Ugrás a tartalomhoz

Nehezen beszerezhető márkák egy boltban

Az Ön országában nehezen beszerezhető márkák – egy boltban

Súgó és kapcsolat
  • Magyarország (HUF Ft)
Medpak
Fiók Kosár
  • Vitaminok & Étrend-kiegészítők
    • Vitaminok & Étrend-kiegészítők
    • Aminosavak
      • L-arginin
      • L-karnitin
      • L-karnosin
      • L-citrullin
      • L-glutation
      • L-glutamin
      • L-lizin
      • L-prolin
      • L-teanin
      • L-triptofán
      • L-tirozin
      • N-acetil-cisztein (NAC)
    • N-acetil-cisztein (NAC)
      • Alfa-liponsav
      • Asztaxantin
      • Koenzim Q10 (CoQ10)
      • Lutein és zeaxantin
      • Kvercetin
      • Resveratrol
    • Gyógynövények
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Macskaköröm (Uña de Gato)
      • Kurkumin és kurkuma
      • Pitypanggyökér
      • Ördögkarom
      • Echinacea
      • Fokhagyma
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Fűrészpálma
      • Vörös lóhere
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Ásványok
      • Króm
      • Kalcium
      • Jód
      • Vas
      • Magnézium
      • Kálium
      • Szelén
      • Szilícium-dioxid
      • Cink
    • Vitaminok
      • A-vitamin
      • B-vitamin
      • C-vitamin
      • D-vitamin
      • E-vitamin
      • K-vitamin
      • Multivitaminok
    • Halolaj és omega-zsírsavak (EPA, DHA)
    • Kollagén
    • Probiotikumok
    • Melatonin
    • Zöld élelmiszerek és szuperélelmiszerek
  • Egészségcélok
    • Egészségcélok
    • Agy és kognitív funkciók
    • Csontok, ízületek és porcok
    • Szív- és érrendszer
    • Méregtelenítés és tisztítás
    • Emésztőrendszer
    • Energia
    • Szem és látás
    • Haj, bőr és köröm
    • Immunrendszer
    • Vese és húgyutak
    • Légzőrendszer
    • Alvás
    • Fogyás
    • Férfiak egészsége
    • Nők egészsége
    Összes termék: Egészségcélok →
  • Sport
    • Sport
    • Szénhidrátok

      Szénhidrátok

      Összes termék: Szénhidrátok →
      • Carbo
      • Energia gélek
      • Izotóniás italok
    • Kreatin

      Kreatin

      Összes termék: Kreatin →
      • Kreatin-malát
      • Kreatin-monohidrát
    • Edzés előtti

      Edzés előtti

      Összes termék: Edzés előtti →
      • Edzés előtti stimulánsok
      • Edzés előtti pumpálás
      • Edzés előtti italok
      • Stimulánsok
    • Fehérje porok

      Fehérje porok

      Összes termék: Fehérje porok →
      • Növényi fehérje
      • Tejsavófehérje keverékek
      • Tejsavófehérje-koncentrátum (WPC)
      • Tejfehérje-izolátum (WPI)
    • Súlygyarapodók

      Súlygyarapodók

      Összes termék: Súlygyarapodók →
      • Nyereség
    • Zsíégetők
    • Regeneráció
    • Tesztoszteron-növelők
    Összes termék: Sport →
  • Szépség
    • Szépség
    • Fürdő és zuhany
      • Fürdőszoba kiegészítők
      • Fürdőbombák és sók
      • Testradírozók
      • Zuhanyzós gél
      • Szappanok
    • Testápoló kozmetikumok
      • Dezodorok és izzadásgátlók
      • Testápolók, vajok, krémek és testolajok
    • Arcápoló kozmetikumok
      • Szemkrémek
      • Arc krémek
      • Arcápoló savak, olajok és szérumok
      • Arc tisztítás
      • Arc tisztítás
      • Maszkok és agyagok
    • Kezek és lábak
      • Kukorica, bőrkeményedés és bütyök kezelése
      • Lábápolás
      • Kéz ápolás
    • Kéz ápolás
      • Fejmosó szerek
      • Hajfestés
      • Hajpakolások
      • Hajolajok, szérumok és spray-k
      • Samponok
    • Intim higiénia
      • Gél és szappanok
      • Betétek, bugyibélések, tamponok
    • Szájápolás
      • Szájvizek
      • Fogkefék
      • Fogkrémek
      • Cserélhető kefefejek
    • Napvédelem
      • Naptej, testápoló krémek
  • Smink
    • Smink
    • Arc smink

      Arc smink

      Összes termék: Arc smink →
      • BB és CC krémek
      • Alapítványok
      • Párna alapok
      • Egyéb arcfestékek
    • Ajak smink

      Ajak smink

      Összes termék: Ajak smink →
      • Rúzsok
      • Ajakfestékek és szájfények
      • Ajakápolás
    • Szemfesték

      Szemfesték

      Összes termék: Szemfesték →
      • Mascaras
    • Sminkeszközök és kiegészítők
    Összes termék: Smink →
  • Anya és baba
    • Anya és baba
    • Várandósság és anyaság

      Várandósság és anyaság

      Összes termék: Várandósság és anyaság →
      • Családtervezés és tesztek
      • Ápolás a várandósság alatt
      • Egészség a várandósság alatt
      • Szoptatás
      • Bőr- és testápolás
    • Etetés

      Etetés

      Összes termék: Etetés →
      • Etetőcumik
      • Cumisüvegek
      • Itatópoharak
      • Etetési kiegészítők
      • Ételtárolás
    • Gyermekegészség
    • Gyermekhigiénia
    • Gyermektáplálkozás
    • Cumik
    Összes termék: Anya és baba →
  • Otthon
    • Otthon
    • Aromaterápia

      Aromaterápia

      Összes termék: Aromaterápia →
      • Diffúzorok és porlasztók
      • Illóolaj-készletek
      • Illóolajok
      • Illatolajok
      • Füstölő pálcikák
    • Hallásvédelem

      Hallásvédelem

      Összes termék: Hallásvédelem →
      • Fülvédő
      • Fülvédő kiegészítők
      • Fülvédők
    • Otthoni gondozás és takarítás

      Otthoni gondozás és takarítás

      Összes termék: Otthoni gondozás és takarítás →
      • Fürdőszoba tisztítószerek
      • Ökozóna 🍃
      • Konyhai tisztítószerek
      • Mosószerek
      • Többcélú tisztítószerek
      • Szag semlegesítők
    • Rovar- és kullancsvédelem

      Rovar- és kullancsvédelem

      Összes termék: Rovar- és kullancsvédelem →
      • Elektronikus kullancsriasztók
      • Rovarriasztók
    • Háziállatok

      Háziállatok

      Összes termék: Háziállatok →
      • Kisállat-kiegészítők
      • Állateledel és jutalomfalatok
      • Állatok ápolása és higiénia
      • Állat-kiegészítők
      • Kullancs- és bolhák elleni védelem
    • Szauna kiegészítők

      Szauna kiegészítők

      Összes termék: Szauna kiegészítők →
      • Szauna illóolaj
      • Szauna eszközök és felszerelések
    • Vízszűrés és palackok

      Vízszűrés és palackok

      Összes termék: Vízszűrés és palackok →
      • Vízpalackok
      • Vízszűrők
    Összes termék: Otthon →
  • Egészség
    • Egészség
    • Egészséges ételek és táplálkozás

      Egészséges ételek és táplálkozás

      Összes termék: Egészséges ételek és táplálkozás →
      • Italok és italkeverékek
      • Reggeli és gabonapelyhek
      • Kávé és tea
      • Főzőolajok és ecetek
      • Egészséges italok és gyümölcslevek
      • Egészséges snackek
      • Fűszernövények és fűszerek
      • Lekvárok, méz és édes kenhető krémek
      • Mogyoróvaj
      • Tészta és tészták
      • Mártások és fűszerek
      • Sporttáplálkozás
      • Cukorhelyettesítők
      • Összes termék: Egészséges ételek és táplálkozás →
    • Szexuális egészség és jóllét

      Szexuális egészség és jóllét

      Összes termék: Szexuális egészség és jóllét →
      • Óvszer
      • Kenőanyagok és intim ápolás
      • Felnőtt wellness termékek
    • Orvosi ellátás és vizsgálatok
    Összes termék: Egészség →
  • Márkák
    • Márkák
    • Márkáink
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Legnépszerűbb márkák
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Új márkák
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Összes termék: Márkák →

    Márkák

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Akció
  • Immunrendszer szezonja
  1. Főoldal
  2. Sport

Sport

(676 termék)
  • Szénhidrátok
  • Kreatin
  • Edzés előtti
  • Fehérje porok
  • Súlygyarapodók
  • Zsíégetők
  • Regeneráció
  • Tesztoszteron-növelők
  • Legrelevánsabb
  • Legnépszerűbb termékek
  • Betűrend: A–Z
  • Betűrend: Z–A
  • Ár: alacsony > magas
  • Ár: magas > alacsony
  • Dátum: régi > új
  • Dátum: új > régi
Megjelenítés

  • 7Nutrition EGG Protein Isolate, Natural - 900 g
    Elfogyott

    7Nutrition

    7Nutrition EGG Protein Isolate, Natural - 900 g

    No reviews
    Eredeti ár 11.749 Ft
    Egységár13.054 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Vitargo Carbohydrates + Electrolytes, Grapes - 750 g
    10% kedvezmény

    Vitargo

    Vitargo szénhidrátok + elektrolitok, Szőlő - 750 g

    No reviews
    Akciós ár 8.414 Ft Eredeti ár 9.349 Ft
    Egységár11.219 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Vitargo Carbohydrates + Electrolytes, Grapes - 1500 g

    Vitargo

    Vitargo szénhidrátok + elektrolitok , Szőlő - 1500 g

    No reviews
    Eredeti ár 18.819 Ft
    Egységár12.546 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • MyBestPharm Protein Shake, Brownie - 450 g MyBestPharm Protein Shake, Brownie - 450 g
    Elfogyott

    MyBestPharm

    MyBestPharm Protein Shake, Brownie - 450 g

    No reviews
    Eredeti ár 14.599 Ft
    Egységár32.442 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Snickers Hi-Protein Low Sugar, Hazelnut  - 57 g
    Elfogyott

    Mars

    Snickers Hi-Protein Low Sugar, mogyorós - 57 g

    No reviews
    Eredeti ár 1.149 Ft
    Egységár2.016 Ft /100g
    Részletek megtekintése
  • Olimp I'm Veggie Protein Bar, Cookie Dough - 50 g

    Olimp

    Olimp I'm Veggie Protein Bar, Cookie Dough - 50 g

    No reviews
    Eredeti ár 959 Ft
    Egységár1.918 Ft /100g
    Részletek megtekintése
  • Aura Herbals Creatine 3 g + Glycine 3 g - 30 Sachets

    Aura Herbals

    Aura Herbals Kreatin 3 g + Glicin 3 g - 30 tasak

    No reviews
    Eredeti ár 3.289 Ft
    Egységár110 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • PVL Mutant Madness, Pineapple - 270 g
    Elfogyott

    PVL

    PVL Mutant Madness, Ananász - 270 g

    No reviews
    Eredeti ár 5.609 Ft
    Egységár20.774 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Activlab WPC Standard Whey Protein Concentrate, Raspberry Mousse - 500 g

    Activlab

    Activlab WPC Standard tejsavófehérje-koncentrátum, Málna mousse - 500 g

    No reviews
    Eredeti ár 7.639 Ft
    Egységár15.278 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Aliness ALLHydrate Isotonic + Caffeine, Lemon - 745 g
    Elfogyott
    15% kedvezmény

    Aliness

    Aliness ALLHydrate Isotonic + Caffeine, Lemon - 745 g

    No reviews
    Akciós ár 6.540 Ft Eredeti ár 7.719 Ft
    Egységár8.779 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Olimp Fire Start Energy Gel + BCAA Stick, Green Apple - 36 g

    Olimp

    Olimp Fire Start Energy Gel + BCAA Stick, Zöld alma - 36 g

    No reviews
    Eredeti ár 689 Ft
    Egységár19.139 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Olimp Protein Xplode Protein Bar, Double Chocolate - 25 Pieces Olimp Protein Xplode Protein Bar, Double Chocolate - 25 Pieces

    Olimp

    Olimp Protein Xplode Protein Bar, Double Chocolate - 25 darab

    No reviews
    Eredeti ár 11.909 Ft
    Egységár476 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • SIS GO Isotonic Energy, Pineapple - 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Ananász - 60 ml

    No reviews
    Eredeti ár 609 Ft
    Egységár10.150 Ft /l
    Részletek megtekintése
  • Nutrend Carbosnack Gel, Green Apple - 50 g x 12 Nutrend Carbosnack Gel, Green Apple - 50 g x 12
    Elfogyott

    Nutrend

    Nutrend Carbosnack Gel, Zöld alma - 50 g x 12

    1 review
    Eredeti ár 5.289 Ft
    Egységár105.780 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Olimp Profi Mass, Chocolate - 1000 g Olimp Profi Mass, Chocolate - 1000 g
    Elfogyott

    Olimp

    Olimp Profi Mass, Csokoládé - 1000 g

    No reviews
    Eredeti ár 9.759 Ft
    Egységár9.759 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Olimp Iso Plus Isotonic with L- Carnitine Powder, Tropical - 1505 g

    Olimp

    Olimp Iso Plus izotóniás L-karnitin por, Tropical - 1505 g

    No reviews
    Eredeti ár 8.739 Ft
    Egységár5.807 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Olimp Gain Bolic 6000, Chocolate - 1000 g

    Olimp

    Olimp Gain Bolic 6000, Csokoládé - 1000 g

    No reviews
    Eredeti ár 6.509 Ft
    Egységár6.509 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Garnier Mineral Men Magnesium Ultra Dry 72h Antiperspirant Roll-On - 50 ml Garnier Mineral Men Magnesium Ultra Dry 72h Antiperspirant Roll-On - 50 ml
    Elfogyott

    Garnier

    Garnier Mineral Men Magnesium Ultra Dry 72h izzadásgátló roll-on - 50 ml

    No reviews
    Eredeti ár 1.309 Ft
    Egységár2.618 Ft /100ml
    Részletek megtekintése
  • 6PAK Boom Shot, Cherry - Raspberry Flavour - 12 Pieces
    Elfogyott

    6PAK

    6PAK Boom Shot, Cseresznye-málna ízű - 12 darab

    No reviews
    Eredeti ár 4.839 Ft
    Egységár403 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • Solve Labs Complete Plant-Based Protein, Pumpkin Spice - 500 g Solve Labs Complete Plant-Based Protein, Pumpkin Spice - 500 g
    Elfogyott

    Solve Labs

    Solve Labs Complete Plant-Based Protein, Pumpkin Spice - 500 g

    No reviews
    Eredeti ár 9.139 Ft
    Egységár18.278 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • PVL Mutant Mass Gainer, Vanilla Ice Cream - 2270 g
    Elfogyott

    PVL

    PVL Mutant Mass Gainer, Vanília jégkrém - 2270 g

    No reviews
    Eredeti ár 11.139 Ft
    Egységár4.907 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • PowerBar Isoactive - Isotonic Sports Drink, Red Fruits - 1320 g
    Elfogyott

    PowerBar

    PowerBar Isoactive - Izotóniás sportital, Vörös gyümölcsök - 1320 g

    No reviews
    Eredeti ár 10.769 Ft
    Egységár8.158 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Powerbar PowerGel Original, Lime Mint - 41 g
    Elfogyott

    PowerBar

    Powerbar PowerGel Original, Lime Mint - 41 g

    No reviews
    Eredeti ár 899 Ft
    Egységár219 Ft /10g
    Részletek megtekintése
  • WK DZIK Zero Sauce Blueberry - 425 ml WK DZIK Zero Sauce Blueberry - 425 ml WK DZIK Zero Sauce Blueberry - 425 ml

    WK DZIK

    WK DZIK Zero szósz áfonya – 425 ml

    No reviews
    Eredeti ár 2.439 Ft
    Egységár5.739 Ft /l
    Részletek megtekintése
  • Előző
  • 21. oldal / 29
  • 1
  • …
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • …
  • 29
  • Következő

Sport és fitnesz kiegészítők a csúcsteljesítményért

Növelje sportteljesítményét a Medpak átfogó sport- és fitneszkiegészítői segítségével. Akár profi sportoló, akár fitneszrajongó , gondosan kiválasztott termékeinket úgy terveztük, hogy támogassák testének megnövekedett igényeit intenzív fizikai tevékenységek során.

A rendszeres testmozgás és a kemény edzések a testünket a határainak végsőkig feszítik. Míg a mozgás elengedhetetlen az általános egészséghez , , az izmokat , ízületeket , és állóképességet megterhelő, nagy intenzitású edzések speciális táplálkozási támogatást igényelnek . Sport- és fitneszkiegészítőink túlmutatnak az alapvető vitaminokon és ásványi anyagokon, és célzott összetevőket tartalmaznak a teljesítmény fokozása, a gyorsulás és az ízületek optimális egészségének fenntartása érdekében.

Alapvető kiegészítők sportolóknak

A kiegyensúlyozott sportolói étrendnek gazdag antioxidánsokban kell lennie, hogy leküzdje a testmozgás által kiváltott szabad gyököket. Kínálatunkban olyan erős antioxidánsok találhatók, mint a C-vitamin, az A-vitamin és az E-vitamin, amelyek nemcsak az általános testfunkciókat támogatják, hanem az egészséges, ragyogó bőrhez is hozzájárulnak. Azok számára, akik stressz hormon szintjét emelő megterhelő tevékenységeket végeznek ,, természetes növényi kiegészítőket kínálunk, amelyek fokozzák az energiát és az állóképességet az edzések során ,, mint például Ashwagandha ( indiai ginseng ) .

Erő- és állóképességi sportolóknak készült termékek

Az erőnléti edzés és az állóképességi sportok egyedi követelményeket támasztanak a testtel szemben. Ezért kínálunk széles választékot fehérje , szénhidrát , és aminosav-kiegészítőkből, amelyek támogatják az intenzív edzésprogramokat . Fehérjeporaink az izomnövekedés és -helyreállítás alapját képezik , könnyen keverhetők vízzel vagy kedvenc turmixával. Az állóképességi sportolók számára , szénhidrát-kiegészítőink gyors és lassú felszívódású szénhidrátok keverékét kínálják, hogy hosszabb ideig biztosítsák a teljesítményt.

Az aminosavak ,, különösen a kreatin ,, döntő szerepet játszanak az izomtömeg felépítésében, valamint az izomerő és az állóképesség javításában. Ezek a kiegészítők elengedhetetlenek azoknak a sportolóknak, akik maximális edzéseredményeket szeretnének elérni és fitnesz céljaikat megvalósítani.

Átfogó támogatás a sportolói sikerhez

Fitneszprogramjának kiegészítése sporttáplálkozási termékeinkkel hatékony módja annak, hogy kielégítse testének megnövekedett táplálkozási és energiaigényét. Számos kiegészítőnk sokoldalú előnyökkel jár ,, nemcsak az izomnövekedést támogatja, hanem a zsírégetést és az általános testösszetétel javítását is segíti.

A Medpak , elkötelezett amellett, hogy kiváló minőségű sport- és fitneszkiegészítőket kínáljon, amelyek kielégítik a sportolók és a fitneszrajongók sokféle igényét. Fedezze fel termékeinket, és emelje teljesítményét egy új szintre!

Medpak

Fedezze fel a Medpakot – 2014 óta a prémium egészségügyi és wellness termékek megbízható forrását. Gondosan kiválasztott kiegészítőket, fitneszkiegészítőket, és kozmetikumokat kínálunk Krakkóból, Lengyelországból Európa-szerte.

  • Facebook
  • Instagram
  • Magyarország (HUF Ft)

Információ

  • Adatvédelmi irányelvek
  • Visszatérítési szabályzat
  • Szolgáltatási feltételek
  • Elállás
  • Termék javaslása

Ügyfélszolgálat

  • Rólunk
  • Fizetési információk
  • Szállítási információk
  • Visszaküldés és csere
  • Jogi nyilatkozat
  • Blog
  • Nagykereskedelmi weboldalunk
  • Kapcsolat

Kapcsolat

Telefon: +48 12 446 64 99

E-mail: info@medpak.shop

Hétfő-péntek: 08:00-16:00

Vegye fel velünk a kapcsolatot

© 2026 Medpak.
Elfogadott fizetési módok
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Változat kiválasztása

A termék a kosárba került.

Kosár megtekintése