Ugrás a tartalomhoz

Nehezen beszerezhető márkák egy boltban

Az Ön országában nehezen beszerezhető márkák – egy boltban

Súgó és kapcsolat
  • Magyarország (HUF Ft)
Medpak
Fiók Kosár
  • Vitaminok & Étrend-kiegészítők
    • Vitaminok & Étrend-kiegészítők
    • Aminosavak
      • L-arginin
      • L-karnitin
      • L-karnosin
      • L-citrullin
      • L-glutation
      • L-glutamin
      • L-lizin
      • L-prolin
      • L-teanin
      • L-triptofán
      • L-tirozin
      • N-acetil-cisztein (NAC)
    • N-acetil-cisztein (NAC)
      • Alfa-liponsav
      • Asztaxantin
      • Koenzim Q10 (CoQ10)
      • Lutein és zeaxantin
      • Kvercetin
      • Resveratrol
    • Gyógynövények
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Macskaköröm (Uña de Gato)
      • Kurkumin és kurkuma
      • Pitypanggyökér
      • Ördögkarom
      • Echinacea
      • Fokhagyma
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Fűrészpálma
      • Vörös lóhere
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Ásványok
      • Króm
      • Kalcium
      • Jód
      • Vas
      • Magnézium
      • Kálium
      • Szelén
      • Szilícium-dioxid
      • Cink
    • Vitaminok
      • A-vitamin
      • B-vitamin
      • C-vitamin
      • D-vitamin
      • E-vitamin
      • K-vitamin
      • Multivitaminok
    • Halolaj és omega-zsírsavak (EPA, DHA)
    • Kollagén
    • Probiotikumok
    • Melatonin
    • Zöld élelmiszerek és szuperélelmiszerek
  • Egészségcélok
    • Egészségcélok
    • Agy és kognitív funkciók
    • Csontok, ízületek és porcok
    • Szív- és érrendszer
    • Méregtelenítés és tisztítás
    • Emésztőrendszer
    • Energia
    • Szem és látás
    • Haj, bőr és köröm
    • Immunrendszer
    • Vese és húgyutak
    • Légzőrendszer
    • Alvás
    • Fogyás
    • Férfiak egészsége
    • Nők egészsége
    Összes termék: Egészségcélok →
  • Sport
    • Sport
    • Szénhidrátok

      Szénhidrátok

      Összes termék: Szénhidrátok →
      • Carbo
      • Energia gélek
      • Izotóniás italok
    • Kreatin

      Kreatin

      Összes termék: Kreatin →
      • Kreatin-malát
      • Kreatin-monohidrát
    • Edzés előtti

      Edzés előtti

      Összes termék: Edzés előtti →
      • Edzés előtti stimulánsok
      • Edzés előtti pumpálás
      • Edzés előtti italok
      • Stimulánsok
    • Fehérje porok

      Fehérje porok

      Összes termék: Fehérje porok →
      • Növényi fehérje
      • Tejsavófehérje keverékek
      • Tejsavófehérje-koncentrátum (WPC)
      • Tejfehérje-izolátum (WPI)
    • Súlygyarapodók

      Súlygyarapodók

      Összes termék: Súlygyarapodók →
      • Nyereség
    • Zsíégetők
    • Regeneráció
    • Tesztoszteron-növelők
    Összes termék: Sport →
  • Szépség
    • Szépség
    • Fürdő és zuhany
      • Fürdőszoba kiegészítők
      • Fürdőbombák és sók
      • Testradírozók
      • Zuhanyzós gél
      • Szappanok
    • Testápoló kozmetikumok
      • Dezodorok és izzadásgátlók
      • Testápolók, vajok, krémek és testolajok
    • Arcápoló kozmetikumok
      • Szemkrémek
      • Arc krémek
      • Arcápoló savak, olajok és szérumok
      • Arc tisztítás
      • Arc tisztítás
      • Maszkok és agyagok
    • Kezek és lábak
      • Kukorica, bőrkeményedés és bütyök kezelése
      • Lábápolás
      • Kéz ápolás
    • Kéz ápolás
      • Fejmosó szerek
      • Hajfestés
      • Hajpakolások
      • Hajolajok, szérumok és spray-k
      • Samponok
    • Intim higiénia
      • Gél és szappanok
      • Betétek, bugyibélések, tamponok
    • Szájápolás
      • Szájvizek
      • Fogkefék
      • Fogkrémek
      • Cserélhető kefefejek
    • Napvédelem
      • Naptej, testápoló krémek
  • Smink
    • Smink
    • Arc smink

      Arc smink

      Összes termék: Arc smink →
      • BB és CC krémek
      • Alapítványok
      • Párna alapok
      • Egyéb arcfestékek
    • Ajak smink

      Ajak smink

      Összes termék: Ajak smink →
      • Rúzsok
      • Ajakfestékek és szájfények
      • Ajakápolás
    • Szemfesték

      Szemfesték

      Összes termék: Szemfesték →
      • Mascaras
    • Sminkeszközök és kiegészítők
    Összes termék: Smink →
  • Anya és baba
    • Anya és baba
    • Várandósság és anyaság

      Várandósság és anyaság

      Összes termék: Várandósság és anyaság →
      • Családtervezés és tesztek
      • Ápolás a várandósság alatt
      • Egészség a várandósság alatt
      • Szoptatás
      • Bőr- és testápolás
    • Etetés

      Etetés

      Összes termék: Etetés →
      • Etetőcumik
      • Cumisüvegek
      • Itatópoharak
      • Etetési kiegészítők
      • Ételtárolás
    • Gyermekegészség
    • Gyermekhigiénia
    • Gyermektáplálkozás
    • Cumik
    Összes termék: Anya és baba →
  • Otthon
    • Otthon
    • Aromaterápia

      Aromaterápia

      Összes termék: Aromaterápia →
      • Diffúzorok és porlasztók
      • Illóolaj-készletek
      • Illóolajok
      • Illatolajok
      • Füstölő pálcikák
    • Hallásvédelem

      Hallásvédelem

      Összes termék: Hallásvédelem →
      • Fülvédő
      • Fülvédő kiegészítők
      • Fülvédők
    • Otthoni gondozás és takarítás

      Otthoni gondozás és takarítás

      Összes termék: Otthoni gondozás és takarítás →
      • Fürdőszoba tisztítószerek
      • Ökozóna 🍃
      • Konyhai tisztítószerek
      • Mosószerek
      • Többcélú tisztítószerek
      • Szag semlegesítők
    • Rovar- és kullancsvédelem

      Rovar- és kullancsvédelem

      Összes termék: Rovar- és kullancsvédelem →
      • Elektronikus kullancsriasztók
      • Rovarriasztók
    • Háziállatok

      Háziállatok

      Összes termék: Háziállatok →
      • Kisállat-kiegészítők
      • Állateledel és jutalomfalatok
      • Állatok ápolása és higiénia
      • Állat-kiegészítők
      • Kullancs- és bolhák elleni védelem
    • Szauna kiegészítők

      Szauna kiegészítők

      Összes termék: Szauna kiegészítők →
      • Szauna illóolaj
      • Szauna eszközök és felszerelések
    • Vízszűrés és palackok

      Vízszűrés és palackok

      Összes termék: Vízszűrés és palackok →
      • Vízpalackok
      • Vízszűrők
    Összes termék: Otthon →
  • Egészség
    • Egészség
    • Egészséges ételek és táplálkozás

      Egészséges ételek és táplálkozás

      Összes termék: Egészséges ételek és táplálkozás →
      • Italok és italkeverékek
      • Reggeli és gabonapelyhek
      • Kávé és tea
      • Főzőolajok és ecetek
      • Egészséges italok és gyümölcslevek
      • Egészséges snackek
      • Fűszernövények és fűszerek
      • Lekvárok, méz és édes kenhető krémek
      • Mogyoróvaj
      • Tészta és tészták
      • Mártások és fűszerek
      • Sporttáplálkozás
      • Cukorhelyettesítők
      • Összes termék: Egészséges ételek és táplálkozás →
    • Szexuális egészség és jóllét

      Szexuális egészség és jóllét

      Összes termék: Szexuális egészség és jóllét →
      • Óvszer
      • Kenőanyagok és intim ápolás
      • Felnőtt wellness termékek
    • Orvosi ellátás és vizsgálatok
    Összes termék: Egészség →
  • Márkák
    • Márkák
    • Márkáink
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Legnépszerűbb márkák
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Új márkák
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Összes termék: Márkák →

    Márkák

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Akció
  • Immunrendszer szezonja
  1. Főoldal
  2. Sport

Sport

(676 termék)
  • Szénhidrátok
  • Kreatin
  • Edzés előtti
  • Fehérje porok
  • Súlygyarapodók
  • Zsíégetők
  • Regeneráció
  • Tesztoszteron-növelők
  • Legrelevánsabb
  • Legnépszerűbb termékek
  • Betűrend: A–Z
  • Betűrend: Z–A
  • Ár: alacsony > magas
  • Ár: magas > alacsony
  • Dátum: régi > új
  • Dátum: új > régi
Megjelenítés

  • Activlab Run&Bike Energy Gel, Strawberry - 40 g

    Activlab

    Activlab Run&Bike Energy Gel , Eper - 40 g

    No reviews
    Eredeti ár 649 Ft
    Egységár1.623 Ft /100g
    Részletek megtekintése
  • Activlab Run&Bike Energy Gel, Orange - 40 g
    6% kedvezmény

    Activlab

    Activlab Run&Bike Energy Gel , Narancs - 40 g

    No reviews
    Akciós ár 608 Ft Eredeti ár 649 Ft
    Egységár1.520 Ft /100g
    Részletek megtekintése
  • Activlab Run&Bike Energy Gel, Lemon - 40 g
    6% kedvezmény

    Activlab

    Activlab Run&Bike Energy Gel , Citrom - 40 g

    No reviews
    Akciós ár 608 Ft Eredeti ár 649 Ft
    Egységár1.520 Ft /100g
    Részletek megtekintése
  • SiS GO Energy Bake Energy Bar, White Chocolate with Macadamia - 70 g SiS GO Energy Bake Energy Bar, White Chocolate with Macadamia - 70 g
    Elfogyott

    SIS (Science In Sport)

    SiS GO Energy Bake Energy Bar, Fehér csokoládé makadámdióval - 70 g

    No reviews
    Eredeti ár 1.019 Ft
    Egységár1.456 Ft /100g
    Részletek megtekintése
  • Nutrend Carbosnack Gel, Apricot - 18x50 g Nutrend Carbosnack Gel, Apricot - 18x50 g
    Elfogyott

    Nutrend

    Nutrend Carbosnack Gel, Sárgabarack - 18x50 g

    No reviews
    Eredeti ár 9.569 Ft
    Egységár532 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • SIS GO Isotonic Energy, Mixed Flavours - 60 ml x 6
    Elfogyott

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Vegyes ízek - 60 ml x 6

    3 reviews
    Eredeti ár 3.649 Ft
    Egységár608 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • Trec Endurance Energy Gel, Forest Fruits - 10 Pieces Trec Endurance Energy Gel, Forest Fruits - 10 Pieces

    Trec Nutrition

    Trec Endurance Energy Gel, Erdőgyümölcsök - 10 darab

    No reviews
    Eredeti ár 7.709 Ft
    Egységár771 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • PowerBar Recovery Max Drink, Chocolate - 1144 g PowerBar Recovery Max Drink, Chocolate - 1144 g
    Elfogyott

    PowerBar

    PowerBar R Ecover y Max Drink, Csokoládé - 1144 g

    No reviews
    Eredeti ár 13.379 Ft
    Egységár11.695 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • PowerBar Protein + L-Carnitine, Raspberry-Yoghurt - 35 g
    Elfogyott

    PowerBar

    PowerBar Protein + L-karnitin, málna-joghurt - 35 g

    No reviews
    Eredeti ár 649 Ft
    Egységár1.854 Ft /100g
    Részletek megtekintése
  • Nutrend Protein Bar 50, Coconut - 50 g Nutrend Protein Bar 50, Coconut - 50 g
    Elfogyott

    Nutrend

    Nutrend Protein Bar 50, Kókusz - 50 g

    No reviews
    Eredeti ár 769 Ft
    Egységár1.538 Ft /100g
    Részletek megtekintése
  • SiS GO Energy Bake Energy Bar, Tiramisu - 12 Pieces SiS GO Energy Bake Energy Bar, Tiramisu - 12 Pieces SiS GO Energy Bake Energy Bar, Tiramisu - 12 Pieces SiS GO Energy Bake Energy Bar, Tiramisu - 12 Pieces

    SIS (Science In Sport)

    SiS GO Energy Bake energia szelet, Tiramisu - 12 darab

    No reviews
    Eredeti ár 10.549 Ft
    Egységár879 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • SiS GO Energy Bake Energy Bar, Lemon - 12 Pieces SiS GO Energy Bake Energy Bar, Lemon - 12 Pieces SiS GO Energy Bake Energy Bar, Lemon - 12 Pieces
    Elfogyott

    SIS (Science In Sport)

    SiS GO Energy Bake Energy Bar, Citrom - 12 darab

    No reviews
    Eredeti ár 10.549 Ft
    Egységár879 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • SiS GO Energy Bake Energy Bar, Lemon - 50 g SiS GO Energy Bake Energy Bar, Lemon - 50 g
    Elfogyott

    SIS (Science In Sport)

    SiS GO Energy Bake energia szelet, Citrom - 50 g

    No reviews
    Eredeti ár 889 Ft
    Egységár1.778 Ft /100g
    Részletek megtekintése
  • Fitness Authority NAPALM On Stage Pump Shot, Apple-Pear - 12 Pieces Fitness Authority NAPALM On Stage Pump Shot, Apple-Pear - 12 Pieces
    Elfogyott

    Fitness Authority

    Fitness Authority NAPALM On Stage Pump Shot, Alma-körte - 12 darab

    No reviews
    Eredeti ár 3.899 Ft
    Egységár325 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • PVL Mutant Mass Gainer, Chocolate Fudge Brownie - 6800 g
    Elfogyott

    PVL

    PVL Mutant Mass Gainer, Csokoládé karamellás brownie - 6800 g

    No reviews
    Eredeti ár 25.969 Ft
    Egységár3.819 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Trec Endurance Energy Gel, Multivitamin - 40 g x 10 Trec Endurance Energy Gel, Multivitamin - 40 g x 10
    Elfogyott

    Trec Nutrition

    Trec Endurance Energy Gel, Multivitamin - 40 g x 10

    No reviews
    Eredeti ár 7.509 Ft
    Egységár751 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • PowerBar 5 Electrolytes, Raspberry-Pomegranate - 10 Tablets
    Elfogyott

    PowerBar

    PowerBar 5 Electrolytes, Málna-gránátalma - 10 tabletta

    No reviews
    Eredeti ár 2.109 Ft
    Egységár211 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • Activlab WPC Standard Whey Protein Concentrate, Caramel&Nut - 500 g
    Elfogyott

    Activlab

    Activlab WPC Standard tejsavófehérje-koncentrátum, Karamellás-diós - 500 g

    No reviews
    Eredeti ár 6.099 Ft
    Egységár12.198 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Vitaler's Strength and Endurance Kit Vitaler's Strength and Endurance Kit Vitaler's Strength and Endurance Kit Vitaler's Strength and Endurance Kit
    Elfogyott

    Vitaler's

    Vitaler's Erő és állóképesség készlet

    4 reviews
    Eredeti ár 14.039 Ft
    Egységár
    Részletek megtekintése
  • BioTech USA Multi Hypotonic Drink 1:65, Pineapple - 1000 ml
    25% kedvezmény

    BioTech USA

    BioTech USA Multi Hypotonic Drink 1:65, Ananász - 1000 ml

    No reviews
    Akciós ár 7.781 Ft Eredeti ár 10.389 Ft
    Egységár7.781 Ft /l
    Részletek megtekintése
  • BioTech USA Multi Hypotonic Drink 1:65, Forest Fruits - 1000 ml
    Elfogyott

    BioTech USA

    BioTech USA Multi Hypotonic Drink 1:65, Erdő gyümölcsei - 1000 ml

    No reviews
    Eredeti ár 12.619 Ft
    Egységár12.619 Ft /l
    Részletek megtekintése
  • BioTech USA Multi Hypotonic Drink 1:65, Mojito - 1000 ml
    Elfogyott

    BioTech USA

    BioTech USA Multi Hypotonic Drink 1:65, Mojito - 1000 ml

    No reviews
    Eredeti ár 10.389 Ft
    Egységár10.389 Ft /l
    Részletek megtekintése
  • BioTech USA Multi Hypotonic Drink 1:65, Lemon Flavoured - 1000 ml
    Elfogyott

    BioTech USA

    BioTech USA Multi Hypotonic Drink 1:65, citrom ízű - 1000 ml

    No reviews
    Eredeti ár 9.699 Ft
    Egységár9.699 Ft /l
    Részletek megtekintése
  • Solve Labs Shroom Force Sport - 60 Capsules Solve Labs Shroom Force Sport - 60 Capsules Solve Labs Shroom Force Sport - 60 Capsules

    Solve Labs

    Solve Labs Shroom Force Sport - 60 kapszula

    No reviews
    Eredeti ár 10.879 Ft
    Egységár181 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • Előző
  • 28. oldal / 29
  • 1
  • …
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • Következő

Sport és fitnesz kiegészítők a csúcsteljesítményért

Növelje sportteljesítményét a Medpak átfogó sport- és fitneszkiegészítői segítségével. Akár profi sportoló, akár fitneszrajongó , gondosan kiválasztott termékeinket úgy terveztük, hogy támogassák testének megnövekedett igényeit intenzív fizikai tevékenységek során.

A rendszeres testmozgás és a kemény edzések a testünket a határainak végsőkig feszítik. Míg a mozgás elengedhetetlen az általános egészséghez , , az izmokat , ízületeket , és állóképességet megterhelő, nagy intenzitású edzések speciális táplálkozási támogatást igényelnek . Sport- és fitneszkiegészítőink túlmutatnak az alapvető vitaminokon és ásványi anyagokon, és célzott összetevőket tartalmaznak a teljesítmény fokozása, a gyorsulás és az ízületek optimális egészségének fenntartása érdekében.

Alapvető kiegészítők sportolóknak

A kiegyensúlyozott sportolói étrendnek gazdag antioxidánsokban kell lennie, hogy leküzdje a testmozgás által kiváltott szabad gyököket. Kínálatunkban olyan erős antioxidánsok találhatók, mint a C-vitamin, az A-vitamin és az E-vitamin, amelyek nemcsak az általános testfunkciókat támogatják, hanem az egészséges, ragyogó bőrhez is hozzájárulnak. Azok számára, akik stressz hormon szintjét emelő megterhelő tevékenységeket végeznek ,, természetes növényi kiegészítőket kínálunk, amelyek fokozzák az energiát és az állóképességet az edzések során ,, mint például Ashwagandha ( indiai ginseng ) .

Erő- és állóképességi sportolóknak készült termékek

Az erőnléti edzés és az állóképességi sportok egyedi követelményeket támasztanak a testtel szemben. Ezért kínálunk széles választékot fehérje , szénhidrát , és aminosav-kiegészítőkből, amelyek támogatják az intenzív edzésprogramokat . Fehérjeporaink az izomnövekedés és -helyreállítás alapját képezik , könnyen keverhetők vízzel vagy kedvenc turmixával. Az állóképességi sportolók számára , szénhidrát-kiegészítőink gyors és lassú felszívódású szénhidrátok keverékét kínálják, hogy hosszabb ideig biztosítsák a teljesítményt.

Az aminosavak ,, különösen a kreatin ,, döntő szerepet játszanak az izomtömeg felépítésében, valamint az izomerő és az állóképesség javításában. Ezek a kiegészítők elengedhetetlenek azoknak a sportolóknak, akik maximális edzéseredményeket szeretnének elérni és fitnesz céljaikat megvalósítani.

Átfogó támogatás a sportolói sikerhez

Fitneszprogramjának kiegészítése sporttáplálkozási termékeinkkel hatékony módja annak, hogy kielégítse testének megnövekedett táplálkozási és energiaigényét. Számos kiegészítőnk sokoldalú előnyökkel jár ,, nemcsak az izomnövekedést támogatja, hanem a zsírégetést és az általános testösszetétel javítását is segíti.

A Medpak , elkötelezett amellett, hogy kiváló minőségű sport- és fitneszkiegészítőket kínáljon, amelyek kielégítik a sportolók és a fitneszrajongók sokféle igényét. Fedezze fel termékeinket, és emelje teljesítményét egy új szintre!

Medpak

Fedezze fel a Medpakot – 2014 óta a prémium egészségügyi és wellness termékek megbízható forrását. Gondosan kiválasztott kiegészítőket, fitneszkiegészítőket, és kozmetikumokat kínálunk Krakkóból, Lengyelországból Európa-szerte.

  • Facebook
  • Instagram
  • Magyarország (HUF Ft)

Információ

  • Adatvédelmi irányelvek
  • Visszatérítési szabályzat
  • Szolgáltatási feltételek
  • Elállás
  • Termék javaslása

Ügyfélszolgálat

  • Rólunk
  • Fizetési információk
  • Szállítási információk
  • Visszaküldés és csere
  • Jogi nyilatkozat
  • Blog
  • Nagykereskedelmi weboldalunk
  • Kapcsolat

Kapcsolat

Telefon: +48 12 446 64 99

E-mail: info@medpak.shop

Hétfő-péntek: 08:00-16:00

Vegye fel velünk a kapcsolatot

© 2026 Medpak.
Elfogadott fizetési módok
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Változat kiválasztása

A termék a kosárba került.

Kosár megtekintése