Ugrás a tartalomhoz

Nehezen beszerezhető márkák egy boltban

Az Ön országában nehezen beszerezhető márkák – egy boltban

Súgó és kapcsolat
  • Magyarország (HUF Ft)
Medpak
Fiók Kosár
  • Vitaminok & Étrend-kiegészítők
    • Vitaminok & Étrend-kiegészítők
    • Aminosavak
      • L-arginin
      • L-karnitin
      • L-karnosin
      • L-citrullin
      • L-glutation
      • L-glutamin
      • L-lizin
      • L-prolin
      • L-teanin
      • L-triptofán
      • L-tirozin
      • N-acetil-cisztein (NAC)
    • N-acetil-cisztein (NAC)
      • Alfa-liponsav
      • Asztaxantin
      • Koenzim Q10 (CoQ10)
      • Lutein és zeaxantin
      • Kvercetin
      • Resveratrol
    • Gyógynövények
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Macskaköröm (Uña de Gato)
      • Kurkumin és kurkuma
      • Pitypanggyökér
      • Ördögkarom
      • Echinacea
      • Fokhagyma
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Fűrészpálma
      • Vörös lóhere
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Ásványok
      • Króm
      • Kalcium
      • Jód
      • Vas
      • Magnézium
      • Kálium
      • Szelén
      • Szilícium-dioxid
      • Cink
    • Vitaminok
      • A-vitamin
      • B-vitamin
      • C-vitamin
      • D-vitamin
      • E-vitamin
      • K-vitamin
      • Multivitaminok
    • Halolaj és omega-zsírsavak (EPA, DHA)
    • Kollagén
    • Probiotikumok
    • Melatonin
    • Zöld élelmiszerek és szuperélelmiszerek
  • Egészségcélok
    • Egészségcélok
    • Agy és kognitív funkciók
    • Csontok, ízületek és porcok
    • Szív- és érrendszer
    • Méregtelenítés és tisztítás
    • Emésztőrendszer
    • Energia
    • Szem és látás
    • Haj, bőr és köröm
    • Immunrendszer
    • Vese és húgyutak
    • Légzőrendszer
    • Alvás
    • Fogyás
    • Férfiak egészsége
    • Nők egészsége
    Összes termék: Egészségcélok →
  • Sport
    • Sport
    • Szénhidrátok

      Szénhidrátok

      Összes termék: Szénhidrátok →
      • Carbo
      • Energia gélek
      • Izotóniás italok
    • Kreatin

      Kreatin

      Összes termék: Kreatin →
      • Kreatin-malát
      • Kreatin-monohidrát
    • Edzés előtti

      Edzés előtti

      Összes termék: Edzés előtti →
      • Edzés előtti stimulánsok
      • Edzés előtti pumpálás
      • Edzés előtti italok
      • Stimulánsok
    • Fehérje porok

      Fehérje porok

      Összes termék: Fehérje porok →
      • Növényi fehérje
      • Tejsavófehérje keverékek
      • Tejsavófehérje-koncentrátum (WPC)
      • Tejfehérje-izolátum (WPI)
    • Súlygyarapodók

      Súlygyarapodók

      Összes termék: Súlygyarapodók →
      • Nyereség
    • Zsíégetők
    • Regeneráció
    • Tesztoszteron-növelők
    Összes termék: Sport →
  • Szépség
    • Szépség
    • Fürdő és zuhany
      • Fürdőszoba kiegészítők
      • Fürdőbombák és sók
      • Testradírozók
      • Zuhanyzós gél
      • Szappanok
    • Testápoló kozmetikumok
      • Dezodorok és izzadásgátlók
      • Testápolók, vajok, krémek és testolajok
    • Arcápoló kozmetikumok
      • Szemkrémek
      • Arc krémek
      • Arcápoló savak, olajok és szérumok
      • Arc tisztítás
      • Arc tisztítás
      • Maszkok és agyagok
    • Kezek és lábak
      • Kukorica, bőrkeményedés és bütyök kezelése
      • Lábápolás
      • Kéz ápolás
    • Kéz ápolás
      • Fejmosó szerek
      • Hajfestés
      • Hajpakolások
      • Hajolajok, szérumok és spray-k
      • Samponok
    • Intim higiénia
      • Gél és szappanok
      • Betétek, bugyibélések, tamponok
    • Szájápolás
      • Szájvizek
      • Fogkefék
      • Fogkrémek
      • Cserélhető kefefejek
    • Napvédelem
      • Naptej, testápoló krémek
  • Smink
    • Smink
    • Arc smink

      Arc smink

      Összes termék: Arc smink →
      • BB és CC krémek
      • Alapítványok
      • Párna alapok
      • Egyéb arcfestékek
    • Ajak smink

      Ajak smink

      Összes termék: Ajak smink →
      • Rúzsok
      • Ajakfestékek és szájfények
      • Ajakápolás
    • Szemfesték

      Szemfesték

      Összes termék: Szemfesték →
      • Mascaras
    • Sminkeszközök és kiegészítők
    Összes termék: Smink →
  • Anya és baba
    • Anya és baba
    • Várandósság és anyaság

      Várandósság és anyaság

      Összes termék: Várandósság és anyaság →
      • Családtervezés és tesztek
      • Ápolás a várandósság alatt
      • Egészség a várandósság alatt
      • Szoptatás
      • Bőr- és testápolás
    • Etetés

      Etetés

      Összes termék: Etetés →
      • Etetőcumik
      • Cumisüvegek
      • Itatópoharak
      • Etetési kiegészítők
      • Ételtárolás
    • Gyermekegészség
    • Gyermekhigiénia
    • Gyermektáplálkozás
    • Cumik
    Összes termék: Anya és baba →
  • Otthon
    • Otthon
    • Aromaterápia

      Aromaterápia

      Összes termék: Aromaterápia →
      • Diffúzorok és porlasztók
      • Illóolaj-készletek
      • Illóolajok
      • Illatolajok
      • Füstölő pálcikák
    • Hallásvédelem

      Hallásvédelem

      Összes termék: Hallásvédelem →
      • Fülvédő
      • Fülvédő kiegészítők
      • Fülvédők
    • Otthoni gondozás és takarítás

      Otthoni gondozás és takarítás

      Összes termék: Otthoni gondozás és takarítás →
      • Fürdőszoba tisztítószerek
      • Ökozóna 🍃
      • Konyhai tisztítószerek
      • Mosószerek
      • Többcélú tisztítószerek
      • Szag semlegesítők
    • Rovar- és kullancsvédelem

      Rovar- és kullancsvédelem

      Összes termék: Rovar- és kullancsvédelem →
      • Elektronikus kullancsriasztók
      • Rovarriasztók
    • Háziállatok

      Háziállatok

      Összes termék: Háziállatok →
      • Kisállat-kiegészítők
      • Állateledel és jutalomfalatok
      • Állatok ápolása és higiénia
      • Állat-kiegészítők
      • Kullancs- és bolhák elleni védelem
    • Szauna kiegészítők

      Szauna kiegészítők

      Összes termék: Szauna kiegészítők →
      • Szauna illóolaj
      • Szauna eszközök és felszerelések
    • Vízszűrés és palackok

      Vízszűrés és palackok

      Összes termék: Vízszűrés és palackok →
      • Vízpalackok
      • Vízszűrők
    Összes termék: Otthon →
  • Egészség
    • Egészség
    • Egészséges ételek és táplálkozás

      Egészséges ételek és táplálkozás

      Összes termék: Egészséges ételek és táplálkozás →
      • Italok és italkeverékek
      • Reggeli és gabonapelyhek
      • Kávé és tea
      • Főzőolajok és ecetek
      • Egészséges italok és gyümölcslevek
      • Egészséges snackek
      • Fűszernövények és fűszerek
      • Lekvárok, méz és édes kenhető krémek
      • Mogyoróvaj
      • Tészta és tészták
      • Mártások és fűszerek
      • Sporttáplálkozás
      • Cukorhelyettesítők
      • Összes termék: Egészséges ételek és táplálkozás →
    • Szexuális egészség és jóllét

      Szexuális egészség és jóllét

      Összes termék: Szexuális egészség és jóllét →
      • Óvszer
      • Kenőanyagok és intim ápolás
      • Felnőtt wellness termékek
    • Orvosi ellátás és vizsgálatok
    Összes termék: Egészség →
  • Márkák
    • Márkák
    • Márkáink
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Legnépszerűbb márkák
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Új márkák
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Összes termék: Márkák →

    Márkák

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Akció
  • Immunrendszer szezonja
  1. Főoldal
  2. Sport

Sport

(676 termék)
  • Szénhidrátok
  • Kreatin
  • Edzés előtti
  • Fehérje porok
  • Súlygyarapodók
  • Zsíégetők
  • Regeneráció
  • Tesztoszteron-növelők
  • Legrelevánsabb
  • Legnépszerűbb termékek
  • Betűrend: A–Z
  • Betűrend: Z–A
  • Ár: alacsony > magas
  • Ár: magas > alacsony
  • Dátum: régi > új
  • Dátum: új > régi
Megjelenítés

  • PVL Mutant Mass Extreme 2500 Gainer, Vanilla Ice Cream - 5450 g
    Elfogyott

    PVL

    PVL Mutant Mass Extreme 2500 Gainer, Vanília jégkrém - 5450 g

    No reviews
    Eredeti ár 17.119 Ft
    Egységár3.141 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • PowerBar Isoactive - Isotonic Sports Drink, Red Fruits - 600 g

    PowerBar

    PowerBar Isoactive - Izotóniás sportital, Vörös gyümölcsök - 600 g

    No reviews
    Eredeti ár 5.639 Ft
    Egységár9.398 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Olimp Labs Creatine Xplode Powder, Pineapple - 260 g
    Elfogyott
    Újdonság

    Olimp Labs

    Olimp Labs Creatine Xplode por, ananász ízű – 260 g

    No reviews
    Eredeti ár 5.719 Ft
    Egységár21.996 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • BestLab BestCreatine Powder, Lemon - 500 g
    Elfogyott
    Újdonság

    BestLab

    BestLab BestCreatine por, citrom - 500 g

    No reviews
    Eredeti ár 9.139 Ft
    Egységár18.278 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Nutrend Delicious Bar, Caramel and Peanuts - 50 g
    17% kedvezmény

    Nutrend

    Nutrend Delicious Bar, Karamell és földimogyoró - 50 g

    No reviews
    Akciós ár 500 Ft Eredeti ár 600 Ft
    Egységár1.000 Ft /100g
    Részletek megtekintése
  • SaltStick Electrolytes – 100 Capsules
    Elfogyott

    SaltStick

    SaltStick Electrolytes – 100 kapszula

    No reviews
    Eredeti ár 15.619 Ft
    Egységár156 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • Activlab Isoactive Electrolytes, Blueberry - 630 g

    Activlab

    Activlab Isoactive Electrolytes, Áfonya - 630 g

    No reviews
    Eredeti ár 3.699 Ft
    Egységár5.871 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Olimp L-Carnitine + Caffeine Extreme Shot, Orange - 25 ml
    Elfogyott

    Olimp

    Olimp L-karnitin + koffein Extreme Shot, Narancs - 25 ml

    No reviews
    Eredeti ár 809 Ft
    Egységár3.236 Ft /100ml
    Részletek megtekintése
  • Now Foods L-Lysine 500 mg - 100 Tablets

    Now Foods

    Now Foods L-lizin 500 mg – 100 tabletta

    No reviews
    Eredeti ár 3.489 Ft
    Egységár35 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • Olimp Pure Whey Isolate 95, Chocolate - 600 g

    Olimp

    Olimp Tiszta tejsavó izolátum 95 , Csokoládé - 600 g

    No reviews
    Eredeti ár 21.579 Ft
    Egységár35.965 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • BioTech USA Iso Whey Zero, Vanilla Flavoured - 1816 g BioTech USA Iso Whey Zero, Vanilla Flavoured - 1816 g
    20% kedvezmény

    BioTech USA

    BioTech USA Iso Whey Zero, vanília ízű - 1816 g

    No reviews
    Akciós ár 43.383 Ft Eredeti ár 54.229 Ft
    Egységár23.889 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • SiS GO Energy Powder Carbohydrate Drink, Orange - 1600 g
    Elfogyott

    SIS (Science In Sport)

    SiS GO Energy Powder szénhidrátos ital, Narancs - 1600 g

    No reviews
    Eredeti ár 12.169 Ft
    Egységár7.606 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • BioTech USA Iso Whey Zero, Caramel - 454 g

    BioTech USA

    BioTech USA Iso Whey Zero, Karamell - 454 g

    No reviews
    Eredeti ár 10.939 Ft
    Egységár24.095 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Olimp Fire Start Energy Gel + Caffeine Stick - 36 g

    Olimp

    Olimp Fire Start Energy Gel + Caffeine Stick - 36 g

    No reviews
    Eredeti ár 809 Ft
    Egységár2.247 Ft /100g
    Részletek megtekintése
  • BioTech USA Iso Whey Zero, White Chocolate Flavoured - 454 g
    20% kedvezmény

    BioTech USA

    BioTech USA Iso Whey Zero, Fehér csokoládé ízű - 454 g

    No reviews
    Akciós ár 10.806 Ft Eredeti ár 13.529 Ft
    Egységár23.802 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Snickers Hi-Protein Whey Powder, Chocolate, Caramel & Peanuts - 875 g
    Elfogyott

    Mars

    Snickers Hi-Protein Whey Powder, Csokoládé, Karamell és mogyoró - 875 g

    No reviews
    Eredeti ár 17.199 Ft
    Egységár19.656 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • SiS Beta Fuel 80, Carbohydrate Drink, Red Berries - 82 g SiS Beta Fuel 80, Carbohydrate Drink, Red Berries - 82 g

    SIS (Science In Sport)

    SiS Beta Fuel 80, Szénhidrát ital, Vörös bogyós gyümölcsök - 82 g

    No reviews
    Eredeti ár 1.379 Ft
    Egységár1.682 Ft /100g
    Részletek megtekintése
  • SiS Beta Fuel 80, Carbohydrate Drink, Orange - 82 g SiS Beta Fuel 80, Carbohydrate Drink, Orange - 82 g

    SIS (Science In Sport)

    SiS Beta Fuel 80, Szénhidrát ital, Narancs - 82 g

    No reviews
    Eredeti ár 1.339 Ft
    Egységár1.633 Ft /100g
    Részletek megtekintése
  • Trec Hydro Caffeine Energy Gel, Bitter Orange - 60 ml

    Trec Nutrition

    Trec Hydro Caffeine Energy Gel, Keserű narancs - 60 ml

    No reviews
    Eredeti ár 609 Ft
    Egységár10.150 Ft /l
    Részletek megtekintése
  • Isostar Energy Shot, Pomegranate-strawberry - 60 ml
    Elfogyott

    Isostar

    Isostar Energy Shot, Gránátalma-eper - 60 ml

    No reviews
    Eredeti ár 1.139 Ft
    Egységár1.898 Ft /100ml
    Részletek megtekintése
  • PowerBar PowerGel Hydro, Orange - 67 ml
    Elfogyott

    PowerBar

    PowerBar PowerGel Hydro, Narancs - 67 ml

    No reviews
    Eredeti ár 1.139 Ft
    Egységár1.700 Ft /100ml
    Részletek megtekintése
  • PowerBar PowerGel Hydro, Cola - 67 ml PowerBar PowerGel Hydro, Cola - 67 ml PowerBar PowerGel Hydro, Cola - 67 ml
    Elfogyott

    PowerBar

    PowerBar PowerGel Hydro, Cola - 67 ml

    No reviews
    Eredeti ár 809 Ft
    Egységár1.207 Ft /100ml
    Részletek megtekintése
  • Olimp Whey Protein Complex 100%, Coconut - 2270 g
    Elfogyott

    Olimp

    Olimp Tejsavófehérje komplex 100%, Kókusz - 2270 g

    No reviews
    Eredeti ár 37.609 Ft
    Egységár16.568 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Trec Whey 100 Protein Concentrate, Chocolate - 700 g
    Elfogyott

    Trec Nutrition

    Trec Whey 100 fehérjekoncentrátum, Csokoládé - 700 g

    No reviews
    Eredeti ár 9.889 Ft
    Egységár14.127 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Előző
  • 26. oldal / 29
  • 1
  • …
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • Következő

Sport és fitnesz kiegészítők a csúcsteljesítményért

Növelje sportteljesítményét a Medpak átfogó sport- és fitneszkiegészítői segítségével. Akár profi sportoló, akár fitneszrajongó , gondosan kiválasztott termékeinket úgy terveztük, hogy támogassák testének megnövekedett igényeit intenzív fizikai tevékenységek során.

A rendszeres testmozgás és a kemény edzések a testünket a határainak végsőkig feszítik. Míg a mozgás elengedhetetlen az általános egészséghez , , az izmokat , ízületeket , és állóképességet megterhelő, nagy intenzitású edzések speciális táplálkozási támogatást igényelnek . Sport- és fitneszkiegészítőink túlmutatnak az alapvető vitaminokon és ásványi anyagokon, és célzott összetevőket tartalmaznak a teljesítmény fokozása, a gyorsulás és az ízületek optimális egészségének fenntartása érdekében.

Alapvető kiegészítők sportolóknak

A kiegyensúlyozott sportolói étrendnek gazdag antioxidánsokban kell lennie, hogy leküzdje a testmozgás által kiváltott szabad gyököket. Kínálatunkban olyan erős antioxidánsok találhatók, mint a C-vitamin, az A-vitamin és az E-vitamin, amelyek nemcsak az általános testfunkciókat támogatják, hanem az egészséges, ragyogó bőrhez is hozzájárulnak. Azok számára, akik stressz hormon szintjét emelő megterhelő tevékenységeket végeznek ,, természetes növényi kiegészítőket kínálunk, amelyek fokozzák az energiát és az állóképességet az edzések során ,, mint például Ashwagandha ( indiai ginseng ) .

Erő- és állóképességi sportolóknak készült termékek

Az erőnléti edzés és az állóképességi sportok egyedi követelményeket támasztanak a testtel szemben. Ezért kínálunk széles választékot fehérje , szénhidrát , és aminosav-kiegészítőkből, amelyek támogatják az intenzív edzésprogramokat . Fehérjeporaink az izomnövekedés és -helyreállítás alapját képezik , könnyen keverhetők vízzel vagy kedvenc turmixával. Az állóképességi sportolók számára , szénhidrát-kiegészítőink gyors és lassú felszívódású szénhidrátok keverékét kínálják, hogy hosszabb ideig biztosítsák a teljesítményt.

Az aminosavak ,, különösen a kreatin ,, döntő szerepet játszanak az izomtömeg felépítésében, valamint az izomerő és az állóképesség javításában. Ezek a kiegészítők elengedhetetlenek azoknak a sportolóknak, akik maximális edzéseredményeket szeretnének elérni és fitnesz céljaikat megvalósítani.

Átfogó támogatás a sportolói sikerhez

Fitneszprogramjának kiegészítése sporttáplálkozási termékeinkkel hatékony módja annak, hogy kielégítse testének megnövekedett táplálkozási és energiaigényét. Számos kiegészítőnk sokoldalú előnyökkel jár ,, nemcsak az izomnövekedést támogatja, hanem a zsírégetést és az általános testösszetétel javítását is segíti.

A Medpak , elkötelezett amellett, hogy kiváló minőségű sport- és fitneszkiegészítőket kínáljon, amelyek kielégítik a sportolók és a fitneszrajongók sokféle igényét. Fedezze fel termékeinket, és emelje teljesítményét egy új szintre!

Medpak

Fedezze fel a Medpakot – 2014 óta a prémium egészségügyi és wellness termékek megbízható forrását. Gondosan kiválasztott kiegészítőket, fitneszkiegészítőket, és kozmetikumokat kínálunk Krakkóból, Lengyelországból Európa-szerte.

  • Facebook
  • Instagram
  • Magyarország (HUF Ft)

Információ

  • Adatvédelmi irányelvek
  • Visszatérítési szabályzat
  • Szolgáltatási feltételek
  • Elállás
  • Termék javaslása

Ügyfélszolgálat

  • Rólunk
  • Fizetési információk
  • Szállítási információk
  • Visszaküldés és csere
  • Jogi nyilatkozat
  • Blog
  • Nagykereskedelmi weboldalunk
  • Kapcsolat

Kapcsolat

Telefon: +48 12 446 64 99

E-mail: info@medpak.shop

Hétfő-péntek: 08:00-16:00

Vegye fel velünk a kapcsolatot

© 2026 Medpak.
Elfogadott fizetési módok
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Változat kiválasztása

A termék a kosárba került.

Kosár megtekintése