Ugrás a tartalomhoz

Nehezen beszerezhető márkák egy boltban

Az Ön országában nehezen beszerezhető márkák – egy boltban

Súgó és kapcsolat
  • Magyarország (HUF Ft)
Medpak
Fiók Kosár
  • Vitaminok & Étrend-kiegészítők
    • Vitaminok & Étrend-kiegészítők
    • Aminosavak
      • L-arginin
      • L-karnitin
      • L-karnosin
      • L-citrullin
      • L-glutation
      • L-glutamin
      • L-lizin
      • L-prolin
      • L-teanin
      • L-triptofán
      • L-tirozin
      • N-acetil-cisztein (NAC)
    • N-acetil-cisztein (NAC)
      • Alfa-liponsav
      • Asztaxantin
      • Koenzim Q10 (CoQ10)
      • Lutein és zeaxantin
      • Kvercetin
      • Resveratrol
    • Gyógynövények
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Macskaköröm (Uña de Gato)
      • Kurkumin és kurkuma
      • Pitypanggyökér
      • Ördögkarom
      • Echinacea
      • Fokhagyma
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Fűrészpálma
      • Vörös lóhere
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Ásványok
      • Króm
      • Kalcium
      • Jód
      • Vas
      • Magnézium
      • Kálium
      • Szelén
      • Szilícium-dioxid
      • Cink
    • Vitaminok
      • A-vitamin
      • B-vitamin
      • C-vitamin
      • D-vitamin
      • E-vitamin
      • K-vitamin
      • Multivitaminok
    • Halolaj és omega-zsírsavak (EPA, DHA)
    • Kollagén
    • Probiotikumok
    • Melatonin
    • Zöld élelmiszerek és szuperélelmiszerek
  • Egészségcélok
    • Egészségcélok
    • Agy és kognitív funkciók
    • Csontok, ízületek és porcok
    • Szív- és érrendszer
    • Méregtelenítés és tisztítás
    • Emésztőrendszer
    • Energia
    • Szem és látás
    • Haj, bőr és köröm
    • Immunrendszer
    • Vese és húgyutak
    • Légzőrendszer
    • Alvás
    • Fogyás
    • Férfiak egészsége
    • Nők egészsége
    Összes termék: Egészségcélok →
  • Sport
    • Sport
    • Szénhidrátok

      Szénhidrátok

      Összes termék: Szénhidrátok →
      • Carbo
      • Energia gélek
      • Izotóniás italok
    • Kreatin

      Kreatin

      Összes termék: Kreatin →
      • Kreatin-malát
      • Kreatin-monohidrát
    • Edzés előtti

      Edzés előtti

      Összes termék: Edzés előtti →
      • Edzés előtti stimulánsok
      • Edzés előtti pumpálás
      • Edzés előtti italok
      • Stimulánsok
    • Fehérje porok

      Fehérje porok

      Összes termék: Fehérje porok →
      • Növényi fehérje
      • Tejsavófehérje keverékek
      • Tejsavófehérje-koncentrátum (WPC)
      • Tejfehérje-izolátum (WPI)
    • Súlygyarapodók

      Súlygyarapodók

      Összes termék: Súlygyarapodók →
      • Nyereség
    • Zsíégetők
    • Regeneráció
    • Tesztoszteron-növelők
    Összes termék: Sport →
  • Szépség
    • Szépség
    • Fürdő és zuhany
      • Fürdőszoba kiegészítők
      • Fürdőbombák és sók
      • Testradírozók
      • Zuhanyzós gél
      • Szappanok
    • Testápoló kozmetikumok
      • Dezodorok és izzadásgátlók
      • Testápolók, vajok, krémek és testolajok
    • Arcápoló kozmetikumok
      • Szemkrémek
      • Arc krémek
      • Arcápoló savak, olajok és szérumok
      • Arc tisztítás
      • Arc tisztítás
      • Maszkok és agyagok
    • Kezek és lábak
      • Kukorica, bőrkeményedés és bütyök kezelése
      • Lábápolás
      • Kéz ápolás
    • Kéz ápolás
      • Fejmosó szerek
      • Hajfestés
      • Hajpakolások
      • Hajolajok, szérumok és spray-k
      • Samponok
    • Intim higiénia
      • Gél és szappanok
      • Betétek, bugyibélések, tamponok
    • Szájápolás
      • Szájvizek
      • Fogkefék
      • Fogkrémek
      • Cserélhető kefefejek
    • Napvédelem
      • Naptej, testápoló krémek
  • Smink
    • Smink
    • Arc smink

      Arc smink

      Összes termék: Arc smink →
      • BB és CC krémek
      • Alapítványok
      • Párna alapok
      • Egyéb arcfestékek
    • Ajak smink

      Ajak smink

      Összes termék: Ajak smink →
      • Rúzsok
      • Ajakfestékek és szájfények
      • Ajakápolás
    • Szemfesték

      Szemfesték

      Összes termék: Szemfesték →
      • Mascaras
    • Sminkeszközök és kiegészítők
    Összes termék: Smink →
  • Anya és baba
    • Anya és baba
    • Várandósság és anyaság

      Várandósság és anyaság

      Összes termék: Várandósság és anyaság →
      • Családtervezés és tesztek
      • Ápolás a várandósság alatt
      • Egészség a várandósság alatt
      • Szoptatás
      • Bőr- és testápolás
    • Etetés

      Etetés

      Összes termék: Etetés →
      • Etetőcumik
      • Cumisüvegek
      • Itatópoharak
      • Etetési kiegészítők
      • Ételtárolás
    • Gyermekegészség
    • Gyermekhigiénia
    • Gyermektáplálkozás
    • Cumik
    Összes termék: Anya és baba →
  • Otthon
    • Otthon
    • Aromaterápia

      Aromaterápia

      Összes termék: Aromaterápia →
      • Diffúzorok és porlasztók
      • Illóolaj-készletek
      • Illóolajok
      • Illatolajok
      • Füstölő pálcikák
    • Hallásvédelem

      Hallásvédelem

      Összes termék: Hallásvédelem →
      • Fülvédő
      • Fülvédő kiegészítők
      • Fülvédők
    • Otthoni gondozás és takarítás

      Otthoni gondozás és takarítás

      Összes termék: Otthoni gondozás és takarítás →
      • Fürdőszoba tisztítószerek
      • Ökozóna 🍃
      • Konyhai tisztítószerek
      • Mosószerek
      • Többcélú tisztítószerek
      • Szag semlegesítők
    • Rovar- és kullancsvédelem

      Rovar- és kullancsvédelem

      Összes termék: Rovar- és kullancsvédelem →
      • Elektronikus kullancsriasztók
      • Rovarriasztók
    • Háziállatok

      Háziállatok

      Összes termék: Háziállatok →
      • Kisállat-kiegészítők
      • Állateledel és jutalomfalatok
      • Állatok ápolása és higiénia
      • Állat-kiegészítők
      • Kullancs- és bolhák elleni védelem
    • Szauna kiegészítők

      Szauna kiegészítők

      Összes termék: Szauna kiegészítők →
      • Szauna illóolaj
      • Szauna eszközök és felszerelések
    • Vízszűrés és palackok

      Vízszűrés és palackok

      Összes termék: Vízszűrés és palackok →
      • Vízpalackok
      • Vízszűrők
    Összes termék: Otthon →
  • Egészség
    • Egészség
    • Egészséges ételek és táplálkozás

      Egészséges ételek és táplálkozás

      Összes termék: Egészséges ételek és táplálkozás →
      • Italok és italkeverékek
      • Reggeli és gabonapelyhek
      • Kávé és tea
      • Főzőolajok és ecetek
      • Egészséges italok és gyümölcslevek
      • Egészséges snackek
      • Fűszernövények és fűszerek
      • Lekvárok, méz és édes kenhető krémek
      • Mogyoróvaj
      • Tészta és tészták
      • Mártások és fűszerek
      • Sporttáplálkozás
      • Cukorhelyettesítők
      • Összes termék: Egészséges ételek és táplálkozás →
    • Szexuális egészség és jóllét

      Szexuális egészség és jóllét

      Összes termék: Szexuális egészség és jóllét →
      • Óvszer
      • Kenőanyagok és intim ápolás
      • Felnőtt wellness termékek
    • Orvosi ellátás és vizsgálatok
    Összes termék: Egészség →
  • Márkák
    • Márkák
    • Márkáink
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Legnépszerűbb márkák
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Új márkák
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Összes termék: Márkák →

    Márkák

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Akció
  • Immunrendszer szezonja
  1. Főoldal
  2. Olimp
Olimp

Olimp

(143 termék)
  • Legrelevánsabb
  • Legnépszerűbb termékek
  • Betűrend: A–Z
  • Betűrend: Z–A
  • Ár: alacsony > magas
  • Ár: magas > alacsony
  • Dátum: régi > új
  • Dátum: új > régi
Megjelenítés

  • Olimp Protein Bar, Dubai Style Chocolate - 40 g Olimp Protein Bar, Dubai Style Chocolate - 40 g

    Olimp

    Olimp Protein Bar, Dubai Style Chocolate - 40 g

    No reviews
    Eredeti ár 999 Ft
    Egységár2.498 Ft /100g
    Részletek megtekintése
  • Olimp Protein Xplode Protein Bar, Double Chocolate - 40 g

    Olimp

    Olimp Protein Xplode Protein Bar, Double Chocolate - 40 g

    No reviews
    Eredeti ár 459 Ft
    Egységár1.148 Ft /100g
    Részletek megtekintése
  • Olimp I'M PRO Protein Bar, Peanut Butter - 40 g

    Olimp

    Olimp I'M PRO Protein Bar, Mogyoróvaj - 40 g

    1 review
    Eredeti ár 499 Ft
    Egységár12.475 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Olimp Gold Ginseng Complex - 30 Tablets

    Olimp

    Olimp Gold Ginseng Complex - 30 tabletta

    No reviews
    Eredeti ár 4.509 Ft
    Egységár
    Részletek megtekintése
  • Olimp Citrulline Malate, Lemonade - 200 g

    Olimp

    Olimp Citrullin-malát, Limonádé - 200 g

    2 reviews
    Eredeti ár 7.159 Ft
    Egységár35.795 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Olimp Beta-SOLAR® - 30 Capsules

    Olimp

    Olimp Beta-SOLAR ® - 30 kapszula

    1 review
    Eredeti ár 4.639 Ft
    Egységár
    Részletek megtekintése
  • Olimp Beta-Alanine Carno Rush Mega Tabs - 80 Tablets

    Olimp

    Olimp Beta-Alanine Carno Rush Mega Tabs - 80 tabletta

    1 review
    Eredeti ár 4.309 Ft
    Egységár54 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • Olimp Creatine 1250 Mega Caps - 30 Capsules Olimp Creatine 1250 Mega Caps - 30 Capsules

    Olimp

    Olimp Kreatin 1250 Mega Caps - 30 kapszula

    1 review
    Eredeti ár 1.179 Ft
    Egységár39 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • Olimp Flex Xplode, Orange Flavoured - 504 g Olimp Flex Xplode, Orange Flavoured - 504 g Olimp Flex Xplode, Orange Flavoured - 504 g

    Olimp

    Olimp Flex Xplode, narancs ízű - 504 g

    1 review
    Eredeti ár 12.969 Ft
    Egységár25.732 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Olimp Chela-Mag B6 Forte Shot, Orange Flavour - 9 Ampoules Olimp Chela-Mag B6 Forte Shot, Orange Flavour - 9 Ampoules

    Olimp

    Olimp Chela-Mag B6 Forte Shot, Narancs ízű - 9 ampulla

    No reviews
    Eredeti ár 6.359 Ft
    Egységár707 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • Olimp R-Weiler Pre-Workout Shot, Orange - 60 ml Olimp R-Weiler Pre-Workout Shot, Orange - 60 ml Olimp R-Weiler Pre-Workout Shot, Orange - 60 ml

    Olimp

    Olimp R-Weiler Pre-Workout Shot, Narancs - 60 ml

    2 reviews
    Eredeti ár 779 Ft
    Egységár3.116 Ft /100ml
    Részletek megtekintése
  • Olimp Citrulline Malate, Sour Jellies - 200 g

    Olimp

    Olimp Citrullin-malát, Savanyú zselék – 200 g

    No reviews
    Eredeti ár 7.029 Ft
    Egységár35.145 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Olimp Creatine Monohydrate Xplode Powder, Orange - 500 g Olimp Creatine Monohydrate Xplode Powder, Orange - 500 g

    Olimp

    Olimp Kreatin-monohidrát Xplode por, Narancs - 500 g

    1 review
    Eredeti ár 5.899 Ft
    Egységár11.798 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Olimp Whey Protein Complex 100%, Chocolate Flavour - 700 g

    Olimp

    Olimp Whey Protein Complex 100%, Csokoládé ízű - 700 g

    1 review
    Eredeti ár 12.929 Ft
    Egységár18.470 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Olimp Whey Protein Complex 100%, Cookies Cream - 700 g

    Olimp

    Olimp Tejsavófehérje komplex 100%, Cookies Cream - 700 g

    No reviews
    Eredeti ár 12.809 Ft
    Egységár18.299 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Olimp Whey Protein Complex 100%, Vanilla Flavour - 700 g

    Olimp

    Olimp Tejsavófehérje-komplex 100%, Vanília ízű – 700 g

    1 review
    Eredeti ár 12.889 Ft
    Egységár18.413 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Olimp Collagen Shot 10 000 mg, Pineapple - 25 ml x 20 Olimp Collagen Shot 10 000 mg, Pineapple - 25 ml x 20 Olimp Collagen Shot 10 000 mg, Pineapple - 25 ml x 20
    Elfogyott

    Olimp

    Olimp Kollagén Shot 10 000 mg, Ananász - 25 ml x 20

    1 review
    Eredeti ár 17.939 Ft
    Egységár897 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • Olimp Chela-Mag B6 Forte Shot, Orange Flavour - 20 pieces

    Olimp

    Olimp Chela-Mag B6 Forte Shot, narancs ízű - 20 darab

    No reviews
    Eredeti ár 14.329 Ft
    Egységár5.732 Ft /10ml
    Részletek megtekintése
  • Olimp Collagen (Fish Collagen), Pineapple - 240 g

    Olimp

    Olimp Kollagén (Hal kollagén), Ananász - 240 g

    No reviews
    Eredeti ár 12.029 Ft
    Egységár50.121 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Olimp Gold-Vit D3 2000 IU + K2 50 mcg - 30 Capsules

    Olimp

    Olimp Gold-Vit D3 2000 NE + K2 50 mcg - 30 kapszula

    2 reviews
    Eredeti ár 4.029 Ft
    Egységár134 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • Olimp Beta-Alanine Xplode Powder - 250 g

    Olimp

    Olimp Beta-Alanine Xplode por - 250 g

    2 reviews
    Eredeti ár 6.459 Ft
    Egységár25.836 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Olimp Gold-Vit D3+K2 4000 - 30 Capsules

    Olimp

    Olimp Gold-Vit D3+K2 4000 - 30 kapszula

    No reviews
    Eredeti ár 5.199 Ft
    Egységár173 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • Olimp BCAA Xplode Powder, Orange Flavoured - 500 g Olimp BCAA Xplode Powder, Orange Flavoured - 500 g Olimp BCAA Xplode Powder, Orange Flavoured - 500 g

    Olimp

    Olimp BCAA Xplode por, narancs ízű - 500 g

    2 reviews
    Eredeti ár 11.379 Ft
    Egységár22.758 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Olimp Chela-Mag B6 Forte Sport Edition - 90 Capsules

    Olimp

    Olimp Chela-Mag B6 Forte Sport Edition - 90 kapszula

    2 reviews
    Eredeti ár 7.029 Ft
    Egységár78 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • Előző
  • 2. oldal / 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • …
  • 6
  • Következő

Olimp Lengyelország vezető sporttáplálkozási márkája, gyógyszeripari gyártási szabványokkal. Világszerte profi sportolók bíznak benne , Olimp kiterjedt kutatásokkal és az iparág legmagasabb minőség-ellenőrzési szabványainak megfelelő prémium kiegészítőket szállít.

Lengyel gyógyszerészeti sporttáplálkozás

Olimp Európa egyik legfejlettebb kiegészítőgyártó üzemét működteti ,, amely gyógyszerészeti, nem pedig élelmiszeripari szabványok szerint gyártja termékeit. Ez a kivételes minőség-ellenőrzés Olimp-nek világszerte elnyerte az elit sportolók és sportcsapatok bizalmát. A márka jelentős összegeket fektet a kutatásba ,, hogy olyan készítményeket hozzon létre, amelyek tükrözik a legújabb sporttudományi eredményeket.

Olimp Termékek a Medpaknál

A Medpaknál , a Olimp prémium termékcsaládját kínáljuk. A teljesítményfokozó kiegészítők között megtalálható a Thermo Speed Extreme Mega Caps ( 120 kapszula ) termogén támogatáshoz , Vita-Min Multiple Sport ( 60 kapszula ) sportolók multivitamin igényeinek kielégítésére , és Ashwagandha 600 Sport ( 60 kapszula ) adaptogén támogatásra. Chela-MZB Sport Formula Mega Caps ( 60 kapszula ) kelátos cink , magnézium , és B6-ot tartalmaz.

A magnézium kényelmes Chela-Mag B6 Forte Shots formájában kapható narancs és cseresznye ízben ( egyedi ampullákban ) . Gold Omega 3 Sport Edition( 120 kapszula) gyógyszerészeti minőségű halolajat tartalmaz. L-karnitin 1500 Extreme Mega Caps ( 120 kapszula ) támogatja a zsíranyagcserét és az energiát.

Miért válassza a Olimp

Olimp lengyel gyógyszeripari gyártást kínál a sporttáplálkozás területén – olyan minőségi szintet, amely meghaladja az iparági normákat. A márka kiérdemelte az elit sportolók bizalmát. Azok számára, akik gyógyszerészeti minőségű prémium sportkiegészítőket keresnek, a , Olimp Lengyelország legjobbjait kínálja.

Medpak

Fedezze fel a Medpakot – 2014 óta a prémium egészségügyi és wellness termékek megbízható forrását. Gondosan kiválasztott kiegészítőket, fitneszkiegészítőket, és kozmetikumokat kínálunk Krakkóból, Lengyelországból Európa-szerte.

  • Facebook
  • Instagram
  • Magyarország (HUF Ft)

Információ

  • Adatvédelmi irányelvek
  • Visszatérítési szabályzat
  • Szolgáltatási feltételek
  • Elállás
  • Termék javaslása

Ügyfélszolgálat

  • Rólunk
  • Fizetési információk
  • Szállítási információk
  • Visszaküldés és csere
  • Jogi nyilatkozat
  • Blog
  • Nagykereskedelmi weboldalunk
  • Kapcsolat

Kapcsolat

Telefon: +48 12 446 64 99

E-mail: info@medpak.shop

Hétfő-péntek: 08:00-16:00

Vegye fel velünk a kapcsolatot

© 2026 Medpak.
Elfogadott fizetési módok
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Változat kiválasztása

A termék a kosárba került.

Kosár megtekintése