Ugrás a tartalomhoz

Nehezen beszerezhető márkák egy boltban

Az Ön országában nehezen beszerezhető márkák – egy boltban

Súgó és kapcsolat
  • Magyarország (HUF Ft)
Medpak
Fiók Kosár
  • Vitaminok & Étrend-kiegészítők
    • Vitaminok & Étrend-kiegészítők
    • Aminosavak
      • L-arginin
      • L-karnitin
      • L-karnosin
      • L-citrullin
      • L-glutation
      • L-glutamin
      • L-lizin
      • L-prolin
      • L-teanin
      • L-triptofán
      • L-tirozin
      • N-acetil-cisztein (NAC)
    • N-acetil-cisztein (NAC)
      • Alfa-liponsav
      • Asztaxantin
      • Koenzim Q10 (CoQ10)
      • Lutein és zeaxantin
      • Kvercetin
      • Resveratrol
    • Gyógynövények
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Macskaköröm (Uña de Gato)
      • Kurkumin és kurkuma
      • Pitypanggyökér
      • Ördögkarom
      • Echinacea
      • Fokhagyma
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Fűrészpálma
      • Vörös lóhere
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Ásványok
      • Króm
      • Kalcium
      • Jód
      • Vas
      • Magnézium
      • Kálium
      • Szelén
      • Szilícium-dioxid
      • Cink
    • Vitaminok
      • A-vitamin
      • B-vitamin
      • C-vitamin
      • D-vitamin
      • E-vitamin
      • K-vitamin
      • Multivitaminok
    • Halolaj és omega-zsírsavak (EPA, DHA)
    • Kollagén
    • Probiotikumok
    • Melatonin
    • Zöld élelmiszerek és szuperélelmiszerek
  • Egészségcélok
    • Egészségcélok
    • Agy és kognitív funkciók
    • Csontok, ízületek és porcok
    • Szív- és érrendszer
    • Méregtelenítés és tisztítás
    • Emésztőrendszer
    • Energia
    • Szem és látás
    • Haj, bőr és köröm
    • Immunrendszer
    • Vese és húgyutak
    • Légzőrendszer
    • Alvás
    • Fogyás
    • Férfiak egészsége
    • Nők egészsége
    Összes termék: Egészségcélok →
  • Sport
    • Sport
    • Szénhidrátok

      Szénhidrátok

      Összes termék: Szénhidrátok →
      • Carbo
      • Energia gélek
      • Izotóniás italok
    • Kreatin

      Kreatin

      Összes termék: Kreatin →
      • Kreatin-malát
      • Kreatin-monohidrát
    • Edzés előtti

      Edzés előtti

      Összes termék: Edzés előtti →
      • Edzés előtti stimulánsok
      • Edzés előtti pumpálás
      • Edzés előtti italok
      • Stimulánsok
    • Fehérje porok

      Fehérje porok

      Összes termék: Fehérje porok →
      • Növényi fehérje
      • Tejsavófehérje keverékek
      • Tejsavófehérje-koncentrátum (WPC)
      • Tejfehérje-izolátum (WPI)
    • Súlygyarapodók

      Súlygyarapodók

      Összes termék: Súlygyarapodók →
      • Nyereség
    • Zsíégetők
    • Regeneráció
    • Tesztoszteron-növelők
    Összes termék: Sport →
  • Szépség
    • Szépség
    • Fürdő és zuhany
      • Fürdőszoba kiegészítők
      • Fürdőbombák és sók
      • Testradírozók
      • Zuhanyzós gél
      • Szappanok
    • Testápoló kozmetikumok
      • Dezodorok és izzadásgátlók
      • Testápolók, vajok, krémek és testolajok
    • Arcápoló kozmetikumok
      • Szemkrémek
      • Arc krémek
      • Arcápoló savak, olajok és szérumok
      • Arc tisztítás
      • Arc tisztítás
      • Maszkok és agyagok
    • Kezek és lábak
      • Kukorica, bőrkeményedés és bütyök kezelése
      • Lábápolás
      • Kéz ápolás
    • Kéz ápolás
      • Fejmosó szerek
      • Hajfestés
      • Hajpakolások
      • Hajolajok, szérumok és spray-k
      • Samponok
    • Intim higiénia
      • Gél és szappanok
      • Betétek, bugyibélések, tamponok
    • Szájápolás
      • Szájvizek
      • Fogkefék
      • Fogkrémek
      • Cserélhető kefefejek
    • Napvédelem
      • Naptej, testápoló krémek
  • Smink
    • Smink
    • Arc smink

      Arc smink

      Összes termék: Arc smink →
      • BB és CC krémek
      • Alapítványok
      • Párna alapok
      • Egyéb arcfestékek
    • Ajak smink

      Ajak smink

      Összes termék: Ajak smink →
      • Rúzsok
      • Ajakfestékek és szájfények
      • Ajakápolás
    • Szemfesték

      Szemfesték

      Összes termék: Szemfesték →
      • Mascaras
    • Sminkeszközök és kiegészítők
    Összes termék: Smink →
  • Anya és baba
    • Anya és baba
    • Várandósság és anyaság

      Várandósság és anyaság

      Összes termék: Várandósság és anyaság →
      • Családtervezés és tesztek
      • Ápolás a várandósság alatt
      • Egészség a várandósság alatt
      • Szoptatás
      • Bőr- és testápolás
    • Etetés

      Etetés

      Összes termék: Etetés →
      • Etetőcumik
      • Cumisüvegek
      • Itatópoharak
      • Etetési kiegészítők
      • Ételtárolás
    • Gyermekegészség
    • Gyermekhigiénia
    • Gyermektáplálkozás
    • Cumik
    Összes termék: Anya és baba →
  • Otthon
    • Otthon
    • Aromaterápia

      Aromaterápia

      Összes termék: Aromaterápia →
      • Diffúzorok és porlasztók
      • Illóolaj-készletek
      • Illóolajok
      • Illatolajok
      • Füstölő pálcikák
    • Hallásvédelem

      Hallásvédelem

      Összes termék: Hallásvédelem →
      • Fülvédő
      • Fülvédő kiegészítők
      • Fülvédők
    • Otthoni gondozás és takarítás

      Otthoni gondozás és takarítás

      Összes termék: Otthoni gondozás és takarítás →
      • Fürdőszoba tisztítószerek
      • Ökozóna 🍃
      • Konyhai tisztítószerek
      • Mosószerek
      • Többcélú tisztítószerek
      • Szag semlegesítők
    • Rovar- és kullancsvédelem

      Rovar- és kullancsvédelem

      Összes termék: Rovar- és kullancsvédelem →
      • Elektronikus kullancsriasztók
      • Rovarriasztók
    • Háziállatok

      Háziállatok

      Összes termék: Háziállatok →
      • Kisállat-kiegészítők
      • Állateledel és jutalomfalatok
      • Állatok ápolása és higiénia
      • Állat-kiegészítők
      • Kullancs- és bolhák elleni védelem
    • Szauna kiegészítők

      Szauna kiegészítők

      Összes termék: Szauna kiegészítők →
      • Szauna illóolaj
      • Szauna eszközök és felszerelések
    • Vízszűrés és palackok

      Vízszűrés és palackok

      Összes termék: Vízszűrés és palackok →
      • Vízpalackok
      • Vízszűrők
    Összes termék: Otthon →
  • Egészség
    • Egészség
    • Egészséges ételek és táplálkozás

      Egészséges ételek és táplálkozás

      Összes termék: Egészséges ételek és táplálkozás →
      • Italok és italkeverékek
      • Reggeli és gabonapelyhek
      • Kávé és tea
      • Főzőolajok és ecetek
      • Egészséges italok és gyümölcslevek
      • Egészséges snackek
      • Fűszernövények és fűszerek
      • Lekvárok, méz és édes kenhető krémek
      • Mogyoróvaj
      • Tészta és tészták
      • Mártások és fűszerek
      • Sporttáplálkozás
      • Cukorhelyettesítők
      • Összes termék: Egészséges ételek és táplálkozás →
    • Szexuális egészség és jóllét

      Szexuális egészség és jóllét

      Összes termék: Szexuális egészség és jóllét →
      • Óvszer
      • Kenőanyagok és intim ápolás
      • Felnőtt wellness termékek
    • Orvosi ellátás és vizsgálatok
    Összes termék: Egészség →
  • Márkák
    • Márkák
    • Márkáink
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Legnépszerűbb márkák
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Új márkák
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Összes termék: Márkák →

    Márkák

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Akció
  • Immunrendszer szezonja
  1. Főoldal
  2. Sport

Sport

(676 termék)
  • Szénhidrátok
  • Kreatin
  • Edzés előtti
  • Fehérje porok
  • Súlygyarapodók
  • Zsíégetők
  • Regeneráció
  • Tesztoszteron-növelők
  • Legrelevánsabb
  • Legnépszerűbb termékek
  • Betűrend: A–Z
  • Betűrend: Z–A
  • Ár: alacsony > magas
  • Ár: magas > alacsony
  • Dátum: régi > új
  • Dátum: új > régi
Megjelenítés

  • SIS GO Isotonic Energy, Pink Grapefruit - 60 ml x 10 pieces
    Elfogyott

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Rózsaszín grapefruit - 60 ml x 10 darab

    No reviews
    Eredeti ár 5.289 Ft
    Egységár529 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • SIS GO Isotonic Energy, Fruit Salad - 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Gyümölcssaláta - 60 ml

    2 reviews
    Eredeti ár 609 Ft
    Egységár20.300 Ft /l
    Részletek megtekintése
  • SIS Beta-Fuel + Nootropics Energy Gel, Apple - 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SIS Beta-Fuel + Nootropics Energy Gel, Alma - 60 ml

    No reviews
    Eredeti ár 1.139 Ft
    Egységár37.967 Ft /l
    Részletek megtekintése
  • Nutrend Unisport Hypotonic Drink, Grapefruit - 1000 ml
    Elfogyott

    Nutrend

    Nutrend Unisport hipotonikus ital, Grapefruit - 1000 ml

    No reviews
    Eredeti ár 5.939 Ft
    Egységár5.939 Ft /l
    Részletek megtekintése
  • Nutrend Creaport, Orange - 600 g

    Nutrend

    Nutrend Creaport, Narancs - 600 g

    No reviews
    Eredeti ár 6.379 Ft
    Egységár10.632 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • BioTech USA AAKG 1000 - 100 Tablets

    BioTech USA

    BioTech USA AAKG 1000 - 100 tabletta

    No reviews
    Eredeti ár 7.519 Ft
    Egységár75 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • BioTech USA Hyper Mass, Chocolate Flavoured - 2270 g BioTech USA Hyper Mass, Chocolate Flavoured - 2270 g
    Elfogyott
    25% kedvezmény

    BioTech USA

    BioTech USA Hyper Mass, csokoládé ízű - 2270 g

    No reviews
    Akciós ár 17.243 Ft Eredeti ár 23.009 Ft
    Egységár7.596 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Snickers Hi-Protein Bar Low Sugar, Chocolate, Caramel & Peanut Butter - 57 g Snickers Hi-Protein Bar Low Sugar, Chocolate, Caramel & Peanut Butter - 57 g

    Mars

    Snickers Hi-Protein Bar Low Sugar, Csokoládé, Karamell és mogyoróvaj - 57 g

    No reviews
    Eredeti ár 1.309 Ft
    Egységár2.296 Ft /100g
    Részletek megtekintése
  • Vitargo Carbohydrate Gel with Caffeine, Cola - 45 g
    Elfogyott

    Vitargo

    Vitargo szénhidrát gél koffeinnel, Cola - 45 g

    No reviews
    Eredeti ár 769 Ft
    Egységár17.089 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Activlab Isoactive Isotonic with Hibiscus, Multifruit - 20 Sachets Activlab Isoactive Isotonic with Hibiscus, Multifruit - 20 Sachets

    Activlab

    Activlab Isoactive Izotóniás ital hibiszkusszal, többféle gyümölcs ízzel - 20 tasak

    No reviews
    Eredeti ár 2.769 Ft
    Egységár115 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • Trec S.A.W. Pre-workout Booster - 120 Capsules

    Trec Nutrition

    Trec S.A.W. Pre-workout Booster - 120 kapszula

    No reviews
    Eredeti ár 6.549 Ft
    Egységár55 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • Trec Creatine+ - 600 g
    Elfogyott

    Trec Nutrition

    Trec Creatine+ - 600 g

    No reviews
    Eredeti ár 6.379 Ft
    Egységár10.632 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Nutrend Endurosnack (Tube), Blackberry - 75 g x 10 Nutrend Endurosnack (Tube), Blackberry - 75 g x 10
    Elfogyott

    Nutrend

    Nutrend Endurosnack (Tube), Blackberry - 75 g x 10

    No reviews
    Eredeti ár 6.099 Ft
    Egységár610 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • Nutrend Unisport Hypotonic Drink, Cherry-Blackcurrant - 1000 ml
    5% kedvezmény

    Nutrend

    Nutrend Unisport Hypotonic Drink, Cseresznye-feketeribizli - 1000 ml

    2 reviews
    Akciós ár 5.734 Ft Eredeti ár 6.059 Ft
    Egységár5.734 Ft /l
    Részletek megtekintése
  • Olimp Whey Protein Complex 100%, Vanilla Ice Cream - 700 g

    Olimp

    Olimp Whey Protein Complex 100%, Vanília jégkrém - 700 g

    1 review
    Eredeti ár 12.809 Ft
    Egységár18.299 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Nutrend Carbosnack Gel, Lemon - 50 g

    Nutrend

    Nutrend Carbosnack Gel, Citrom - 50 g

    No reviews
    Eredeti ár 449 Ft
    Egységár898 Ft /100g
    Részletek megtekintése
  • Nutrend Carbosnack Gel, Green Apple - 50 g
    Elfogyott

    Nutrend

    Nutrend Carbosnack Gel, Zöld alma - 50 g

    No reviews
    Eredeti ár 489 Ft
    Egységár978 Ft /100g
    Részletek megtekintése
  • 6PAK 80 Whey Protein, Chocolate Flavour - 908 g
    Elfogyott

    6PAK

    6PAK 80 Tejsavófehérje, Csokoládé ízű - 908 g

    No reviews
    Eredeti ár 11.959 Ft
    Egységár13.171 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • 6PAK 80 Whey Protein, Cookies Flavour - 908 g
    Elfogyott

    6PAK

    6PAK 80 Tejsavófehérje, Süti ízű - 908 g

    No reviews
    Eredeti ár 10.529 Ft
    Egységár11.596 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Formeds Powder Creatine - 121,8 g

    Formeds

    Formeds Por kreatin - 121 , 8 g

    No reviews
    Eredeti ár 8.979 Ft
    Egységár73.719 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • BioTech USA Effervescent, Creatine, Grapes - 18 Effervescent Tablets
    26% kedvezmény

    BioTech USA

    BioTech USA Pezsgőtabletta, Kreatin, Szőlő - 18 pezsgőtabletta

    2 reviews
    Akciós ár 1.748 Ft Eredeti ár 2.359 Ft
    Egységár97 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • Trec Boogie Creatine, Hard Candy - 300 g

    Trec Nutrition

    Trec Boogie Creatine, kemény cukorka - 300 g

    No reviews
    Eredeti ár 4.029 Ft
    Egységár13.430 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Namedsport HydraFit, Hypotonic Drink, Orange - 400 g

    Namedsport

    Namedsport HydraFit, hipotonikus ital, narancs - 400 g

    1 review
    Eredeti ár 5.079 Ft
    Egységár12.698 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Snickers Hi Protein Cookie, White Chocolate & Peanuts - 60 g Snickers Hi Protein Cookie, White Chocolate & Peanuts - 60 g

    Mars

    Snickers Hi Protein Cookie, Fehér csokoládé és mogyoró - 60 g

    No reviews
    Eredeti ár 1.039 Ft
    Egységár1.732 Ft /100g
    Részletek megtekintése
  • Előző
  • 12. oldal / 29
  • 1
  • …
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • …
  • 29
  • Következő

Sport és fitnesz kiegészítők a csúcsteljesítményért

Növelje sportteljesítményét a Medpak átfogó sport- és fitneszkiegészítői segítségével. Akár profi sportoló, akár fitneszrajongó , gondosan kiválasztott termékeinket úgy terveztük, hogy támogassák testének megnövekedett igényeit intenzív fizikai tevékenységek során.

A rendszeres testmozgás és a kemény edzések a testünket a határainak végsőkig feszítik. Míg a mozgás elengedhetetlen az általános egészséghez , , az izmokat , ízületeket , és állóképességet megterhelő, nagy intenzitású edzések speciális táplálkozási támogatást igényelnek . Sport- és fitneszkiegészítőink túlmutatnak az alapvető vitaminokon és ásványi anyagokon, és célzott összetevőket tartalmaznak a teljesítmény fokozása, a gyorsulás és az ízületek optimális egészségének fenntartása érdekében.

Alapvető kiegészítők sportolóknak

A kiegyensúlyozott sportolói étrendnek gazdag antioxidánsokban kell lennie, hogy leküzdje a testmozgás által kiváltott szabad gyököket. Kínálatunkban olyan erős antioxidánsok találhatók, mint a C-vitamin, az A-vitamin és az E-vitamin, amelyek nemcsak az általános testfunkciókat támogatják, hanem az egészséges, ragyogó bőrhez is hozzájárulnak. Azok számára, akik stressz hormon szintjét emelő megterhelő tevékenységeket végeznek ,, természetes növényi kiegészítőket kínálunk, amelyek fokozzák az energiát és az állóképességet az edzések során ,, mint például Ashwagandha ( indiai ginseng ) .

Erő- és állóképességi sportolóknak készült termékek

Az erőnléti edzés és az állóképességi sportok egyedi követelményeket támasztanak a testtel szemben. Ezért kínálunk széles választékot fehérje , szénhidrát , és aminosav-kiegészítőkből, amelyek támogatják az intenzív edzésprogramokat . Fehérjeporaink az izomnövekedés és -helyreállítás alapját képezik , könnyen keverhetők vízzel vagy kedvenc turmixával. Az állóképességi sportolók számára , szénhidrát-kiegészítőink gyors és lassú felszívódású szénhidrátok keverékét kínálják, hogy hosszabb ideig biztosítsák a teljesítményt.

Az aminosavak ,, különösen a kreatin ,, döntő szerepet játszanak az izomtömeg felépítésében, valamint az izomerő és az állóképesség javításában. Ezek a kiegészítők elengedhetetlenek azoknak a sportolóknak, akik maximális edzéseredményeket szeretnének elérni és fitnesz céljaikat megvalósítani.

Átfogó támogatás a sportolói sikerhez

Fitneszprogramjának kiegészítése sporttáplálkozási termékeinkkel hatékony módja annak, hogy kielégítse testének megnövekedett táplálkozási és energiaigényét. Számos kiegészítőnk sokoldalú előnyökkel jár ,, nemcsak az izomnövekedést támogatja, hanem a zsírégetést és az általános testösszetétel javítását is segíti.

A Medpak , elkötelezett amellett, hogy kiváló minőségű sport- és fitneszkiegészítőket kínáljon, amelyek kielégítik a sportolók és a fitneszrajongók sokféle igényét. Fedezze fel termékeinket, és emelje teljesítményét egy új szintre!

Medpak

Fedezze fel a Medpakot – 2014 óta a prémium egészségügyi és wellness termékek megbízható forrását. Gondosan kiválasztott kiegészítőket, fitneszkiegészítőket, és kozmetikumokat kínálunk Krakkóból, Lengyelországból Európa-szerte.

  • Facebook
  • Instagram
  • Magyarország (HUF Ft)

Információ

  • Adatvédelmi irányelvek
  • Visszatérítési szabályzat
  • Szolgáltatási feltételek
  • Elállás
  • Termék javaslása

Ügyfélszolgálat

  • Rólunk
  • Fizetési információk
  • Szállítási információk
  • Visszaküldés és csere
  • Jogi nyilatkozat
  • Blog
  • Nagykereskedelmi weboldalunk
  • Kapcsolat

Kapcsolat

Telefon: +48 12 446 64 99

E-mail: info@medpak.shop

Hétfő-péntek: 08:00-16:00

Vegye fel velünk a kapcsolatot

© 2026 Medpak.
Elfogadott fizetési módok
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Változat kiválasztása

A termék a kosárba került.

Kosár megtekintése