Ugrás a tartalomhoz

Nehezen beszerezhető márkák egy boltban

Az Ön országában nehezen beszerezhető márkák – egy boltban

Súgó és kapcsolat
  • Magyarország (HUF Ft)
Medpak
Fiók Kosár
  • Vitaminok & Étrend-kiegészítők
    • Vitaminok & Étrend-kiegészítők
    • Aminosavak
      • L-arginin
      • L-karnitin
      • L-karnosin
      • L-citrullin
      • L-glutation
      • L-glutamin
      • L-lizin
      • L-prolin
      • L-teanin
      • L-triptofán
      • L-tirozin
      • N-acetil-cisztein (NAC)
    • N-acetil-cisztein (NAC)
      • Alfa-liponsav
      • Asztaxantin
      • Koenzim Q10 (CoQ10)
      • Lutein és zeaxantin
      • Kvercetin
      • Resveratrol
    • Gyógynövények
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Macskaköröm (Uña de Gato)
      • Kurkumin és kurkuma
      • Pitypanggyökér
      • Ördögkarom
      • Echinacea
      • Fokhagyma
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Fűrészpálma
      • Vörös lóhere
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Ásványok
      • Króm
      • Kalcium
      • Jód
      • Vas
      • Magnézium
      • Kálium
      • Szelén
      • Szilícium-dioxid
      • Cink
    • Vitaminok
      • A-vitamin
      • B-vitamin
      • C-vitamin
      • D-vitamin
      • E-vitamin
      • K-vitamin
      • Multivitaminok
    • Halolaj és omega-zsírsavak (EPA, DHA)
    • Kollagén
    • Probiotikumok
    • Melatonin
    • Zöld élelmiszerek és szuperélelmiszerek
  • Egészségcélok
    • Egészségcélok
    • Agy és kognitív funkciók
    • Csontok, ízületek és porcok
    • Szív- és érrendszer
    • Méregtelenítés és tisztítás
    • Emésztőrendszer
    • Energia
    • Szem és látás
    • Haj, bőr és köröm
    • Immunrendszer
    • Vese és húgyutak
    • Légzőrendszer
    • Alvás
    • Fogyás
    • Férfiak egészsége
    • Nők egészsége
    Összes termék: Egészségcélok →
  • Sport
    • Sport
    • Szénhidrátok

      Szénhidrátok

      Összes termék: Szénhidrátok →
      • Carbo
      • Energia gélek
      • Izotóniás italok
    • Kreatin

      Kreatin

      Összes termék: Kreatin →
      • Kreatin-malát
      • Kreatin-monohidrát
    • Edzés előtti

      Edzés előtti

      Összes termék: Edzés előtti →
      • Edzés előtti stimulánsok
      • Edzés előtti pumpálás
      • Edzés előtti italok
      • Stimulánsok
    • Fehérje porok

      Fehérje porok

      Összes termék: Fehérje porok →
      • Növényi fehérje
      • Tejsavófehérje keverékek
      • Tejsavófehérje-koncentrátum (WPC)
      • Tejfehérje-izolátum (WPI)
    • Súlygyarapodók

      Súlygyarapodók

      Összes termék: Súlygyarapodók →
      • Nyereség
    • Zsíégetők
    • Regeneráció
    • Tesztoszteron-növelők
    Összes termék: Sport →
  • Szépség
    • Szépség
    • Fürdő és zuhany
      • Fürdőszoba kiegészítők
      • Fürdőbombák és sók
      • Testradírozók
      • Zuhanyzós gél
      • Szappanok
    • Testápoló kozmetikumok
      • Dezodorok és izzadásgátlók
      • Testápolók, vajok, krémek és testolajok
    • Arcápoló kozmetikumok
      • Szemkrémek
      • Arc krémek
      • Arcápoló savak, olajok és szérumok
      • Arc tisztítás
      • Arc tisztítás
      • Maszkok és agyagok
    • Kezek és lábak
      • Kukorica, bőrkeményedés és bütyök kezelése
      • Lábápolás
      • Kéz ápolás
    • Kéz ápolás
      • Fejmosó szerek
      • Hajfestés
      • Hajpakolások
      • Hajolajok, szérumok és spray-k
      • Samponok
    • Intim higiénia
      • Gél és szappanok
      • Betétek, bugyibélések, tamponok
    • Szájápolás
      • Szájvizek
      • Fogkefék
      • Fogkrémek
      • Cserélhető kefefejek
    • Napvédelem
      • Naptej, testápoló krémek
  • Smink
    • Smink
    • Arc smink

      Arc smink

      Összes termék: Arc smink →
      • BB és CC krémek
      • Alapítványok
      • Párna alapok
      • Egyéb arcfestékek
    • Ajak smink

      Ajak smink

      Összes termék: Ajak smink →
      • Rúzsok
      • Ajakfestékek és szájfények
      • Ajakápolás
    • Szemfesték

      Szemfesték

      Összes termék: Szemfesték →
      • Mascaras
    • Sminkeszközök és kiegészítők
    Összes termék: Smink →
  • Anya és baba
    • Anya és baba
    • Várandósság és anyaság

      Várandósság és anyaság

      Összes termék: Várandósság és anyaság →
      • Családtervezés és tesztek
      • Ápolás a várandósság alatt
      • Egészség a várandósság alatt
      • Szoptatás
      • Bőr- és testápolás
    • Etetés

      Etetés

      Összes termék: Etetés →
      • Etetőcumik
      • Cumisüvegek
      • Itatópoharak
      • Etetési kiegészítők
      • Ételtárolás
    • Gyermekegészség
    • Gyermekhigiénia
    • Gyermektáplálkozás
    • Cumik
    Összes termék: Anya és baba →
  • Otthon
    • Otthon
    • Aromaterápia

      Aromaterápia

      Összes termék: Aromaterápia →
      • Diffúzorok és porlasztók
      • Illóolaj-készletek
      • Illóolajok
      • Illatolajok
      • Füstölő pálcikák
    • Hallásvédelem

      Hallásvédelem

      Összes termék: Hallásvédelem →
      • Fülvédő
      • Fülvédő kiegészítők
      • Fülvédők
    • Otthoni gondozás és takarítás

      Otthoni gondozás és takarítás

      Összes termék: Otthoni gondozás és takarítás →
      • Fürdőszoba tisztítószerek
      • Ökozóna 🍃
      • Konyhai tisztítószerek
      • Mosószerek
      • Többcélú tisztítószerek
      • Szag semlegesítők
    • Rovar- és kullancsvédelem

      Rovar- és kullancsvédelem

      Összes termék: Rovar- és kullancsvédelem →
      • Elektronikus kullancsriasztók
      • Rovarriasztók
    • Háziállatok

      Háziállatok

      Összes termék: Háziállatok →
      • Kisállat-kiegészítők
      • Állateledel és jutalomfalatok
      • Állatok ápolása és higiénia
      • Állat-kiegészítők
      • Kullancs- és bolhák elleni védelem
    • Szauna kiegészítők

      Szauna kiegészítők

      Összes termék: Szauna kiegészítők →
      • Szauna illóolaj
      • Szauna eszközök és felszerelések
    • Vízszűrés és palackok

      Vízszűrés és palackok

      Összes termék: Vízszűrés és palackok →
      • Vízpalackok
      • Vízszűrők
    Összes termék: Otthon →
  • Egészség
    • Egészség
    • Egészséges ételek és táplálkozás

      Egészséges ételek és táplálkozás

      Összes termék: Egészséges ételek és táplálkozás →
      • Italok és italkeverékek
      • Reggeli és gabonapelyhek
      • Kávé és tea
      • Főzőolajok és ecetek
      • Egészséges italok és gyümölcslevek
      • Egészséges snackek
      • Fűszernövények és fűszerek
      • Lekvárok, méz és édes kenhető krémek
      • Mogyoróvaj
      • Tészta és tészták
      • Mártások és fűszerek
      • Sporttáplálkozás
      • Cukorhelyettesítők
      • Összes termék: Egészséges ételek és táplálkozás →
    • Szexuális egészség és jóllét

      Szexuális egészség és jóllét

      Összes termék: Szexuális egészség és jóllét →
      • Óvszer
      • Kenőanyagok és intim ápolás
      • Felnőtt wellness termékek
    • Orvosi ellátás és vizsgálatok
    Összes termék: Egészség →
  • Márkák
    • Márkák
    • Márkáink
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Legnépszerűbb márkák
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Új márkák
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Összes termék: Márkák →

    Márkák

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Akció
  • Immunrendszer szezonja
  1. Főoldal
  2. Sport

Sport

(676 termék)
  • Szénhidrátok
  • Kreatin
  • Edzés előtti
  • Fehérje porok
  • Súlygyarapodók
  • Zsíégetők
  • Regeneráció
  • Tesztoszteron-növelők
  • Legrelevánsabb
  • Legnépszerűbb termékek
  • Betűrend: A–Z
  • Betűrend: Z–A
  • Ár: alacsony > magas
  • Ár: magas > alacsony
  • Dátum: régi > új
  • Dátum: új > régi
Megjelenítés

  • Trec Endurance Energy Gel, Orange - 10 Pieces Trec Endurance Energy Gel, Orange - 10 Pieces
    Elfogyott

    Trec Nutrition

    Trec Endurance Energy Gel, Narancs - 10 darab

    No reviews
    Eredeti ár 7.399 Ft
    Egységár740 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • Olimp Gain Bolic 6000, Strawberry - 1000 g

    Olimp

    Olimp Gain Bolic 6000, Eper - 1000 g

    No reviews
    Eredeti ár 6.509 Ft
    Egységár6.509 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Olimp Gain Bolic 6000, Cookie - 1000 g
    Elfogyott

    Olimp

    Olimp Gain Bolic 6000, Cookie - 1000 g

    No reviews
    Eredeti ár 5.489 Ft
    Egységár5.489 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • PowerBar Isoactive - Isotonic Sports Drink, Orange - 1320 g PowerBar Isoactive - Isotonic Sports Drink, Orange - 1320 g PowerBar Isoactive - Isotonic Sports Drink, Orange - 1320 g
    Elfogyott

    PowerBar

    PowerBar Isoactive - Izotóniás sportital, Narancs - 1320 g

    No reviews
    Eredeti ár 11.139 Ft
    Egységár8.439 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • PowerBar Recovery Active, Chocolate - 1210 g
    Elfogyott

    PowerBar

    PowerBar R Ecover y Active, Csokoládé - 1210 g

    No reviews
    Eredeti ár 11.789 Ft
    Egységár9.743 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Shock Therapy All-In-One Pre-Workout, Hawaiian Pump - 840 g
    Elfogyott

    Universal Nutrition

    Universal Nutrition Shock Therapy All-In-One Pre-Workout, Hawaiian Pump – 840 g

    No reviews
    Eredeti ár 16.909 Ft
    Egységár20.130 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey Protein, French Vanilla - 2280 g
    Elfogyott

    Optimum Nutrition

    Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey Protein, francia vanília - 2280 g

    No reviews
    Eredeti ár 35.979 Ft
    Egységár15.850 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Invex Remedies Zn+Mn+Cr - 150 ml Invex Remedies Zn+Mn+Cr - 150 ml
    30% kedvezmény
    Újdonság

    Invex Remedies

    Invex Remedies Zn+Mn+Cr - 150 ml

    No reviews
    Akciós ár 3.100 Ft Eredeti ár 4.400 Ft
    Egységár2.067 Ft /100ml
    Részletek megtekintése
  • Snickers Hi-Protein Bar, Crisp Milk Chocolate - 55 g Snickers Hi-Protein Bar, Crisp Milk Chocolate - 55 g
    23% kedvezmény
    Újdonság

    Mars

    Snickers Hi-Protein Bar, Ropogós tejcsokoládé - 55 g

    No reviews
    Akciós ár 1.000 Ft Eredeti ár 1.300 Ft
    Egységár1.818 Ft /100g
    Részletek megtekintése
  • Aliness ALLHydrate Isotonic + Caffeine, Lemon - 745 g
    24% kedvezmény
    Újdonság

    Aliness

    Aliness ALLHydrate Isotonic + Caffeine, Lemon - 745 g

    No reviews
    Akciós ár 5.400 Ft Eredeti ár 7.100 Ft
    Egységár7.248 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Fitness Authority Napalm Igniter Juice Shot Exotic, Mango - 120 ml
    Újdonság

    Fitness Authority

    Fitness Authority Napalm Igniter Juice Shot Exotic, mangó - 120 ml

    No reviews
    Eredeti ár 409 Ft
    Egységár3.408 Ft /l
    Részletek megtekintése
  • Vitaler's Sport Isotonic Drink, Strawberry - 660 g Vitaler's Sport Isotonic Drink, Strawberry - 660 g Vitaler's Sport Isotonic Drink, Strawberry - 660 g
    17% kedvezmény

    Vitaler's

    Vitaler's Sport izotóniás ital, Eper - 660 g

    No reviews
    Akciós ár 2.500 Ft Eredeti ár 3.000 Ft
    Egységár3.788 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Olimp L-Carnitine + Caffeine Extreme Shot, Orange - 25 ml
    38% kedvezmény

    Olimp

    Olimp L-karnitin + koffein Extreme Shot, Narancs - 25 ml

    No reviews
    Akciós ár 500 Ft Eredeti ár 800 Ft
    Egységár2.000 Ft /100ml
    Részletek megtekintése
  • Nutrend Endurosnack (Sachet), Green Apple - 75 g
    17% kedvezmény

    Nutrend

    Nutrend Endurosnack (tasak), Zöld alma - 75 g

    No reviews
    Akciós ár 500 Ft Eredeti ár 600 Ft
    Egységár667 Ft /100g
    Részletek megtekintése
  • Snickers Hi-Protein Bar Chocolate, Caramel & Peanuts - 55 g

    Mars

    Snickers Hi-Protein csokoládés, karamellás és mogyorós szelet – 55 g

    No reviews
    Eredeti ár 1.579 Ft
    Egységár28.709 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Swanson Creatine Monohydrate Gummies Wild Berry Punch - 120 Gummies

    Swanson

    Swanson Kreatin-monohidrát gumi cukorka vadbogyós ízben – 120 gumi cukorka

    No reviews
    Eredeti ár 13.209 Ft
    Egységár110 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • Swanson Creatine Monohydrate, Unflavoured – 30 Sachets

    Swanson

    Swanson Kreatin-monohidrát, Ízesítetlen – 30 tasak

    No reviews
    Eredeti ár 6.829 Ft
    Egységár228 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • Nutrend Flexit Gummies, Mango – 60 Gummies Nutrend Flexit Gummies, Mango – 60 Gummies
    Elfogyott

    Nutrend

    Nutrend Flexit Gummies, Mango – 60 darab

    No reviews
    Eredeti ár 6.219 Ft
    Egységár104 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • Applied Nutrition Body Fuel Flapjack Protein Bar, Blueberry-Raspberry – 40 g
    Elfogyott

    Applied Nutrition

    Applied Nutrition Body Fuel Flapjack fehérjetartalmú szelet, Áfonya-málna – 40 g

    No reviews
    Eredeti ár 459 Ft
    Egységár1.148 Ft /100g
    Részletek megtekintése
  • Olimp Iso Plus Isotonic with L- Carnitine Powder, Tropical Blue – 35 g

    Olimp

    Olimp Iso Plus izotóniás L-karnitin por, Trópusi kék – 35 g

    No reviews
    Eredeti ár 899 Ft
    Egységár2.569 Ft /100g
    Részletek megtekintése
  • Olimp Iso Plus Isotonic with L- Carnitine Powder, Orange - 35 g

    Olimp

    Olimp Iso Plus izotóniás L-karnitin por, Narancs - 35 g

    No reviews
    Eredeti ár 899 Ft
    Egységár2.569 Ft /100g
    Részletek megtekintése
  • Olimp Iso Plus Isotonic with L- Carnitine Powder, Lemon - 35 g

    Olimp

    Olimp Iso Plus izotóniás L-karnitin por, Citrom - 35 g

    No reviews
    Eredeti ár 489 Ft
    Egységár1.397 Ft /100g
    Részletek megtekintése
  • Now Foods Odourless Liquid MCT Oil – 473 ml

    Now Foods

    Now Foods Szagtalan folyékony MCT olaj – 473 ml

    No reviews
    Eredeti ár 6.749 Ft
    Egységár14.269 Ft /l
    Részletek megtekintése
  • SiS Wide Neck Water Bottle, Black - 600 ml
    Elfogyott

    SIS (Science In Sport)

    SiS Science In Sport Shaker, Fekete - 700 ml

    No reviews
    Eredeti ár 4.609 Ft
    Egységár
    Részletek megtekintése
  • Előző
  • 27. oldal / 29
  • 1
  • …
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • Következő

Sport és fitnesz kiegészítők a csúcsteljesítményért

Növelje sportteljesítményét a Medpak átfogó sport- és fitneszkiegészítői segítségével. Akár profi sportoló, akár fitneszrajongó , gondosan kiválasztott termékeinket úgy terveztük, hogy támogassák testének megnövekedett igényeit intenzív fizikai tevékenységek során.

A rendszeres testmozgás és a kemény edzések a testünket a határainak végsőkig feszítik. Míg a mozgás elengedhetetlen az általános egészséghez , , az izmokat , ízületeket , és állóképességet megterhelő, nagy intenzitású edzések speciális táplálkozási támogatást igényelnek . Sport- és fitneszkiegészítőink túlmutatnak az alapvető vitaminokon és ásványi anyagokon, és célzott összetevőket tartalmaznak a teljesítmény fokozása, a gyorsulás és az ízületek optimális egészségének fenntartása érdekében.

Alapvető kiegészítők sportolóknak

A kiegyensúlyozott sportolói étrendnek gazdag antioxidánsokban kell lennie, hogy leküzdje a testmozgás által kiváltott szabad gyököket. Kínálatunkban olyan erős antioxidánsok találhatók, mint a C-vitamin, az A-vitamin és az E-vitamin, amelyek nemcsak az általános testfunkciókat támogatják, hanem az egészséges, ragyogó bőrhez is hozzájárulnak. Azok számára, akik stressz hormon szintjét emelő megterhelő tevékenységeket végeznek ,, természetes növényi kiegészítőket kínálunk, amelyek fokozzák az energiát és az állóképességet az edzések során ,, mint például Ashwagandha ( indiai ginseng ) .

Erő- és állóképességi sportolóknak készült termékek

Az erőnléti edzés és az állóképességi sportok egyedi követelményeket támasztanak a testtel szemben. Ezért kínálunk széles választékot fehérje , szénhidrát , és aminosav-kiegészítőkből, amelyek támogatják az intenzív edzésprogramokat . Fehérjeporaink az izomnövekedés és -helyreállítás alapját képezik , könnyen keverhetők vízzel vagy kedvenc turmixával. Az állóképességi sportolók számára , szénhidrát-kiegészítőink gyors és lassú felszívódású szénhidrátok keverékét kínálják, hogy hosszabb ideig biztosítsák a teljesítményt.

Az aminosavak ,, különösen a kreatin ,, döntő szerepet játszanak az izomtömeg felépítésében, valamint az izomerő és az állóképesség javításában. Ezek a kiegészítők elengedhetetlenek azoknak a sportolóknak, akik maximális edzéseredményeket szeretnének elérni és fitnesz céljaikat megvalósítani.

Átfogó támogatás a sportolói sikerhez

Fitneszprogramjának kiegészítése sporttáplálkozási termékeinkkel hatékony módja annak, hogy kielégítse testének megnövekedett táplálkozási és energiaigényét. Számos kiegészítőnk sokoldalú előnyökkel jár ,, nemcsak az izomnövekedést támogatja, hanem a zsírégetést és az általános testösszetétel javítását is segíti.

A Medpak , elkötelezett amellett, hogy kiváló minőségű sport- és fitneszkiegészítőket kínáljon, amelyek kielégítik a sportolók és a fitneszrajongók sokféle igényét. Fedezze fel termékeinket, és emelje teljesítményét egy új szintre!

Medpak

Fedezze fel a Medpakot – 2014 óta a prémium egészségügyi és wellness termékek megbízható forrását. Gondosan kiválasztott kiegészítőket, fitneszkiegészítőket, és kozmetikumokat kínálunk Krakkóból, Lengyelországból Európa-szerte.

  • Facebook
  • Instagram
  • Magyarország (HUF Ft)

Információ

  • Adatvédelmi irányelvek
  • Visszatérítési szabályzat
  • Szolgáltatási feltételek
  • Elállás
  • Termék javaslása

Ügyfélszolgálat

  • Rólunk
  • Fizetési információk
  • Szállítási információk
  • Visszaküldés és csere
  • Jogi nyilatkozat
  • Blog
  • Nagykereskedelmi weboldalunk
  • Kapcsolat

Kapcsolat

Telefon: +48 12 446 64 99

E-mail: info@medpak.shop

Hétfő-péntek: 08:00-16:00

Vegye fel velünk a kapcsolatot

© 2026 Medpak.
Elfogadott fizetési módok
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Változat kiválasztása

A termék a kosárba került.

Kosár megtekintése