Ugrás a tartalomhoz

Nehezen beszerezhető márkák egy boltban

Az Ön országában nehezen beszerezhető márkák – egy boltban

Súgó és kapcsolat
  • Magyarország (HUF Ft)
Medpak
Fiók Kosár
  • Vitaminok & Étrend-kiegészítők
    • Vitaminok & Étrend-kiegészítők
    • Aminosavak
      • L-arginin
      • L-karnitin
      • L-karnosin
      • L-citrullin
      • L-glutation
      • L-glutamin
      • L-lizin
      • L-prolin
      • L-teanin
      • L-triptofán
      • L-tirozin
      • N-acetil-cisztein (NAC)
    • N-acetil-cisztein (NAC)
      • Alfa-liponsav
      • Asztaxantin
      • Koenzim Q10 (CoQ10)
      • Lutein és zeaxantin
      • Kvercetin
      • Resveratrol
    • Gyógynövények
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Macskaköröm (Uña de Gato)
      • Kurkumin és kurkuma
      • Pitypanggyökér
      • Ördögkarom
      • Echinacea
      • Fokhagyma
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Fűrészpálma
      • Vörös lóhere
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Ásványok
      • Króm
      • Kalcium
      • Jód
      • Vas
      • Magnézium
      • Kálium
      • Szelén
      • Szilícium-dioxid
      • Cink
    • Vitaminok
      • A-vitamin
      • B-vitamin
      • C-vitamin
      • D-vitamin
      • E-vitamin
      • K-vitamin
      • Multivitaminok
    • Halolaj és omega-zsírsavak (EPA, DHA)
    • Kollagén
    • Probiotikumok
    • Melatonin
    • Zöld élelmiszerek és szuperélelmiszerek
  • Egészségcélok
    • Egészségcélok
    • Agy és kognitív funkciók
    • Csontok, ízületek és porcok
    • Szív- és érrendszer
    • Méregtelenítés és tisztítás
    • Emésztőrendszer
    • Energia
    • Szem és látás
    • Haj, bőr és köröm
    • Immunrendszer
    • Vese és húgyutak
    • Légzőrendszer
    • Alvás
    • Fogyás
    • Férfiak egészsége
    • Nők egészsége
    Összes termék: Egészségcélok →
  • Sport
    • Sport
    • Szénhidrátok

      Szénhidrátok

      Összes termék: Szénhidrátok →
      • Carbo
      • Energia gélek
      • Izotóniás italok
    • Kreatin

      Kreatin

      Összes termék: Kreatin →
      • Kreatin-malát
      • Kreatin-monohidrát
    • Edzés előtti

      Edzés előtti

      Összes termék: Edzés előtti →
      • Edzés előtti stimulánsok
      • Edzés előtti pumpálás
      • Edzés előtti italok
      • Stimulánsok
    • Fehérje porok

      Fehérje porok

      Összes termék: Fehérje porok →
      • Növényi fehérje
      • Tejsavófehérje keverékek
      • Tejsavófehérje-koncentrátum (WPC)
      • Tejfehérje-izolátum (WPI)
    • Súlygyarapodók

      Súlygyarapodók

      Összes termék: Súlygyarapodók →
      • Nyereség
    • Zsíégetők
    • Regeneráció
    • Tesztoszteron-növelők
    Összes termék: Sport →
  • Szépség
    • Szépség
    • Fürdő és zuhany
      • Fürdőszoba kiegészítők
      • Fürdőbombák és sók
      • Testradírozók
      • Zuhanyzós gél
      • Szappanok
    • Testápoló kozmetikumok
      • Dezodorok és izzadásgátlók
      • Testápolók, vajok, krémek és testolajok
    • Arcápoló kozmetikumok
      • Szemkrémek
      • Arc krémek
      • Arcápoló savak, olajok és szérumok
      • Arc tisztítás
      • Arc tisztítás
      • Maszkok és agyagok
    • Kezek és lábak
      • Kukorica, bőrkeményedés és bütyök kezelése
      • Lábápolás
      • Kéz ápolás
    • Kéz ápolás
      • Fejmosó szerek
      • Hajfestés
      • Hajpakolások
      • Hajolajok, szérumok és spray-k
      • Samponok
    • Intim higiénia
      • Gél és szappanok
      • Betétek, bugyibélések, tamponok
    • Szájápolás
      • Szájvizek
      • Fogkefék
      • Fogkrémek
      • Cserélhető kefefejek
    • Napvédelem
      • Naptej, testápoló krémek
  • Smink
    • Smink
    • Arc smink

      Arc smink

      Összes termék: Arc smink →
      • BB és CC krémek
      • Alapítványok
      • Párna alapok
      • Egyéb arcfestékek
    • Ajak smink

      Ajak smink

      Összes termék: Ajak smink →
      • Rúzsok
      • Ajakfestékek és szájfények
      • Ajakápolás
    • Szemfesték

      Szemfesték

      Összes termék: Szemfesték →
      • Mascaras
    • Sminkeszközök és kiegészítők
    Összes termék: Smink →
  • Anya és baba
    • Anya és baba
    • Várandósság és anyaság

      Várandósság és anyaság

      Összes termék: Várandósság és anyaság →
      • Családtervezés és tesztek
      • Ápolás a várandósság alatt
      • Egészség a várandósság alatt
      • Szoptatás
      • Bőr- és testápolás
    • Etetés

      Etetés

      Összes termék: Etetés →
      • Etetőcumik
      • Cumisüvegek
      • Itatópoharak
      • Etetési kiegészítők
      • Ételtárolás
    • Gyermekegészség
    • Gyermekhigiénia
    • Gyermektáplálkozás
    • Cumik
    Összes termék: Anya és baba →
  • Otthon
    • Otthon
    • Aromaterápia

      Aromaterápia

      Összes termék: Aromaterápia →
      • Diffúzorok és porlasztók
      • Illóolaj-készletek
      • Illóolajok
      • Illatolajok
      • Füstölő pálcikák
    • Hallásvédelem

      Hallásvédelem

      Összes termék: Hallásvédelem →
      • Fülvédő
      • Fülvédő kiegészítők
      • Fülvédők
    • Otthoni gondozás és takarítás

      Otthoni gondozás és takarítás

      Összes termék: Otthoni gondozás és takarítás →
      • Fürdőszoba tisztítószerek
      • Ökozóna 🍃
      • Konyhai tisztítószerek
      • Mosószerek
      • Többcélú tisztítószerek
      • Szag semlegesítők
    • Rovar- és kullancsvédelem

      Rovar- és kullancsvédelem

      Összes termék: Rovar- és kullancsvédelem →
      • Elektronikus kullancsriasztók
      • Rovarriasztók
    • Háziállatok

      Háziállatok

      Összes termék: Háziállatok →
      • Kisállat-kiegészítők
      • Állateledel és jutalomfalatok
      • Állatok ápolása és higiénia
      • Állat-kiegészítők
      • Kullancs- és bolhák elleni védelem
    • Szauna kiegészítők

      Szauna kiegészítők

      Összes termék: Szauna kiegészítők →
      • Szauna illóolaj
      • Szauna eszközök és felszerelések
    • Vízszűrés és palackok

      Vízszűrés és palackok

      Összes termék: Vízszűrés és palackok →
      • Vízpalackok
      • Vízszűrők
    Összes termék: Otthon →
  • Egészség
    • Egészség
    • Egészséges ételek és táplálkozás

      Egészséges ételek és táplálkozás

      Összes termék: Egészséges ételek és táplálkozás →
      • Italok és italkeverékek
      • Reggeli és gabonapelyhek
      • Kávé és tea
      • Főzőolajok és ecetek
      • Egészséges italok és gyümölcslevek
      • Egészséges snackek
      • Fűszernövények és fűszerek
      • Lekvárok, méz és édes kenhető krémek
      • Mogyoróvaj
      • Tészta és tészták
      • Mártások és fűszerek
      • Sporttáplálkozás
      • Cukorhelyettesítők
      • Összes termék: Egészséges ételek és táplálkozás →
    • Szexuális egészség és jóllét

      Szexuális egészség és jóllét

      Összes termék: Szexuális egészség és jóllét →
      • Óvszer
      • Kenőanyagok és intim ápolás
      • Felnőtt wellness termékek
    • Orvosi ellátás és vizsgálatok
    Összes termék: Egészség →
  • Márkák
    • Márkák
    • Márkáink
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Legnépszerűbb márkák
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Új márkák
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Összes termék: Márkák →

    Márkák

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Akció
  • Immunrendszer szezonja
  1. Főoldal
  2. Sport

Sport

(676 termék)
  • Szénhidrátok
  • Kreatin
  • Edzés előtti
  • Fehérje porok
  • Súlygyarapodók
  • Zsíégetők
  • Regeneráció
  • Tesztoszteron-növelők
  • Legrelevánsabb
  • Legnépszerűbb termékek
  • Betűrend: A–Z
  • Betűrend: Z–A
  • Ár: alacsony > magas
  • Ár: magas > alacsony
  • Dátum: régi > új
  • Dátum: új > régi
Megjelenítés

  • Yango Muira Puama 400 mg - 90 Capsules

    Yango

    Yango Muira Puama 400 mg - 90 kapszula

    1 review
    Eredeti ár 2.919 Ft
    Egységár32 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • Olimp T-100 Hardcore Mega Caps - 120 Capsules Olimp T-100 Hardcore Mega Caps - 120 Capsules
    Elfogyott

    Olimp

    Olimp T-100 Hardcore Mega Caps - 120 kapszula

    1 review
    Eredeti ár 12.499 Ft
    Egységár104 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • Levrone Scatterbrain Pre-workout, Dragon Fruit - 270 g

    Kevin Levrone

    Levrone Scatterbrain edzés előtti készítmény, sárkánygyümölcs - 270 g

    No reviews
    Eredeti ár 7.429 Ft
    Egységár27.515 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Everbuild Ever Burn Fat Burner - 120 Capsules

    Everbuild Nutrition

    Everbuild Ever Burn zsírégető - 120 kapszula

    No reviews
    Eredeti ár 9.839 Ft
    Egységár82 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • Olimp Creatine Monohydrate Powder - 550 g Olimp Creatine Monohydrate Powder - 550 g Olimp Creatine Monohydrate Powder - 550 g

    Olimp

    Olimp Kreatin-monohidrát por – 550 g

    1 review
    Eredeti ár 8.399 Ft
    Egységár15.271 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Olimp R-Weiler Pre-Workout Shot, Orange - 9 Pieces Olimp R-Weiler Pre-Workout Shot, Orange - 9 Pieces Olimp R-Weiler Pre-Workout Shot, Orange - 9 Pieces Olimp R-Weiler Pre-Workout Shot, Orange - 9 Pieces

    Olimp

    Olimp R-Weiler Pre-Workout Shot, Narancs - 9 darab

    1 review
    Eredeti ár 5.759 Ft
    Egységár640 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • Now Foods Arginine & Citrulline - 120 Capsules Now Foods Arginine & Citrulline - 120 Capsules Now Foods Arginine & Citrulline - 120 Capsules

    Now Foods

    Now Foods Arginin és citrullin – 120 kapszula

    1 review
    Eredeti ár 6.979 Ft
    Egységár58 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • Ostrovit Isotonic, Orange - 500 g Ostrovit Isotonic, Orange - 500 g
    10% kedvezmény

    Ostrovit

    Ostrovit Izotóniás, Narancs - 500 g

    2 reviews
    Akciós ár 3.140 Ft Eredeti ár 3.489 Ft
    Egységár6.280 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Activlab Isoactive Isotonic with Lime, Mango with Pineapple - 31,5 g

    Activlab

    Activlab Isoactive Izotóniás ital lime, mangó és ananász ízzel - 31,5 g

    No reviews
    Eredeti ár 159 Ft
    Egységár5.048 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Vitaler's Shaker with Strainer, Blue - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Blue - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Blue - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Blue - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Blue - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Blue - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Blue - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Blue - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Blue - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Blue - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Blue - 500 ml + 150 ml
    Elfogyott

    Vitaler's

    Vitaler's Shaker szűrővel, Kék - 500 ml + 150 ml

    1 review
    Eredeti ár 1.149 Ft
    Egységár
    Részletek megtekintése
  • Aliness Natural Ashwagandha 555 mg - 100 Capsules

    Aliness

    Aliness Természetes Ashwagandha 555 mg – 100 kapszula

    1 review
    Eredeti ár 4.679 Ft
    Egységár47 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • Activlab 100% Whey Protein Premium, Vanilla - 500 g

    Activlab

    Activlab 100% Whey Protein Premium, Vanília - 500 g

    2 reviews
    Eredeti ár 7.719 Ft
    Egységár15.438 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Trec Fat Burner Clenburexin - 180 Capsules Trec Fat Burner Clenburexin - 180 Capsules

    Trec Nutrition

    Trec zsírégető Clenburexin - 180 kapszula

    1 review
    Eredeti ár 11.359 Ft
    Egységár63 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • Activlab Isoactive Isotonic with L-carnitine, Pineapple - 31,5 g

    Activlab

    Activlab Isoactive izotóniás ital L-karnitinnel, ananász ízű - 31,5 g

    No reviews
    Eredeti ár 159 Ft
    Egységár5.048 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Levrone Scatterbrain Pre-workout, Lemon-Peach - 270 g

    Kevin Levrone

    Levrone Scatterbrain Pre-workout, Lemon-Peach - 270 g

    3 reviews
    Eredeti ár 7.469 Ft
    Egységár27.663 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Biowen Micronized Creatine Monohydrate - 250 g

    Biowen

    Biowen mikronizált kreatin-monohidrát – 250 g

    1 review
    Eredeti ár 6.139 Ft
    Egységár24.556 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Swanson AjiPure L-Glutamine - 340 g

    Swanson

    Swanson AjiPure L-glutamin - 340 g

    2 reviews
    Eredeti ár 8.559 Ft
    Egységár25.174 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Nutrend Flexit Drink Orange - 400 g
    Elfogyott

    Nutrend

    Nutrend Flexit Drink Orange - 400 g

    3 reviews
    Eredeti ár 5.919 Ft
    Egységár14.798 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg, Lemon-Lime - 500 g Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg, Lemon-Lime - 500 g Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg, Lemon-Lime - 500 g Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg, Lemon-Lime - 500 g
    Elfogyott

    Vitaler's

    Vitaler's Sport mikronizált kreatin-monohidrát 5000 mg, Citrom-lime - 500 g

    1 review
    Eredeti ár 4.829 Ft
    Egységár9.658 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • SIS GO Isotonic Energy Variety Pack, Mix Flavour - 7 x 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Izotóniás Energia Válogatás, Kevert íz - 7 x 60 ml

    1 review
    Eredeti ár 4.139 Ft
    Egységár591 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • Olimp Collagen Protein Bar, chocolate - 44 g

    Olimp

    Olimp Kollagén fehérje szelet, csokoládé - 44 g

    No reviews
    Eredeti ár 539 Ft
    Egységár12.250 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Nutrend Magneslife Liquid, Orange - 10 x 25 ml
    Elfogyott

    Nutrend

    Nutrend Magneslife Liquid, Narancs - 10 x 25 ml

    2 reviews
    Eredeti ár 3.649 Ft
    Egységár365 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • Swanson L-Carnitine 500 mg - 100 Tablets Swanson L-Carnitine 500 mg - 100 Tablets

    Swanson

    Swanson L-karnitin 500 mg – 100 tabletta

    1 review
    Eredeti ár 7.259 Ft
    Egységár73 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • Vitaler's Isotonic, Strawberry - 250 g Vitaler's Isotonic, Strawberry - 250 g Vitaler's Isotonic, Strawberry - 250 g Vitaler's Isotonic, Strawberry - 250 g
    25% kedvezmény

    Vitaler's

    Vitaler's Izotóniás, Eper - 250 g

    No reviews
    Akciós ár 2.036 Ft Eredeti ár 2.719 Ft
    Egységár8.144 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Előző
  • 3. oldal / 29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • …
  • 29
  • Következő

Sport és fitnesz kiegészítők a csúcsteljesítményért

Növelje sportteljesítményét a Medpak átfogó sport- és fitneszkiegészítői segítségével. Akár profi sportoló, akár fitneszrajongó , gondosan kiválasztott termékeinket úgy terveztük, hogy támogassák testének megnövekedett igényeit intenzív fizikai tevékenységek során.

A rendszeres testmozgás és a kemény edzések a testünket a határainak végsőkig feszítik. Míg a mozgás elengedhetetlen az általános egészséghez , , az izmokat , ízületeket , és állóképességet megterhelő, nagy intenzitású edzések speciális táplálkozási támogatást igényelnek . Sport- és fitneszkiegészítőink túlmutatnak az alapvető vitaminokon és ásványi anyagokon, és célzott összetevőket tartalmaznak a teljesítmény fokozása, a gyorsulás és az ízületek optimális egészségének fenntartása érdekében.

Alapvető kiegészítők sportolóknak

A kiegyensúlyozott sportolói étrendnek gazdag antioxidánsokban kell lennie, hogy leküzdje a testmozgás által kiváltott szabad gyököket. Kínálatunkban olyan erős antioxidánsok találhatók, mint a C-vitamin, az A-vitamin és az E-vitamin, amelyek nemcsak az általános testfunkciókat támogatják, hanem az egészséges, ragyogó bőrhez is hozzájárulnak. Azok számára, akik stressz hormon szintjét emelő megterhelő tevékenységeket végeznek ,, természetes növényi kiegészítőket kínálunk, amelyek fokozzák az energiát és az állóképességet az edzések során ,, mint például Ashwagandha ( indiai ginseng ) .

Erő- és állóképességi sportolóknak készült termékek

Az erőnléti edzés és az állóképességi sportok egyedi követelményeket támasztanak a testtel szemben. Ezért kínálunk széles választékot fehérje , szénhidrát , és aminosav-kiegészítőkből, amelyek támogatják az intenzív edzésprogramokat . Fehérjeporaink az izomnövekedés és -helyreállítás alapját képezik , könnyen keverhetők vízzel vagy kedvenc turmixával. Az állóképességi sportolók számára , szénhidrát-kiegészítőink gyors és lassú felszívódású szénhidrátok keverékét kínálják, hogy hosszabb ideig biztosítsák a teljesítményt.

Az aminosavak ,, különösen a kreatin ,, döntő szerepet játszanak az izomtömeg felépítésében, valamint az izomerő és az állóképesség javításában. Ezek a kiegészítők elengedhetetlenek azoknak a sportolóknak, akik maximális edzéseredményeket szeretnének elérni és fitnesz céljaikat megvalósítani.

Átfogó támogatás a sportolói sikerhez

Fitneszprogramjának kiegészítése sporttáplálkozási termékeinkkel hatékony módja annak, hogy kielégítse testének megnövekedett táplálkozási és energiaigényét. Számos kiegészítőnk sokoldalú előnyökkel jár ,, nemcsak az izomnövekedést támogatja, hanem a zsírégetést és az általános testösszetétel javítását is segíti.

A Medpak , elkötelezett amellett, hogy kiváló minőségű sport- és fitneszkiegészítőket kínáljon, amelyek kielégítik a sportolók és a fitneszrajongók sokféle igényét. Fedezze fel termékeinket, és emelje teljesítményét egy új szintre!

Medpak

Fedezze fel a Medpakot – 2014 óta a prémium egészségügyi és wellness termékek megbízható forrását. Gondosan kiválasztott kiegészítőket, fitneszkiegészítőket, és kozmetikumokat kínálunk Krakkóból, Lengyelországból Európa-szerte.

  • Facebook
  • Instagram
  • Magyarország (HUF Ft)

Információ

  • Adatvédelmi irányelvek
  • Visszatérítési szabályzat
  • Szolgáltatási feltételek
  • Elállás
  • Termék javaslása

Ügyfélszolgálat

  • Rólunk
  • Fizetési információk
  • Szállítási információk
  • Visszaküldés és csere
  • Jogi nyilatkozat
  • Blog
  • Nagykereskedelmi weboldalunk
  • Kapcsolat

Kapcsolat

Telefon: +48 12 446 64 99

E-mail: info@medpak.shop

Hétfő-péntek: 08:00-16:00

Vegye fel velünk a kapcsolatot

© 2026 Medpak.
Elfogadott fizetési módok
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Változat kiválasztása

A termék a kosárba került.

Kosár megtekintése