

    ChemWorld DMSO 50% gél aloe verával - 190 ml

    4 reviews
    Eredeti ár 7.319 Ft
    Egységár38.521 Ft /l
    Részletek megtekintése
  • Najel Prickly Pear Seed Oil - 80 ml
    Elfogyott

    Najel

    Najel Fügekaktusz magolaj - 80 ml

    7 reviews
    Eredeti ár 7.319 Ft
    Egységár9.149 Ft /100ml
    Részletek megtekintése
  • LLoyd Alpenkrauter Chestnut and Red Grape Leaf Ointment - 200 ml

    LLoyd

    LLOYD Alpenkrauter gesztenye- és vörös szőlőlevél kenőcs - 200 ml

    6 reviews
    Eredeti ár 1.659 Ft
    Egységár8.295 Ft /l
    Részletek megtekintése
  • Lacure Alpenkrauter Alpine White Ointment - 200 ml Lacure Alpenkrauter Alpine White Ointment - 200 ml Lacure Alpenkrauter Alpine White Ointment - 200 ml Lacure Alpenkrauter Alpine White Ointment - 200 ml

    LLoyd

    Lacure Alpenkrauter Alpine Fehér kenőcs - 200 ml

    5 reviews
    Eredeti ár 1.539 Ft
    Egységár7.695 Ft /l
    Részletek megtekintése
  • Nutrend Flexit Gold, Warming Gel - 100 ml Nutrend Flexit Gold, Warming Gel - 100 ml Nutrend Flexit Gold, Warming Gel - 100 ml

    Nutrend

    Nutrend Flexit Gold, melegítő gél - 100 ml

    8 reviews
    Eredeti ár 2.509 Ft
    Egységár2.509 Ft /100ml
    Részletek megtekintése
  • Rose of Bulgaria Rose Body Balm - 330 ml

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Rózsa testápoló balzsam - 330 ml

    9 reviews
    Eredeti ár 1.659 Ft
    Egységár5.027 Ft /l
    Részletek megtekintése
  • LLoyd Alpenkrauter Black Claw & Hemp Oil Cream - 200 ml

    LLoyd

    LLOYD Alpenkrauter Fekete karom és kenderolaj krém - 200 ml

    4 reviews
    Eredeti ár 1.889 Ft
    Egységár9.445 Ft /l
    Részletek megtekintése
  • The Face Shop 95% Jeju Aloe Fresh Soothing Gel - 300 ml

    The Face Shop

    The Face Shop 95% Jeju Aloe Fresh Soothing Gel - 300 ml

    4 reviews
    Eredeti ár 1.539 Ft
    Egységár5.130 Ft /l
    Részletek megtekintése
  • Előző
  • 1. oldal / 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 10
  • Következő

Kényeztesse bőrét prémium testápolókkal , vajjal , krémekkel és testolajokkal

A Medpak ,-nél tudjuk, hogy az egészséges , ragyogó bőr megfelelő hidratálással és táplálással kezdődik. Gondosan összeállított testápoló, vaj, krém és testolaj választékunk minden bőrtípusnak és problémának megfelel, és tökéletes megoldást kínál a száraz, fakó vagy érett bőr számára.

Fedezze fel a bőrének tökéletes termékét

Mélyen hidratáló testápolók

Testápolóink előnyei:

  • Mélyen hatolnak a bőrbe, hosszú távú hidratálást biztosítva
  • Frissítő és fiatalító természetes összetevők
  • Minden bőrtípusra alkalmas
  • Egészegész napos hidratálás és rugalmasság

Gazdag , Tápláló vajok

Tapasztalja meg intenzív hidratálását vajainkkal:

  • Shea- és kakaóvaj alapú formulák
  • Mély hidratálás száraz vagy érett bőr számára
  • Hosszútartó hidratálás és táplálás
  • Fiatalító tulajdonságok a puha , rugalmas bőrért

Könnyű , Hatékony krémek

Krémjeink biztosítják:

  • Tökéletes hidratáltság zsírosság nélkül
  • Ideális napi használatra
  • Természetes összetevők az optimális bőrápolásért
  • Sima , rugalmas bőr egész nap

Luxus testolajok

Kényeztesse magát selymesen sima bőrrel testolajainkkal:

  • Gyorsanfelszívódó formula intenzív hidratálásért
  • Nem hagy zsíros réteget
  • Természetes , tápláló összetevőkkel dúsítva
  • Tökéletes azok számára, akik az olajokat részesítik előnyben a testápolókkal vagy krémekkel szemben

Miért válassza a Medpak testápolóit, vajait, krémjeit és testolajait?

Bőrápoló termékeink a következőket kínálják:

  • Természetes , kiváló minőségű összetevők
  • Minden bőrtípusra alkalmas készítmények
  • Mély hidratálás és táplálás
  • Hosszútartó hatás az egészséges, ragyogó bőrért ,
  • Különböző preferenciákhoz és bőrápolási igényekhez igazodó termékek

Találja meg a tökéletes terméket

Akár a könnyű textúrájú krémeket ,, akár a gazdag textúrájú vajakat ,, a krémek napi kényelmét , vagy az olajok selymes simaságát ,, a Medpaknak van a tökéletes termék az Ön számára. Változatos termékpalettánk biztosítja, hogy megtalálja a bőrének egyedi igényeire szabott ideális megoldást.

Élvezze a luxus bőrápolást a Medpakkal

Kényeztesse bőrét a legkiválóbb táplálással és hidratálással, amit megérdemel. Fedezze fel átfogó krémek , vajok , krémek és testolajok kollekciónkat , és találja meg a tökéletes termékeket, amelyek átalakítják bőrápolási rutinját. A mélyen hidratáló formuláktól a könnyű, mindennapi megoldásokig a , Medpak mindent kínál, amire szüksége van a puha, , sima és ragyogó bőrért.

Fektessen be bőrének egészségébe és megjelenésébe a Medpak prémium testápolók, , vajok, , krémek és testolajok választékával. Tapasztalja meg, milyen különbséget jelenthetnek a kiváló minőségű, , természetes összetevők a napi bőrápolási rutinjában. Kezdje meg utazását az egészségesebb, tápláltabb bőr felé!

Medpak

Fedezze fel a Medpakot – 2014 óta a prémium egészségügyi és wellness termékek megbízható forrását. Gondosan kiválasztott kiegészítőket, fitneszkiegészítőket, és kozmetikumokat kínálunk Krakkóból, Lengyelországból Európa-szerte.

  • Facebook
  • Instagram
  • Magyarország (HUF Ft)

Információ

  • Adatvédelmi irányelvek
  • Visszatérítési szabályzat
  • Szolgáltatási feltételek
  • Elállás
  • Termék javaslása

Ügyfélszolgálat

  • Rólunk
  • Fizetési információk
  • Szállítási információk
  • Visszaküldés és csere
  • Jogi nyilatkozat
  • Blog
  • Nagykereskedelmi weboldalunk
  • Kapcsolat

Kapcsolat

Telefon: +48 12 446 64 99

E-mail: info@medpak.shop

Hétfő-péntek: 08:00-16:00

Vegye fel velünk a kapcsolatot

© 2026 Medpak.
Elfogadott fizetési módok
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Változat kiválasztása

A termék a kosárba került.

Kosár megtekintése