Ugrás a tartalomhoz

Nehezen beszerezhető márkák egy boltban

Az Ön országában nehezen beszerezhető márkák – egy boltban

Súgó és kapcsolat
  • Magyarország (HUF Ft)
Medpak
Fiók Kosár
  • Vitaminok & Étrend-kiegészítők
    • Vitaminok & Étrend-kiegészítők
    • Aminosavak
      • L-arginin
      • L-karnitin
      • L-karnosin
      • L-citrullin
      • L-glutation
      • L-glutamin
      • L-lizin
      • L-prolin
      • L-teanin
      • L-triptofán
      • L-tirozin
      • N-acetil-cisztein (NAC)
    • N-acetil-cisztein (NAC)
      • Alfa-liponsav
      • Asztaxantin
      • Koenzim Q10 (CoQ10)
      • Lutein és zeaxantin
      • Kvercetin
      • Resveratrol
    • Gyógynövények
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Macskaköröm (Uña de Gato)
      • Kurkumin és kurkuma
      • Pitypanggyökér
      • Ördögkarom
      • Echinacea
      • Fokhagyma
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Fűrészpálma
      • Vörös lóhere
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Ásványok
      • Króm
      • Kalcium
      • Jód
      • Vas
      • Magnézium
      • Kálium
      • Szelén
      • Szilícium-dioxid
      • Cink
    • Vitaminok
      • A-vitamin
      • B-vitamin
      • C-vitamin
      • D-vitamin
      • E-vitamin
      • K-vitamin
      • Multivitaminok
    • Halolaj és omega-zsírsavak (EPA, DHA)
    • Kollagén
    • Probiotikumok
    • Melatonin
    • Zöld élelmiszerek és szuperélelmiszerek
  • Egészségcélok
    • Egészségcélok
    • Agy és kognitív funkciók
    • Csontok, ízületek és porcok
    • Szív- és érrendszer
    • Méregtelenítés és tisztítás
    • Emésztőrendszer
    • Energia
    • Szem és látás
    • Haj, bőr és köröm
    • Immunrendszer
    • Vese és húgyutak
    • Légzőrendszer
    • Alvás
    • Fogyás
    • Férfiak egészsége
    • Nők egészsége
    Összes termék: Egészségcélok →
  • Sport
    • Sport
    • Szénhidrátok

      Szénhidrátok

      Összes termék: Szénhidrátok →
      • Carbo
      • Energia gélek
      • Izotóniás italok
    • Kreatin

      Kreatin

      Összes termék: Kreatin →
      • Kreatin-malát
      • Kreatin-monohidrát
    • Edzés előtti

      Edzés előtti

      Összes termék: Edzés előtti →
      • Edzés előtti stimulánsok
      • Edzés előtti pumpálás
      • Edzés előtti italok
      • Stimulánsok
    • Fehérje porok

      Fehérje porok

      Összes termék: Fehérje porok →
      • Növényi fehérje
      • Tejsavófehérje keverékek
      • Tejsavófehérje-koncentrátum (WPC)
      • Tejfehérje-izolátum (WPI)
    • Súlygyarapodók

      Súlygyarapodók

      Összes termék: Súlygyarapodók →
      • Nyereség
    • Zsíégetők
    • Regeneráció
    • Tesztoszteron-növelők
    Összes termék: Sport →
  • Szépség
    • Szépség
    • Fürdő és zuhany
      • Fürdőszoba kiegészítők
      • Fürdőbombák és sók
      • Testradírozók
      • Zuhanyzós gél
      • Szappanok
    • Testápoló kozmetikumok
      • Dezodorok és izzadásgátlók
      • Testápolók, vajok, krémek és testolajok
    • Arcápoló kozmetikumok
      • Szemkrémek
      • Arc krémek
      • Arcápoló savak, olajok és szérumok
      • Arc tisztítás
      • Arc tisztítás
      • Maszkok és agyagok
    • Kezek és lábak
      • Kukorica, bőrkeményedés és bütyök kezelése
      • Lábápolás
      • Kéz ápolás
    • Kéz ápolás
      • Fejmosó szerek
      • Hajfestés
      • Hajpakolások
      • Hajolajok, szérumok és spray-k
      • Samponok
    • Intim higiénia
      • Gél és szappanok
      • Betétek, bugyibélések, tamponok
    • Szájápolás
      • Szájvizek
      • Fogkefék
      • Fogkrémek
      • Cserélhető kefefejek
    • Napvédelem
      • Naptej, testápoló krémek
  • Smink
    • Smink
    • Arc smink

      Arc smink

      Összes termék: Arc smink →
      • BB és CC krémek
      • Alapítványok
      • Párna alapok
      • Egyéb arcfestékek
    • Ajak smink

      Ajak smink

      Összes termék: Ajak smink →
      • Rúzsok
      • Ajakfestékek és szájfények
      • Ajakápolás
    • Szemfesték

      Szemfesték

      Összes termék: Szemfesték →
      • Mascaras
    • Sminkeszközök és kiegészítők
    Összes termék: Smink →
  • Anya és baba
    • Anya és baba
    • Várandósság és anyaság

      Várandósság és anyaság

      Összes termék: Várandósság és anyaság →
      • Családtervezés és tesztek
      • Ápolás a várandósság alatt
      • Egészség a várandósság alatt
      • Szoptatás
      • Bőr- és testápolás
    • Etetés

      Etetés

      Összes termék: Etetés →
      • Etetőcumik
      • Cumisüvegek
      • Itatópoharak
      • Etetési kiegészítők
      • Ételtárolás
    • Gyermekegészség
    • Gyermekhigiénia
    • Gyermektáplálkozás
    • Cumik
    Összes termék: Anya és baba →
  • Otthon
    • Otthon
    • Aromaterápia

      Aromaterápia

      Összes termék: Aromaterápia →
      • Diffúzorok és porlasztók
      • Illóolaj-készletek
      • Illóolajok
      • Illatolajok
      • Füstölő pálcikák
    • Hallásvédelem

      Hallásvédelem

      Összes termék: Hallásvédelem →
      • Fülvédő
      • Fülvédő kiegészítők
      • Fülvédők
    • Otthoni gondozás és takarítás

      Otthoni gondozás és takarítás

      Összes termék: Otthoni gondozás és takarítás →
      • Fürdőszoba tisztítószerek
      • Ökozóna 🍃
      • Konyhai tisztítószerek
      • Mosószerek
      • Többcélú tisztítószerek
      • Szag semlegesítők
    • Rovar- és kullancsvédelem

      Rovar- és kullancsvédelem

      Összes termék: Rovar- és kullancsvédelem →
      • Elektronikus kullancsriasztók
      • Rovarriasztók
    • Háziállatok

      Háziállatok

      Összes termék: Háziállatok →
      • Kisállat-kiegészítők
      • Állateledel és jutalomfalatok
      • Állatok ápolása és higiénia
      • Állat-kiegészítők
      • Kullancs- és bolhák elleni védelem
    • Szauna kiegészítők

      Szauna kiegészítők

      Összes termék: Szauna kiegészítők →
      • Szauna illóolaj
      • Szauna eszközök és felszerelések
    • Vízszűrés és palackok

      Vízszűrés és palackok

      Összes termék: Vízszűrés és palackok →
      • Vízpalackok
      • Vízszűrők
    Összes termék: Otthon →
  • Egészség
    • Egészség
    • Egészséges ételek és táplálkozás

      Egészséges ételek és táplálkozás

      Összes termék: Egészséges ételek és táplálkozás →
      • Italok és italkeverékek
      • Reggeli és gabonapelyhek
      • Kávé és tea
      • Főzőolajok és ecetek
      • Egészséges italok és gyümölcslevek
      • Egészséges snackek
      • Fűszernövények és fűszerek
      • Lekvárok, méz és édes kenhető krémek
      • Mogyoróvaj
      • Tészta és tészták
      • Mártások és fűszerek
      • Sporttáplálkozás
      • Cukorhelyettesítők
      • Összes termék: Egészséges ételek és táplálkozás →
    • Szexuális egészség és jóllét

      Szexuális egészség és jóllét

      Összes termék: Szexuális egészség és jóllét →
      • Óvszer
      • Kenőanyagok és intim ápolás
      • Felnőtt wellness termékek
    • Orvosi ellátás és vizsgálatok
    Összes termék: Egészség →
  • Márkák
    • Márkák
    • Márkáink
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Legnépszerűbb márkák
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Új márkák
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Összes termék: Márkák →

    Márkák

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Akció
  • Immunrendszer szezonja
  1. Főoldal
  2. Sport

Sport

(676 termék)
  • Szénhidrátok
  • Kreatin
  • Edzés előtti
  • Fehérje porok
  • Súlygyarapodók
  • Zsíégetők
  • Regeneráció
  • Tesztoszteron-növelők
  • Legrelevánsabb
  • Legnépszerűbb termékek
  • Betűrend: A–Z
  • Betűrend: Z–A
  • Ár: alacsony > magas
  • Ár: magas > alacsony
  • Dátum: régi > új
  • Dátum: új > régi
Megjelenítés

  • Nutrend Carbosnack Gel, Apricot - 50 g

    Nutrend

    Nutrend Carbosnack Gel, Sárgabarack - 50 g

    No reviews
    Eredeti ár 569 Ft
    Egységár1.138 Ft /100g
    Részletek megtekintése
  • Nutrend Carbosnack Gel, Green Apple - 50 g

    Nutrend

    Nutrend Carbosnack Gel, Zöld alma - 50 g

    No reviews
    Eredeti ár 489 Ft
    Egységár978 Ft /100g
    Részletek megtekintése
  • Nutrend Magneslife Strong 375 mg - 25 ml

    Nutrend

    Nutrend Magneslife Strong 375 mg - 25 ml

    No reviews
    Eredeti ár 409 Ft
    Egységár164 Ft /10ml
    Részletek megtekintése
  • Olimp Ashwagandha 600 Sport - 130 Capsules

    Olimp

    Olimp Ashwagandha 600 Sport - 130 kapszula

    3 reviews
    Eredeti ár 5.379 Ft
    Egységár41 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • Laborell L-Carnitine 3000 mg, Pineapple - 500 ml

    Laborell

    Laborell L-karnitin 3000 mg, Ananász - 500 ml

    1 review
    Eredeti ár 3.909 Ft
    Egységár7.818 Ft /l
    Részletek megtekintése
  • Laborell L-arginine 1200 mg + Vitamins B6, B9, B12 - 90 Capsules

    Laborell

    Laborell L-arginin 1200 mg + B6-vitamin, B9-vitamin, B12-vitamin - 90 kapszula

    3 reviews
    Eredeti ár 5.459 Ft
    Egységár61 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • Activlab Isoactive, Electrolytes + B Vitamins, Lemon - 630 g

    Activlab

    Activlab Isoactive, Elektrolitok + B-vitaminok, Citrom - 630 g

    No reviews
    Eredeti ár 3.179 Ft
    Egységár5.046 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Activlab Isoactive Isotonic with Guarana, Orange - 31,5 g

    Activlab

    Activlab Isoactive Izotóniás ital guaranával, Narancs - 31,5 g

    1 review
    Eredeti ár 159 Ft
    Egységár5.048 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • SIS GO Isotonic Energy, Tropical Fruit - 60 ml x 10 pieces
    Elfogyott

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Trópusi gyümölcs - 60 ml x 10 darab

    No reviews
    Eredeti ár 5.299 Ft
    Egységár530 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • Universal Nutrition Tribulus Pro - 110 Capsules Universal Nutrition Tribulus Pro - 110 Capsules Universal Nutrition Tribulus Pro - 110 Capsules
    Elfogyott

    Universal Nutrition

    Universal Nutrition Tribulus Pro - 110 kapszula

    1 review
    Eredeti ár 8.639 Ft
    Egységár79 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • BeKeto Keto Protein Isolate with MCT, French Vanilla - 800 g BeKeto Keto Protein Isolate with MCT, French Vanilla - 800 g BeKeto Keto Protein Isolate with MCT, French Vanilla - 800 g BeKeto Keto Protein Isolate with MCT, French Vanilla - 800 g

    BeKeto

    BeKeto Keto fehérje izolátum MCT-vel, Francia vanília - 800 g

    1 review
    Eredeti ár 21.799 Ft
    Egységár27.249 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Real Pharm CitruArgin, Strawberry-Watermelon - 300 g
    Elfogyott

    Real Pharm

    Real Pharm CitruArgin, Eper-görögdinnye - 300 g

    No reviews
    Eredeti ár 4.519 Ft
    Egységár15.063 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Now Foods Glutathione 500 mg - 120 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods Glutation 500 mg - 120 növényi kapszula

    No reviews
    Eredeti ár 19.639 Ft
    Egységár164 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • Nutrend Flexit Gelacoll - 180 Capsules Nutrend Flexit Gelacoll - 180 Capsules

    Nutrend

    Nutrend Flexit Gelacoll - 180 kapszula

    1 review
    Eredeti ár 3.379 Ft
    Egységár19 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • Isostar Water Bottle, Gold - 1000 ml
    5% kedvezmény

    Isostar

    Isostar vizes palack, Gold - 1000 ml

    No reviews
    Akciós ár 2.382 Ft Eredeti ár 2.509 Ft
    Egységár
    Részletek megtekintése
  • Isostar Concentrate, Isotonic, Orange - 1500 g

    Isostar

    Isostar koncentrátum, Izotóniás, Narancs - 1500 g

    2 reviews
    Eredeti ár 11.409 Ft
    Egységár7.606 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Mutant Creatine Monohydrate - 300 g Mutant Creatine Monohydrate - 300 g Mutant Creatine Monohydrate - 300 g

    PVL

    Mutant kreatin-monohidrát – 300 g

    No reviews
    Eredeti ár 4.519 Ft
    Egységár15.063 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Activlab Creatine Powder Super 5000 mg, Black Currant - 500 g
    6% kedvezmény

    Activlab

    Activlab Kreatin Por Super 5000 mg, Fekete ribizli - 500 g

    1 review
    Akciós ár 4.684 Ft Eredeti ár 4.969 Ft
    Egységár9.368 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Activlab 100% Whey Protein Premium, Coconut with Chocolate - 500 g

    Activlab

    Activlab 100% Whey Protein Premium, Kókuszos csokoládé - 500 g

    1 review
    Eredeti ár 7.819 Ft
    Egységár15.638 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Trec Isotonic Sport, Orange - 1000 g

    Trec Nutrition

    Trec Isotonic Sport, Narancs - 1000 g

    No reviews
    Eredeti ár 5.339 Ft
    Egységár5.339 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Nutrend BCAA Mega Shot - 20 Pieces Nutrend BCAA Mega Shot - 20 Pieces

    Nutrend

    Nutrend BCAA Mega Shot - 20 darab

    No reviews
    Eredeti ár 7.739 Ft
    Egységár387 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • Olimp Extreme Speed® Shot - 25 ml Olimp Extreme Speed® Shot - 25 ml

    Olimp

    Olimp Extreme Speed ® Shot - 25 ml

    1 review
    Eredeti ár 449 Ft
    Egységár180 Ft /10ml
    Részletek megtekintése
  • Nutrend Carbosnack Gel, Apricot - 50 g
    Elfogyott

    Nutrend

    Nutrend Carbosnack Gel, Sárgabarack - 50 g

    No reviews
    Eredeti ár 489 Ft
    Egységár978 Ft /100g
    Részletek megtekintése
  • Olimp Labs Flexagen Forte - 60 Tablets
    Elfogyott

    Olimp

    Olimp Labs Flexagen Forte - 60 tabletta

    1 review
    Eredeti ár 8.439 Ft
    Egységár141 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • Előző
  • 9. oldal / 29
  • 1
  • …
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • …
  • 29
  • Következő

Sport és fitnesz kiegészítők a csúcsteljesítményért

Növelje sportteljesítményét a Medpak átfogó sport- és fitneszkiegészítői segítségével. Akár profi sportoló, akár fitneszrajongó , gondosan kiválasztott termékeinket úgy terveztük, hogy támogassák testének megnövekedett igényeit intenzív fizikai tevékenységek során.

A rendszeres testmozgás és a kemény edzések a testünket a határainak végsőkig feszítik. Míg a mozgás elengedhetetlen az általános egészséghez , , az izmokat , ízületeket , és állóképességet megterhelő, nagy intenzitású edzések speciális táplálkozási támogatást igényelnek . Sport- és fitneszkiegészítőink túlmutatnak az alapvető vitaminokon és ásványi anyagokon, és célzott összetevőket tartalmaznak a teljesítmény fokozása, a gyorsulás és az ízületek optimális egészségének fenntartása érdekében.

Alapvető kiegészítők sportolóknak

A kiegyensúlyozott sportolói étrendnek gazdag antioxidánsokban kell lennie, hogy leküzdje a testmozgás által kiváltott szabad gyököket. Kínálatunkban olyan erős antioxidánsok találhatók, mint a C-vitamin, az A-vitamin és az E-vitamin, amelyek nemcsak az általános testfunkciókat támogatják, hanem az egészséges, ragyogó bőrhez is hozzájárulnak. Azok számára, akik stressz hormon szintjét emelő megterhelő tevékenységeket végeznek ,, természetes növényi kiegészítőket kínálunk, amelyek fokozzák az energiát és az állóképességet az edzések során ,, mint például Ashwagandha ( indiai ginseng ) .

Erő- és állóképességi sportolóknak készült termékek

Az erőnléti edzés és az állóképességi sportok egyedi követelményeket támasztanak a testtel szemben. Ezért kínálunk széles választékot fehérje , szénhidrát , és aminosav-kiegészítőkből, amelyek támogatják az intenzív edzésprogramokat . Fehérjeporaink az izomnövekedés és -helyreállítás alapját képezik , könnyen keverhetők vízzel vagy kedvenc turmixával. Az állóképességi sportolók számára , szénhidrát-kiegészítőink gyors és lassú felszívódású szénhidrátok keverékét kínálják, hogy hosszabb ideig biztosítsák a teljesítményt.

Az aminosavak ,, különösen a kreatin ,, döntő szerepet játszanak az izomtömeg felépítésében, valamint az izomerő és az állóképesség javításában. Ezek a kiegészítők elengedhetetlenek azoknak a sportolóknak, akik maximális edzéseredményeket szeretnének elérni és fitnesz céljaikat megvalósítani.

Átfogó támogatás a sportolói sikerhez

Fitneszprogramjának kiegészítése sporttáplálkozási termékeinkkel hatékony módja annak, hogy kielégítse testének megnövekedett táplálkozási és energiaigényét. Számos kiegészítőnk sokoldalú előnyökkel jár ,, nemcsak az izomnövekedést támogatja, hanem a zsírégetést és az általános testösszetétel javítását is segíti.

A Medpak , elkötelezett amellett, hogy kiváló minőségű sport- és fitneszkiegészítőket kínáljon, amelyek kielégítik a sportolók és a fitneszrajongók sokféle igényét. Fedezze fel termékeinket, és emelje teljesítményét egy új szintre!

Medpak

Fedezze fel a Medpakot – 2014 óta a prémium egészségügyi és wellness termékek megbízható forrását. Gondosan kiválasztott kiegészítőket, fitneszkiegészítőket, és kozmetikumokat kínálunk Krakkóból, Lengyelországból Európa-szerte.

  • Facebook
  • Instagram
  • Magyarország (HUF Ft)

Információ

  • Adatvédelmi irányelvek
  • Visszatérítési szabályzat
  • Szolgáltatási feltételek
  • Elállás
  • Termék javaslása

Ügyfélszolgálat

  • Rólunk
  • Fizetési információk
  • Szállítási információk
  • Visszaküldés és csere
  • Jogi nyilatkozat
  • Blog
  • Nagykereskedelmi weboldalunk
  • Kapcsolat

Kapcsolat

Telefon: +48 12 446 64 99

E-mail: info@medpak.shop

Hétfő-péntek: 08:00-16:00

Vegye fel velünk a kapcsolatot

© 2026 Medpak.
Elfogadott fizetési módok
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Változat kiválasztása

A termék a kosárba került.

Kosár megtekintése