Ugrás a tartalomhoz

Nehezen beszerezhető márkák egy boltban

Az Ön országában nehezen beszerezhető márkák – egy boltban

Súgó és kapcsolat
  • Magyarország (HUF Ft)
Medpak
Fiók Kosár
  • Vitaminok & Étrend-kiegészítők
    • Vitaminok & Étrend-kiegészítők
    • Aminosavak
      • L-arginin
      • L-karnitin
      • L-karnosin
      • L-citrullin
      • L-glutation
      • L-glutamin
      • L-lizin
      • L-prolin
      • L-teanin
      • L-triptofán
      • L-tirozin
      • N-acetil-cisztein (NAC)
    • N-acetil-cisztein (NAC)
      • Alfa-liponsav
      • Asztaxantin
      • Koenzim Q10 (CoQ10)
      • Lutein és zeaxantin
      • Kvercetin
      • Resveratrol
    • Gyógynövények
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Cascara Sagrada
      • Macskaköröm (Uña de Gato)
      • Kurkumin és kurkuma
      • Pitypanggyökér
      • Ördögkarom
      • Echinacea
      • Fokhagyma
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Fűrészpálma
      • Vörös lóhere
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Ásványok
      • Króm
      • Kalcium
      • Jód
      • Vas
      • Magnézium
      • Kálium
      • Szelén
      • Szilícium-dioxid
      • Cink
    • Vitaminok
      • A-vitamin
      • B-vitamin
      • C-vitamin
      • D-vitamin
      • E-vitamin
      • K-vitamin
      • Multivitaminok
    • Halolaj és omega-zsírsavak (EPA, DHA)
    • Kollagén
    • Probiotikumok
    • Melatonin
    • Zöld élelmiszerek és szuperélelmiszerek
  • Egészségcélok
    • Egészségcélok
    • Agy és kognitív funkciók
    • Csontok, ízületek és porcok
    • Szív- és érrendszer
    • Méregtelenítés és tisztítás
    • Emésztőrendszer
    • Energia
    • Szem és látás
    • Haj, bőr és köröm
    • Immunrendszer
    • Vese és húgyutak
    • Légzőrendszer
    • Alvás
    • Fogyás
    • Férfiak egészsége
    • Nők egészsége
    Összes termék: Egészségcélok →
  • Sport
    • Sport
    • Szénhidrátok

      Szénhidrátok

      Összes termék: Szénhidrátok →
      • Carbo
      • Energia gélek
      • Izotóniás italok
    • Kreatin

      Kreatin

      Összes termék: Kreatin →
      • Kreatin-malát
      • Kreatin-monohidrát
    • Edzés előtti

      Edzés előtti

      Összes termék: Edzés előtti →
      • Edzés előtti stimulánsok
      • Edzés előtti pumpálás
      • Edzés előtti italok
      • Stimulánsok
    • Fehérje porok

      Fehérje porok

      Összes termék: Fehérje porok →
      • Növényi fehérje
      • Tejsavófehérje keverékek
      • Tejsavófehérje-koncentrátum (WPC)
      • Tejfehérje-izolátum (WPI)
    • Súlygyarapodók

      Súlygyarapodók

      Összes termék: Súlygyarapodók →
      • Nyereség
    • Zsíégetők
    • Regeneráció
    • Tesztoszteron-növelők
    Összes termék: Sport →
  • Szépség
    • Szépség
    • Fürdő és zuhany
      • Fürdőszoba kiegészítők
      • Fürdőbombák és sók
      • Testradírozók
      • Zuhanyzós gél
      • Szappanok
    • Testápoló kozmetikumok
      • Dezodorok és izzadásgátlók
      • Testápolók, vajok, krémek és testolajok
    • Arcápoló kozmetikumok
      • Szemkrémek
      • Arc krémek
      • Arcápoló savak, olajok és szérumok
      • Arc tisztítás
      • Arc tisztítás
      • Maszkok és agyagok
    • Kezek és lábak
      • Kukorica, bőrkeményedés és bütyök kezelése
      • Lábápolás
      • Kéz ápolás
    • Kéz ápolás
      • Fejmosó szerek
      • Hajfestés
      • Hajpakolások
      • Hajolajok, szérumok és spray-k
      • Samponok
    • Intim higiénia
      • Gél és szappanok
      • Betétek, bugyibélések, tamponok
    • Szájápolás
      • Szájvizek
      • Fogkefék
      • Fogkrémek
      • Cserélhető kefefejek
    • Napvédelem
      • Naptej, testápoló krémek
  • Smink
    • Smink
    • Arc smink

      Arc smink

      Összes termék: Arc smink →
      • BB és CC krémek
      • Alapítványok
      • Párna alapok
      • Egyéb arcfestékek
    • Ajak smink

      Ajak smink

      Összes termék: Ajak smink →
      • Rúzsok
      • Ajakfestékek és szájfények
      • Ajakápolás
    • Szemfesték

      Szemfesték

      Összes termék: Szemfesték →
      • Mascaras
    • Sminkeszközök és kiegészítők
    Összes termék: Smink →
  • Anya és baba
    • Anya és baba
    • Várandósság és anyaság

      Várandósság és anyaság

      Összes termék: Várandósság és anyaság →
      • Családtervezés és tesztek
      • Ápolás a várandósság alatt
      • Egészség a várandósság alatt
      • Szoptatás
      • Bőr- és testápolás
    • Etetés

      Etetés

      Összes termék: Etetés →
      • Etetőcumik
      • Cumisüvegek
      • Itatópoharak
      • Etetési kiegészítők
      • Ételtárolás
    • Gyermekegészség
    • Gyermekhigiénia
    • Gyermektáplálkozás
    • Cumik
    Összes termék: Anya és baba →
  • Otthon
    • Otthon
    • Aromaterápia

      Aromaterápia

      Összes termék: Aromaterápia →
      • Diffúzorok és porlasztók
      • Illóolaj-készletek
      • Illóolajok
      • Illatolajok
      • Füstölő pálcikák
    • Hallásvédelem

      Hallásvédelem

      Összes termék: Hallásvédelem →
      • Fülvédő
      • Fülvédő kiegészítők
      • Fülvédők
    • Otthoni gondozás és takarítás

      Otthoni gondozás és takarítás

      Összes termék: Otthoni gondozás és takarítás →
      • Fürdőszoba tisztítószerek
      • Ökozóna 🍃
      • Konyhai tisztítószerek
      • Mosószerek
      • Többcélú tisztítószerek
      • Szag semlegesítők
    • Rovar- és kullancsvédelem

      Rovar- és kullancsvédelem

      Összes termék: Rovar- és kullancsvédelem →
      • Elektronikus kullancsriasztók
      • Rovarriasztók
    • Háziállatok

      Háziállatok

      Összes termék: Háziállatok →
      • Kisállat-kiegészítők
      • Állateledel és jutalomfalatok
      • Állatok ápolása és higiénia
      • Állat-kiegészítők
      • Kullancs- és bolhák elleni védelem
    • Szauna kiegészítők

      Szauna kiegészítők

      Összes termék: Szauna kiegészítők →
      • Szauna illóolaj
      • Szauna eszközök és felszerelések
    • Vízszűrés és palackok

      Vízszűrés és palackok

      Összes termék: Vízszűrés és palackok →
      • Vízpalackok
      • Vízszűrők
    Összes termék: Otthon →
  • Egészség
    • Egészség
    • Egészséges ételek és táplálkozás

      Egészséges ételek és táplálkozás

      Összes termék: Egészséges ételek és táplálkozás →
      • Italok és italkeverékek
      • Reggeli és gabonapelyhek
      • Kávé és tea
      • Főzőolajok és ecetek
      • Egészséges italok és gyümölcslevek
      • Egészséges snackek
      • Fűszernövények és fűszerek
      • Lekvárok, méz és édes kenhető krémek
      • Mogyoróvaj
      • Tészta és tészták
      • Mártások és fűszerek
      • Sporttáplálkozás
      • Cukorhelyettesítők
      • Összes termék: Egészséges ételek és táplálkozás →
    • Szexuális egészség és jóllét

      Szexuális egészség és jóllét

      Összes termék: Szexuális egészség és jóllét →
      • Óvszer
      • Kenőanyagok és intim ápolás
      • Felnőtt wellness termékek
    • Orvosi ellátás és vizsgálatok
    Összes termék: Egészség →
  • Márkák
    • Márkák
    • Márkáink
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Legnépszerűbb márkák
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Új márkák
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Összes termék: Márkák →

    Márkák

    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
  • Akció
  • Immunrendszer szezonja
  1. Főoldal
  2. Szépségápolás

Szépségápolás

(2583 termék)
  • Fürdő és zuhany
  • Testápoló kozmetikumok
  • Arcápoló kozmetikumok
  • Kezek és lábak
  • Kéz ápolás
  • Intim higiénia
  • Szájápolás
  • Napvédelem
  • Legrelevánsabb
  • Legnépszerűbb termékek
  • Betűrend: A–Z
  • Betűrend: Z–A
  • Ár: alacsony > magas
  • Ár: magas > alacsony
  • Dátum: régi > új
  • Dátum: új > régi
Megjelenítés

  • SwissMedicus Spiritual Warming Extract of 25 Herbs - 300 ml
    5% kedvezmény

    Herbamedicus

    SwissMedicus Spiritual Warming Extract 25 gyógynövényből - 300 ml

    No reviews
    Akciós ár 4.889 Ft Eredeti ár 5.159 Ft
    Egységár16.297 Ft /l
    Részletek megtekintése
  • Esthetic House CP-1 Ginger Purifying Shampoo - 500 ml Esthetic House CP-1 Ginger Purifying Shampoo - 500 ml Esthetic House CP-1 Ginger Purifying Shampoo - 500 ml

    Esthetic House

    Esthetic House CP-1 Ginger Purifying sampon - 500 ml

    No reviews
    Eredeti ár 5.969 Ft
    Egységár11.938 Ft /l
    Részletek megtekintése
  • COSRX Honey Glow - Cosmetics Kit COSRX Honey Glow - Cosmetics Kit COSRX Honey Glow - Cosmetics Kit COSRX Honey Glow - Cosmetics Kit
    Elfogyott

    COSRX

    COSRX Honey Glow - Kozmetikai készlet

    No reviews
    Eredeti ár 8.089 Ft
    Egységár
    Részletek megtekintése
  • COSRX All About Snail - Cosmetics Kit COSRX All About Snail - Cosmetics Kit COSRX All About Snail - Cosmetics Kit

    COSRX

    COSRX Minden a csigáról - Kozmetikai készlet

    No reviews
    Eredeti ár 9.359 Ft
    Egységár
    Részletek megtekintése
  • COSRX Nourishing Sunscreen with Vitamin E SPF50+ - 50 ml
    20% kedvezmény

    COSRX

    COSRX Tápláló krém E-vitaminnal SPF50+ - 50 ml

    No reviews
    Akciós ár 8.583 Ft Eredeti ár 10.739 Ft
    Egységár17.166 Ft /100ml
    Részletek megtekintése
  • Cantu for Natural Hair Coil Calm Detangler - 237 ml Cantu for Natural Hair Coil Calm Detangler - 237 ml

    Cantu

    Cantu for Natural Hair Coil Calm Detangler - 237 ml

    No reviews
    Eredeti ár 2.849 Ft
    Egységár12.021 Ft /l
    Részletek megtekintése
  • Some by Mi Snail Truecica Miracle Repair Toner - 150 ml
    Elfogyott

    Some by Mi

    Some by Mi Snail Truecica Miracle Repair Toner - 150 ml

    No reviews
    Eredeti ár 6.009 Ft
    Egységár54.627 Ft /l
    Részletek megtekintése
  • Some By Mi Real Teatree Calming Care Sheetmask - 20 g Some By Mi Real Teatree Calming Care Sheetmask - 20 g

    Some by Mi

    Some by Mi Real Teatree Calming Care Sheetmask - 20 g

    No reviews
    Eredeti ár 579 Ft
    Egységár2.895 Ft /100g
    Részletek megtekintése
  • Some By Mi Real Aloe Soothing Care  Sheetmask - 20 g
    10% kedvezmény

    Some by Mi

    Some by Mi Real Aloe nyugtató ápoló maszk - 20 g

    No reviews
    Akciós ár 512 Ft Eredeti ár 569 Ft
    Egységár2.560 Ft /100g
    Részletek megtekintése
  • Some By Mi AHA BHA PHA Miracle Truecica Clear Pad - 70 Pieces Some By Mi AHA BHA PHA Miracle Truecica Clear Pad - 70 Pieces Some By Mi AHA BHA PHA Miracle Truecica Clear Pad - 70 Pieces Some By Mi AHA BHA PHA Miracle Truecica Clear Pad - 70 Pieces Some By Mi AHA BHA PHA Miracle Truecica Clear Pad - 70 Pieces

    Some by Mi

    Some by Mi AHA BHA PHA Miracle Truecica Clear Pad - 70 darab

    No reviews
    Eredeti ár 5.779 Ft
    Egységár83 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • Herbloom Kombucha Vegan Collagen Cream - 50 ml Herbloom Kombucha Vegan Collagen Cream - 50 ml
    5% kedvezmény

    Herbloom

    Herbloom Kombucha Vegan Collagen Cream - 50 ml

    No reviews
    Akciós ár 5.633 Ft Eredeti ár 5.929 Ft
    Egységár11.266 Ft /100ml
    Részletek megtekintése
  • L'Oréal Paris Men Expert Pure Carbon Total Clean 5in1 Shower Gel - 400 ml L'Oréal Paris Men Expert Pure Carbon Total Clean 5in1 Shower Gel - 400 ml
    Elfogyott

    L'Oréal Paris

    L'Oréal Paris Men Expert Pure Carbon Total Clean 5in1 tusfürdő - 400 ml

    No reviews
    Eredeti ár 1.499 Ft
    Egységár3.748 Ft /l
    Részletek megtekintése
  • Some By Mi Retinol Intense - Trial Kit Some By Mi Retinol Intense - Trial Kit Some By Mi Retinol Intense - Trial Kit Some By Mi Retinol Intense - Trial Kit Some By Mi Retinol Intense - Trial Kit

    Some by Mi

    Some by Mi Retinol Intense - Kipróbáló készlet

    No reviews
    Eredeti ár 5.119 Ft
    Egységár
    Részletek megtekintése
  • Some By Mi Super Matcha Pore Care - Starter Kit Some By Mi Super Matcha Pore Care - Starter Kit
    Elfogyott

    Some by Mi

    Some by Mi Super Matcha Pore Care - Kezdőcsomag

    No reviews
    Eredeti ár 8.009 Ft
    Egységár
    Részletek megtekintése
  • Enough Rich Gold Intensive Pro Nourishing Cream - 50 ml

    Enough

    Enough Rich Gold Intensive Pro Nourishing Cream - 50 ml

    No reviews
    Eredeti ár 3.849 Ft
    Egységár7.698 Ft /100ml
    Részletek megtekintése
  • Cantu Shea Butter Creamy Moisturising Conditioner for Curly Hair - 709 g

    Cantu

    Cantu Shea Butter krémes hidratáló kondicionáló göndör hajra - 709 g

    No reviews
    Eredeti ár 5.279 Ft
    Egységár7.446 Ft /kg
    Részletek megtekintése
  • Cantu Moisturising Conditioner with Avocado and Shea Butter - 400 ml
    5% kedvezmény

    Cantu

    Cantu hidratáló kondicionáló avokádóval és sheavajjal - 400 ml

    No reviews
    Akciós ár 2.925 Ft Eredeti ár 3.079 Ft
    Egységár7.313 Ft /l
    Részletek megtekintése
  • Missha Mascure AC Care Solution Sheet Mask Saline Water - 28 ml
    Elfogyott

    Missha

    Missha Mascure AC Care Solution Sheet Mask Saline Water - 28 ml

    No reviews
    Eredeti ár 769 Ft
    Egységár2.746 Ft /100ml
    Részletek megtekintése
  • Pyunkang Yul Calming Moisture Serum - 30 ml Pyunkang Yul Calming Moisture Serum - 30 ml Pyunkang Yul Calming Moisture Serum - 30 ml

    Pyunkang Yul

    Pyunkang Yul Nyugtató hidratáló szérum - 30 ml

    No reviews
    Eredeti ár 4.239 Ft
    Egységár14.130 Ft /100ml
    Részletek megtekintése
  • Pyunkang Yul Black Tea Deep Infusion Toner - 130 ml Pyunkang Yul Black Tea Deep Infusion Toner - 130 ml
    5% kedvezmény

    Pyunkang Yul

    Pyunkang Yul Fekete tea mélyreható tonik - 130 ml

    1 review
    Akciós ár 8.890 Ft Eredeti ár 9.389 Ft
    Egységár68.385 Ft /l
    Részletek megtekintése
  • Pyunkang Yul Calming Moisture Mist - 100 ml

    Pyunkang Yul

    Pyunkang Yul Nyugtató hidratáló spray - 100 ml

    No reviews
    Eredeti ár 4.239 Ft
    Egységár42.390 Ft /l
    Részletek megtekintése
  • Purito All Care Recovery Cica-Aid Spot Patch - 51 Pieces

    Purito

    Purito All Care R Ecover y Cica-Aid Spot Patch - 51 darab

    No reviews
    Eredeti ár 3.539 Ft
    Egységár69 Ft termékenként
    Részletek megtekintése
  • SKIN1004 Madagascar Centella Air-Fit Suncream Light SPF30 PA++++ - 50 ml

    SKIN1004

    SKIN1004 Madagaszkári Centella Air-Fit Suncream Light SPF30 PA++++ - 50 ml

    No reviews
    Eredeti ár 7.049 Ft
    Egységár140.980 Ft /l
    Részletek megtekintése
  • Urtekram Volumising Clay Shampoo - 250 ml Urtekram Volumising Clay Shampoo - 250 ml

    Urtekram

    Urtekram Volumising Clay sampon - 250 ml

    No reviews
    Eredeti ár 3.659 Ft
    Egységár7.318 Ft /l
    Részletek megtekintése
  • Előző
  • 62. oldal / 108
  • 1
  • …
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • …
  • 108
  • Következő

Fedezze fel a tökéletes választékot a legkiválóbb testápolási és szépségápolási termékekből, hogy fantasztikusan nézzen ki és érezze magát. Testápolási és szépségápolási termékeink széles választékát kínáljuk, hogy minden szempontból kielégítsük az önápolási rutinját , a fürdéstől és bőrápolástól a szájhigiénéig és intim ápolásig.

Frissítő

Emelje magasabb szintre önápolását prémium személyi ápolási és szépségápolási termékekkel

A Medpak , széles választékot kínál első osztályú személyi ápolási és szépségápolási termékekből, amelyek célja, hogy javítsák napi rutinját. Gondosan összeállított választékunk az önápolás minden területét lefedi, így biztosítva, hogy tetőtől talpig a legjobban nézzen ki és érezze magát.

Luxus fürdő- és zuhanyozási kellékek

Változtassa meg fürdőélményét prémium fürdő- és zuhanyozási termékeinkkel. Válasszon a különféle kíméletes szappanok, élénkítő testápolók és nyugtató fürdősók közül. Termékeink enyhe összetevőket tartalmaznak, hogy megelőzzék a bőrirritációt és a kiszáradást , és számos illatban kaphatók, hogy illeszkedjenek a hangulatához.

Tápláló testápolási megoldások

Tartsa bőrét egészségesnek és ragyogónak átfogó testápolási kollekciónkkal. Kínálatunk a következőket tartalmazza:

  • Hidratáló testápolók és testolajok
  • Hámlasztó testradírok a sima bőrért
  • Célzott cellulitisz elleni krémek

Organikus összetevőkkel, például kókuszolajjal , sheavaj , és E-vitamin , termékeink tartós hidratálást és jobb bőrrugalmasságot biztosítanak.

Fejlett arcápolás

Legyen ragyogó arcbőre a legmodernebb arcápolási termékcsaládunkkal. Termékeinket különböző bőrtípusokhoz és problémákhoz igazítottuk ,, többek között:

  • Gyengéd tisztítószerek minden bőrtípushoz
  • Kiegyensúlyozó tonikok
  • Célzott szérumok speciális bőrápolási problémákhoz
  • Tápláló hidratáló krémek

Akár zsíros , száraz , vagy érzékeny bőre van , gondosan összeállított termékeink hatékony eredményeket nyújtanak a bőr egészségének megőrzése mellett.

Speciális ápolás a kezek és lábak

Adja meg végtagjainak a figyelmet, amit megérdemelnek, speciális kéz- és lábápoló termékeinkkel . Kínálatunkban tápláló kézkrémek ,, fiatalító lábradírozók , és hatékony bőrkeményedés-eltávolítók találhatók, amelyek kézét és lábát puha és sima állapotban tartják.

Innovatív hajápolási megoldások

Innovatív hajápolási termékcsaládunkkal egészséges ,, gyönyörű hajat érhet el. Kínálatunkban megtalálható:

  • Tápláló samponok és balzsamok
  • Mélyrehatóhajápoló maszkok
  • Styling termékek minden hajtípushoz

Szakértőink által kifejlesztett termékeink elősegítik az erős hajnövekedést , csökkentik a szálkásodást , és fokozzák a fényt, így gyönyörű , egészséges hajat eredményeznek.

Kíméletes intim ápolás

Diszkrét és hatékony intim ápoló termékeinkkel optimális intim egészséget biztosíthat. Termékeink között megtalálhatók pH-egyensúlyú tisztítószerek , gyengéd törlőkendők , és nyugtató krémek , amelyek mindegyike aloe vera és kamilla és hasonló enyhe összetevőkből készül, így biztonságos és alapos tisztítást biztosítanak.

Átfogó szájápolás

Széles körű szájápolási termékeinkkel kiváló szájhigiénét érhet el. Kínálatunkban megtalálható:

  • Természetes összetevőkből készült fogkrémek
  • Frissítő szájvizek
  • Hatékony fogselyem

Természetes összetevőkből, például borsmentaolajból és teafaolajból készült , termékeink TiB baktériumölő tulajdonságokkal rendelkeznek, így biztosítják a tiszta , egészséges szájat.

Miért válassza a Medpakot személyes ápolási és szépségápolási igényeinek kielégítésére?

A Medpaknál , elkötelezettek vagyunk abban, hogy a legmagasabb minőségű személyes ápolási és szépségápolási termékeket kínáljuk Önnek. Kínálatunk:

  • Gondosan válogatott, megbízható márkákból
  • Amennyire lehetséges, természetes és organikus összetevőkből készült
  • Különböző bőrtípusokhoz és problémákhoz alkalmas
  • Szigorúan tesztelt minőség és hatékonyság

Fedezze fel átfogó testápolási és szépségápolási kollekciónkat , és találja meg a tökéletes termékeket, amelyekkel javíthatja önápolási rutinját. A bőrápolási alapvető termékektől a hajápolási innovációkig , A Medpak minden szükséges terméket kínál, hogy a legjobb formában legyen.

Tegye még jobbá személyes ápolási rutinját a Medpak prémium választékával. Az utazás a ragyogó bőr , egészséges haj , és általános jó közérzet felé itt kezdődik!

Fürdő- és zuhanyélmény: fiatalítsd meg és tápláld bőröd

Emeld magasabb szintre fürdő- és zuhanyzási élményedet prémium fürdő- és zuhanytermék-kollekciónkkal. Kínálatunkban szappanok , testápolók , és fürdősók találhatók, amelyek enyhe összetevőkből készülnek, hogy megelőzzék az irritációt és a kiszáradást. Válasszon a hangulatához illő illatok széles választékából ,, akár a levendula nyugtató illatát, akár az energizáló citrus aromát keresi.

Alapvető testápolás: revitalizálja és védje bőrét

Tartsa bőrét egészségesen és táplálva átfogó testápolási kollekciónkkal. Termékeink között megtalálhatók testápolók, olajok, bőrradírok és narancsbőr elleni krémek, amelyek mindegyike organikus összetevőket tartalmaz, mint például kókuszolaj, sheavaj és E-vitamin. Tapasztalja meg a tartós hidratálást és a bőr rugalmasságának javulását, amelynek eredményeként bőre puha és bársonyosan sima lesz.

Fejlett arcápolás: Fedezze fel ragyogó , egészséges bőrét

Szerezzen ragyogó , egészséges bőrt a legmodernebb arcápolási termékcsaládunkkal , amely tisztítószereket , tonikokat , szérumokat , és hidratálókat tartalmaz. Termékeink különböző bőrtípusokhoz és problémákhoz igazodnak, így , zsíros , száraz , vagy érzékeny bőrre is alkalmasak. A gondosan kiválasztott összetevők gyengéd, mégis hatékony eredményeket biztosítanak , így bőrápolási céljait a bőr egészségének veszélyeztetése nélkül érheti el.

Kényeztesse kezeit és lábait: Mutasson szeretetet végtagjainak

Kényeztesse kezeit és lábait a speciális tápláló és védő termékeinkkel, hogy megkapják a megérdemelt extra ápolást. Kínálatunkban megtalálhatók hidratáló kézkrémek , lábradírok , és bőrkeményedés-eltávolítók, amelyek kezeit és lábait puhává , simává , és revitalizálttá teszik.

Forradalmi hajápolás: Fedezze fel lenyűgöző , egészséges haját

Élvezze a fantasztikus hajnapokat innovatív hajápolási kollekciónkkal , amely samponokat , balzsamokat , hajmaszkokat , és formázó termékeket tartalmaz. Termékeink, amelyek ápolják és védik a hajat, egyenes, göndör és hullámos hajtípusokra egyaránt alkalmasak. A szakértőink által kiválasztott összetevők elősegítik a haj erőteljes növekedését, csökkentik a szálkásodást és fokozzák a fényességet, így gyönyörű, egészséges hajat eredményeznek.

Kíméletes intim ápolás: diszkrét és hatékony megoldások

Az intim területek ápolása elengedhetetlen az általános egészség és jó közérzet megőrzéséhez. Diszkrét intimápolási termékeink között pH-egyensúlyú tisztítószerek, törlőkendők és krémek találhatók, amelyek aloe vera és kamilla és más enyhe összetevőkből készülnek. Tapasztalja meg az irritáció és kiszáradás nélküli alapos tisztítást, amely biztonságot és hatékonyságot garantál értékes ügyfeleink számára.

Holisztikus szájápolás: Kivételes szájegészség elősegítése

Széles körű szájápolási termékeinkkel, , beleértve a fogkrémeket, , szájvizeket és fogselymet, megőrizheti kiváló szájhigiéniáját. Természetes összetevőkből, például borsmentaolajból és teafaolajból készült , ezek a termékek TiB baktériumölő tulajdonságokkal rendelkeznek, hogy szájüregét tisztán és frissen tartsa. Élvezze a tiszta , egészséges szájat, amelyet még fogorvosa is megcsodál.

Összegzésként , személyi ápolási és szépségápolási termékeink minden szükségeset tartalmaznak a teljes testre kiterjedő önápolási rutinhoz. Termékeinket szakértők tervezték, hogy táplálják és védjék , a bőrt, így Ön a legjobban nézhet ki és érezheti magát. Bízzon kivételes választékunkban, amelyben olyan kiváló minőségű termékeket talál, amelyeket igazán imádni fog!

Medpak

Fedezze fel a Medpakot – 2014 óta a prémium egészségügyi és wellness termékek megbízható forrását. Gondosan kiválasztott kiegészítőket, fitneszkiegészítőket, és kozmetikumokat kínálunk Krakkóból, Lengyelországból Európa-szerte.

  • Facebook
  • Instagram
  • Magyarország (HUF Ft)

Információ

  • Adatvédelmi irányelvek
  • Visszatérítési szabályzat
  • Szolgáltatási feltételek
  • Elállás
  • Termék javaslása

Ügyfélszolgálat

  • Rólunk
  • Fizetési információk
  • Szállítási információk
  • Visszaküldés és csere
  • Jogi nyilatkozat
  • Blog
  • Nagykereskedelmi weboldalunk
  • Kapcsolat

Kapcsolat

Telefon: +48 12 446 64 99

E-mail: info@medpak.shop

Hétfő-péntek: 08:00-16:00

Vegye fel velünk a kapcsolatot

© 2026 Medpak.
Elfogadott fizetési módok
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Változat kiválasztása

A termék a kosárba került.

Kosár megtekintése