Ugrás a tartalomhoz

Nehezen beszerezhető márkák egy boltban

Az Ön országában nehezen beszerezhető márkák – egy boltban

Súgó és kapcsolat
  • Magyarország (HUF Ft)
Medpak
Fiók Kosár
  • Vitaminok & Étrend-kiegészítők
    • Vitaminok & Étrend-kiegészítők
    • Aminosavak
      • L-arginin
      • L-karnitin
      • L-karnosin
      • L-citrullin
      • L-glutation
      • L-glutamin
      • L-lizin
      • L-prolin
      • L-teanin
      • L-triptofán
      • L-tirozin
      • N-acetil-cisztein (NAC)
    • N-acetil-cisztein (NAC)
      • Alfa-liponsav
      • Asztaxantin
      • Koenzim Q10 (CoQ10)
      • Lutein és zeaxantin
      • Kvercetin
      • Resveratrol
    • Gyógynövények
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Macskaköröm (Uña de Gato)
      • Kurkumin és kurkuma
      • Pitypanggyökér
      • Ördögkarom
      • Echinacea
      • Fokhagyma
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Fűrészpálma
      • Vörös lóhere
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Ásványok
      • Króm
      • Kalcium
      • Jód
      • Vas
      • Magnézium
      • Kálium
      • Szelén
      • Szilícium-dioxid
      • Cink
    • Vitaminok
      • A-vitamin
      • B-vitamin
      • C-vitamin
      • D-vitamin
      • E-vitamin
      • K-vitamin
      • Multivitaminok
    • Halolaj és omega-zsírsavak (EPA, DHA)
    • Kollagén
    • Probiotikumok
    • Melatonin
    • Zöld élelmiszerek és szuperélelmiszerek
  • Egészségcélok
    • Egészségcélok
    • Agy és kognitív funkciók
    • Csontok, ízületek és porcok
    • Szív- és érrendszer
    • Méregtelenítés és tisztítás
    • Emésztőrendszer
    • Energia
    • Szem és látás
    • Haj, bőr és köröm
    • Immunrendszer
    • Vese és húgyutak
    • Légzőrendszer
    • Alvás
    • Fogyás
    • Férfiak egészsége
    • Nők egészsége
    Összes termék: Egészségcélok →
  • Sport
    • Sport
    • Szénhidrátok

      Szénhidrátok

      Összes termék: Szénhidrátok →
      • Carbo
      • Energia gélek
      • Izotóniás italok
    • Kreatin

      Kreatin

      Összes termék: Kreatin →
      • Kreatin-malát
      • Kreatin-monohidrát
    • Edzés előtti

      Edzés előtti

      Összes termék: Edzés előtti →
      • Edzés előtti stimulánsok
      • Edzés előtti pumpálás
      • Edzés előtti italok
      • Stimulánsok
    • Fehérje porok

      Fehérje porok

      Összes termék: Fehérje porok →
      • Növényi fehérje
      • Tejsavófehérje keverékek
      • Tejsavófehérje-koncentrátum (WPC)
      • Tejfehérje-izolátum (WPI)
    • Súlygyarapodók

      Súlygyarapodók

      Összes termék: Súlygyarapodók →
      • Nyereség
    • Zsíégetők
    • Regeneráció
    • Tesztoszteron-növelők
    Összes termék: Sport →
  • Szépség
    • Szépség
    • Fürdő és zuhany
      • Fürdőszoba kiegészítők
      • Fürdőbombák és sók
      • Testradírozók
      • Zuhanyzós gél
      • Szappanok
    • Testápoló kozmetikumok
      • Dezodorok és izzadásgátlók
      • Testápolók, vajok, krémek és testolajok
    • Arcápoló kozmetikumok
      • Szemkrémek
      • Arc krémek
      • Arcápoló savak, olajok és szérumok
      • Arc tisztítás
      • Arc tisztítás
      • Maszkok és agyagok
    • Kezek és lábak
      • Kukorica, bőrkeményedés és bütyök kezelése
      • Lábápolás
      • Kéz ápolás
    • Kéz ápolás
      • Fejmosó szerek
      • Hajfestés
      • Hajpakolások
      • Hajolajok, szérumok és spray-k
      • Samponok
    • Intim higiénia
      • Gél és szappanok
      • Betétek, bugyibélések, tamponok
    • Szájápolás
      • Szájvizek
      • Fogkefék
      • Fogkrémek
      • Cserélhető kefefejek
    • Napvédelem
      • Naptej, testápoló krémek
  • Smink
    • Smink
    • Arc smink

      Arc smink

      Összes termék: Arc smink →
      • BB és CC krémek
      • Alapítványok
      • Párna alapok
      • Egyéb arcfestékek
    • Ajak smink

      Ajak smink

      Összes termék: Ajak smink →
      • Rúzsok
      • Ajakfestékek és szájfények
      • Ajakápolás
    • Szemfesték

      Szemfesték

      Összes termék: Szemfesték →
      • Mascaras
    • Sminkeszközök és kiegészítők
    Összes termék: Smink →
  • Anya és baba
    • Anya és baba
    • Várandósság és anyaság

      Várandósság és anyaság

      Összes termék: Várandósság és anyaság →
      • Családtervezés és tesztek
      • Ápolás a várandósság alatt
      • Egészség a várandósság alatt
      • Szoptatás
      • Bőr- és testápolás
    • Etetés

      Etetés

      Összes termék: Etetés →
      • Etetőcumik
      • Cumisüvegek
      • Itatópoharak
      • Etetési kiegészítők
      • Ételtárolás
    • Gyermekegészség
    • Gyermekhigiénia
    • Gyermektáplálkozás
    • Cumik
    Összes termék: Anya és baba →
  • Otthon
    • Otthon
    • Aromaterápia

      Aromaterápia

      Összes termék: Aromaterápia →
      • Diffúzorok és porlasztók
      • Illóolaj-készletek
      • Illóolajok
      • Illatolajok
      • Füstölő pálcikák
    • Hallásvédelem

      Hallásvédelem

      Összes termék: Hallásvédelem →
      • Fülvédő
      • Fülvédő kiegészítők
      • Fülvédők
    • Otthoni gondozás és takarítás

      Otthoni gondozás és takarítás

      Összes termék: Otthoni gondozás és takarítás →
      • Fürdőszoba tisztítószerek
      • Ökozóna 🍃
      • Konyhai tisztítószerek
      • Mosószerek
      • Többcélú tisztítószerek
      • Szag semlegesítők
    • Rovar- és kullancsvédelem

      Rovar- és kullancsvédelem

      Összes termék: Rovar- és kullancsvédelem →
      • Elektronikus kullancsriasztók
      • Rovarriasztók
    • Háziállatok

      Háziállatok

      Összes termék: Háziállatok →
      • Kisállat-kiegészítők
      • Állateledel és jutalomfalatok
      • Állatok ápolása és higiénia
      • Állat-kiegészítők
      • Kullancs- és bolhák elleni védelem
    • Szauna kiegészítők

      Szauna kiegészítők

      Összes termék: Szauna kiegészítők →
      • Szauna illóolaj
      • Szauna eszközök és felszerelések
    • Vízszűrés és palackok

      Vízszűrés és palackok

      Összes termék: Vízszűrés és palackok →
      • Vízpalackok
      • Vízszűrők
    Összes termék: Otthon →
  • Egészség
    • Egészség
    • Egészséges ételek és táplálkozás

      Egészséges ételek és táplálkozás

      Összes termék: Egészséges ételek és táplálkozás →
      • Italok és italkeverékek
      • Reggeli és gabonapelyhek
      • Kávé és tea
      • Főzőolajok és ecetek
      • Egészséges italok és gyümölcslevek
      • Egészséges snackek
      • Fűszernövények és fűszerek
      • Lekvárok, méz és édes kenhető krémek
      • Mogyoróvaj
      • Tészta és tészták
      • Mártások és fűszerek
      • Sporttáplálkozás
      • Cukorhelyettesítők
      • Összes termék: Egészséges ételek és táplálkozás →
    • Szexuális egészség és jóllét

      Szexuális egészség és jóllét

      Összes termék: Szexuális egészség és jóllét →
      • Óvszer
      • Kenőanyagok és intim ápolás
      • Felnőtt wellness termékek
    • Orvosi ellátás és vizsgálatok
    Összes termék: Egészség →
  • Márkák
    • Márkák
    • Márkáink
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Legnépszerűbb márkák
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Új márkák
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Összes termék: Márkák →

    Márkák

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Akció
  • Immunrendszer szezonja
  1. Főoldal
  2. Sport

Sport

(676 termék)
  • Szénhidrátok
  • Kreatin
  • Edzés előtti
  • Fehérje porok
  • Súlygyarapodók
  • Zsíégetők
  • Regeneráció
  • Tesztoszteron-növelők
  • Legrelevánsabb
  • Legnépszerűbb termékek
  • Betűrend: A–Z
  • Betűrend: Z–A
  • Ár: alacsony > magas
  • Ár: magas > alacsony
  • Dátum: régi > új
  • Dátum: új > régi
Megjelenítés

  • Powerbar PowerGel Original, Vanilla - 41 g

    PowerBar

    Powerbar PowerGel Original, Vanília - 41 g

    No reviews
    Eredeti ár 979 Ft
    Egységár239 Ft /10g
    Részletek megtekintése
  • Universal Nutrition Animal Pack, Orange - 342 g Universal Nutrition Animal Pack, Orange - 342 g Universal Nutrition Animal Pack, Orange - 342 g
    Elfogyott

    Universal Nutrition

    Universal Nutrition Animal Pack, Narancs - 342 g

    1 review
    Eredeti ár 24.959 Ft
    Egységár72.980 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • BioTech USA Vegan Protein, Vanilla Cake Flavoured - 2000 g

    BioTech USA

    BioTech USA Vegán fehérje, vanília torta ízű - 2000 g

    2 reviews
    Eredeti ár 30.449 Ft
    Egységár15.225 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Olimp Carbonox, Pineapple Flavour - 1000 g Olimp Carbonox, Pineapple Flavour - 1000 g Olimp Carbonox, Pineapple Flavour - 1000 g

    Olimp

    Olimp Carbonox, ananász ízű - 1000 g

    No reviews
    Eredeti ár 5.119 Ft
    Egységár5.119 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • BioTech USA Beef Protein, Chocolate-Coconut Flavoured - 500 g
    20% kedvezmény

    BioTech USA

    BioTech USA Marhahúsfehérje, csokoládé-kókusz ízű - 500 g

    No reviews
    Akciós ár 9.191 Ft Eredeti ár 11.489 Ft
    Egységár18.382 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Activlab Creatine Monohydrate, Unflavoured - 500 g

    Activlab

    Activlab kreatin-monohidrát, ízesítetlen – 500 g

    No reviews
    Eredeti ár 4.959 Ft
    Egységár9.918 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • M&M's Hi-Protein Bar, Chocolate, Caramel & M&M's - 51 g M&M's Hi-Protein Bar, Chocolate, Caramel & M&M's - 51 g
    30% kedvezmény

    Mars

    M&M's Hi-Protein Bar, Csokoládé, Karamell és M&M's - 51 g

    No reviews
    Akciós ár 964 Ft Eredeti ár 1.379 Ft
    Egységár1.890 Ft /100g
    Részletek megtekintése
  • Nutrend Qwizz Protein Bar, Cream Cake - 60 g Nutrend Qwizz Protein Bar, Cream Cake - 60 g

    Nutrend

    Nutrend Qwizz Protein Bar, Krémes torta - 60 g

    No reviews
    Eredeti ár 729 Ft
    Egységár1.215 Ft /100g
    Részletek megtekintése
  • Isostar Energy Jelly with Caffeine, Apricot - 100 g

    Isostar

    Isostar Energy Jelly koffeinnel, Sárgabarack - 100 g

    1 review
    Eredeti ár 2.519 Ft
    Egységár25.190 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Olimp Fire Start Energy Gel + BCAA Stick, Tropical Fruits - 36 g

    Olimp

    Olimp Fire Start Energy Gel + BCAA Stick, Trópusi gyümölcsök - 36 g

    1 review
    Eredeti ár 809 Ft
    Egységár2.247 Ft /100g
    Részletek megtekintése
  • Nutrend Creatine Compressed - 120 Capsules
    Elfogyott

    Nutrend

    Nutrend Kreatin kompresszált - 120 kapszula

    No reviews
    Eredeti ár 6.529 Ft
    Egységár54 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • Olimp Whey Protein Complex 100%, Strawberry - 700 g

    Olimp

    Olimp Whey Protein Complex 100%, Eper - 700 g

    No reviews
    Eredeti ár 12.889 Ft
    Egységár18.413 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Nanga L-Carnosine 500 mg - 100 Capsules

    Nanga

    Nanga L-karnosin 500 mg - 100 kapszula

    No reviews
    Eredeti ár 14.069 Ft
    Egységár141 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • SIS Beta-Fuel + Nootropics Energy Gel, Apple - 60 ml x 10 pieces SIS Beta-Fuel + Nootropics Energy Gel, Apple - 60 ml x 10 pieces

    SIS (Science In Sport)

    SIS Beta-Fuel + Nootropics energia gél, Alma - 60 ml x 10 darab

    No reviews
    Eredeti ár 10.399 Ft
    Egységár346.633 Ft /l
    Részletek megtekintése
  • Aura Herbals Colladrop® Sport, Marine Collagen 5 000 mg - 30 Sachets Aura Herbals Colladrop® Sport, Marine Collagen 5 000 mg - 30 Sachets Aura Herbals Colladrop® Sport, Marine Collagen 5 000 mg - 30 Sachets

    Aura Herbals

    Aura Herbals Colladrop ® Sport, Tengeri kollagén 5 000 mg - 30 tasak

    No reviews
    Eredeti ár 12.889 Ft
    Egységár430 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • Solve Labs Complete Plant-Based Protein, Vanilla - 500 g
    Elfogyott

    Solve Labs

    Solve Labs Complete Plant-Based Protein, Vanília - 500 g

    No reviews
    Eredeti ár 9.139 Ft
    Egységár18.278 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Nutrend Unisport Hypotonic Drink, Lemon - 500 ml

    Nutrend

    Nutrend Unisport hipotonikus ital, citrom - 500 ml

    No reviews
    Eredeti ár 3.459 Ft
    Egységár6.918 Ft /l
    Részletek megtekintése
  • Powerbar PowerGel Original, Green Apple - 41 g
    Elfogyott

    PowerBar

    Powerbar PowerGel Original, Zöld alma - 41 g

    No reviews
    Eredeti ár 809 Ft
    Egységár197 Ft /10g
    Részletek megtekintése
  • PowerBar PowerGel Hydro, Cherry - 67 ml PowerBar PowerGel Hydro, Cherry - 67 ml

    PowerBar

    PowerBar PowerGel Hydro, Cseresznye - 67 ml

    1 review
    Eredeti ár 1.139 Ft
    Egységár1.700 Ft /100ml
    Részletek megtekintése
  • BioTech USA Beta-Alanine - 90 Capsules
    25% kedvezmény

    BioTech USA

    BioTech USA Béta-alanin – 90 kapszula

    No reviews
    Akciós ár 5.728 Ft Eredeti ár 7.639 Ft
    Egységár64 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • BioTech USA After Post-Workout Drink Powder with Amino Acids, Green Apple Flavoured - 420 g

    BioTech USA

    BioTech USA Edzés utáni italpor aminosavakkal, Zöld alma ízű - 420 g

    No reviews
    Eredeti ár 11.099 Ft
    Egységár26.426 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • BioTech USA 100% Pure Whey, Chocolate-Coconut Flavoured - 454 g BioTech USA 100% Pure Whey, Chocolate-Coconut Flavoured - 454 g
    30% kedvezmény

    BioTech USA

    BioTech USA 100% tiszta tejsavó, csokoládé-kókusz ízű - 454 g

    No reviews
    Akciós ár 7.488 Ft Eredeti ár 10.719 Ft
    Egységár16.493 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • SIS Hydro Electrolytes, Pineapple-Mango – 20 Effervescent Tablets

    SIS (Science In Sport)

    SIS Hydro Electrolytes, Ananász-mangó – 20 pezsgőtabletta

    1 review
    Eredeti ár 2.929 Ft
    Egységár146 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • Now Foods Arginine & Citrulline - 240 Capsules

    Now Foods

    Now Foods Arginin és citrullin – 240 kapszula

    No reviews
    Eredeti ár 12.639 Ft
    Egységár53 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • Előző
  • 18. oldal / 29
  • 1
  • …
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • …
  • 29
  • Következő

Sport és fitnesz kiegészítők a csúcsteljesítményért

Növelje sportteljesítményét a Medpak átfogó sport- és fitneszkiegészítői segítségével. Akár profi sportoló, akár fitneszrajongó , gondosan kiválasztott termékeinket úgy terveztük, hogy támogassák testének megnövekedett igényeit intenzív fizikai tevékenységek során.

A rendszeres testmozgás és a kemény edzések a testünket a határainak végsőkig feszítik. Míg a mozgás elengedhetetlen az általános egészséghez , , az izmokat , ízületeket , és állóképességet megterhelő, nagy intenzitású edzések speciális táplálkozási támogatást igényelnek . Sport- és fitneszkiegészítőink túlmutatnak az alapvető vitaminokon és ásványi anyagokon, és célzott összetevőket tartalmaznak a teljesítmény fokozása, a gyorsulás és az ízületek optimális egészségének fenntartása érdekében.

Alapvető kiegészítők sportolóknak

A kiegyensúlyozott sportolói étrendnek gazdag antioxidánsokban kell lennie, hogy leküzdje a testmozgás által kiváltott szabad gyököket. Kínálatunkban olyan erős antioxidánsok találhatók, mint a C-vitamin, az A-vitamin és az E-vitamin, amelyek nemcsak az általános testfunkciókat támogatják, hanem az egészséges, ragyogó bőrhez is hozzájárulnak. Azok számára, akik stressz hormon szintjét emelő megterhelő tevékenységeket végeznek ,, természetes növényi kiegészítőket kínálunk, amelyek fokozzák az energiát és az állóképességet az edzések során ,, mint például Ashwagandha ( indiai ginseng ) .

Erő- és állóképességi sportolóknak készült termékek

Az erőnléti edzés és az állóképességi sportok egyedi követelményeket támasztanak a testtel szemben. Ezért kínálunk széles választékot fehérje , szénhidrát , és aminosav-kiegészítőkből, amelyek támogatják az intenzív edzésprogramokat . Fehérjeporaink az izomnövekedés és -helyreállítás alapját képezik , könnyen keverhetők vízzel vagy kedvenc turmixával. Az állóképességi sportolók számára , szénhidrát-kiegészítőink gyors és lassú felszívódású szénhidrátok keverékét kínálják, hogy hosszabb ideig biztosítsák a teljesítményt.

Az aminosavak ,, különösen a kreatin ,, döntő szerepet játszanak az izomtömeg felépítésében, valamint az izomerő és az állóképesség javításában. Ezek a kiegészítők elengedhetetlenek azoknak a sportolóknak, akik maximális edzéseredményeket szeretnének elérni és fitnesz céljaikat megvalósítani.

Átfogó támogatás a sportolói sikerhez

Fitneszprogramjának kiegészítése sporttáplálkozási termékeinkkel hatékony módja annak, hogy kielégítse testének megnövekedett táplálkozási és energiaigényét. Számos kiegészítőnk sokoldalú előnyökkel jár ,, nemcsak az izomnövekedést támogatja, hanem a zsírégetést és az általános testösszetétel javítását is segíti.

A Medpak , elkötelezett amellett, hogy kiváló minőségű sport- és fitneszkiegészítőket kínáljon, amelyek kielégítik a sportolók és a fitneszrajongók sokféle igényét. Fedezze fel termékeinket, és emelje teljesítményét egy új szintre!

Medpak

Fedezze fel a Medpakot – 2014 óta a prémium egészségügyi és wellness termékek megbízható forrását. Gondosan kiválasztott kiegészítőket, fitneszkiegészítőket, és kozmetikumokat kínálunk Krakkóból, Lengyelországból Európa-szerte.

  • Facebook
  • Instagram
  • Magyarország (HUF Ft)

Információ

  • Adatvédelmi irányelvek
  • Visszatérítési szabályzat
  • Szolgáltatási feltételek
  • Elállás
  • Termék javaslása

Ügyfélszolgálat

  • Rólunk
  • Fizetési információk
  • Szállítási információk
  • Visszaküldés és csere
  • Jogi nyilatkozat
  • Blog
  • Nagykereskedelmi weboldalunk
  • Kapcsolat

Kapcsolat

Telefon: +48 12 446 64 99

E-mail: info@medpak.shop

Hétfő-péntek: 08:00-16:00

Vegye fel velünk a kapcsolatot

© 2026 Medpak.
Elfogadott fizetési módok
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Változat kiválasztása

A termék a kosárba került.

Kosár megtekintése